Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost ieri la Alina dinou. Totul la superlativ 10 pe linie.

Daca vreti sa aveti o experienta de ne uitat cu o doamna adevarata v-o recomand pe Alina. Mergeti cu incredere. 😀😀😀

 

Te pup Alinuta 😘😘😘 multumesc pt tot.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Am fost ieri la Alina dinou. Totul la superlativ 10 pe linie.

Daca vreti sa aveti o experienta de ne uitat cu o doamna adevarata v-o recomand pe Alina. Mergeti cu incredere.

 

Te pup Alinuta multumesc pt tot.

Cu placere,te pup si eu,multumesc pentru cadou :hug1  :girly

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

O poza mai noua nu ar strica..poza cu frigiderul e de 5 ani.

Buna si tie,nu stiu de ce tot timpul comentati pe baza pozelor si nu mai la mine,altele nu isi pun poze cu lunile sau cu anii,cand o sa mearga siteul mai bine o sa pun si poze

P.S-chiar daca poza este mai veche .....eu tot asa raman,nu ma schimb

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna si tie,nu stiu de ce tot timpul comentati pe baza pozelor si nu mai la mine,altele nu isi pun poze cu lunile sau cu anii,cand o sa mearga siteul mai bine o sa pun si poze

P.S-chiar daca poza este mai veche .....eu tot asa raman,nu ma schimb

Omul nesimtit 😂 nu merita atentie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revizitat o pe Alina acum cateva saptamani dupa 1 an de zile .

 

Programare whatsapp respectata.

 

Locatia 8.5 > binecunoscuta de cei mai vechi pe aici:))))))

 

ON: 9.25 atentie la imprejurimi, deep > ce sa comentez eu despre Alina la experienta ei . Nu am dat mai mult din cauza conexiunii care nu prea a fost ceea ce si normal pe alocuri diferenta mare de varsta .

 

NP: 9 la fel de strampta.

 

Anilingus activ: pt asta revenisem in special 10 .

 

 

Recomandare : Da pt cine vrea sa incerce anilingus sau o experienta cu o doamna matura.

 

 

Bafta la pizda si pariuri!

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare. Am vizitato si io pe alina daca nu ma insel. Chiar de sfantul ion. La prima ora. Adica la 10. Am avut noroc cum am sunat eram prin zona si ma primit. Eram primul client. Sa scuzat sa se pregateasca ca abea sa trezit. Am asteptat vro 15 minute si ma.sunat. am urcat ma invitat la o cafea o apa un suc. Am mai fost si in trecut la ea. Bun. Fac un dus si trecem la actiune. Eram interesat sami faca anilingus. Iam spus ca imi place. Si a trecut la treaba. Ma pus capra si a inceput alina sami dea niste limbi ca la carte . Fara sa puna mana pe asta micu. Se ocupa strict de fund. Si ii dadea niste limbi marfa rau de tot. Ii spun sa mai schimbam pozitia. Mam pus pe spate si am ridicat picioarele in sus ca sai fac loc sa se desfasoare doamna alina calumea . Dupa ce mai mia dat niste limbi marfa. A trecut la oral. Care e si el de senzatie . Am finalizat in gurita si a lasat si pe fata asa pe barbie sa se scurga. Marfa rau. Pentru mine e o doamna care isi face treaba calumea. Si mai ales sai spui de la incept ce anume vrei. Pentru mine e de 10 la tot ce face. Cadou a fost 200 de lei pentru o ora. Da nu am mai putut io sa stau si a doua finalizare. Cand o sa mai am timp o sa o mai vizitez pentru anilingusul pe care il face. Mersi alina. Sper sa fie o ok. Mersi. Si bafta la futut

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...