Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,marți am fost la alinuta toată lumea știe ce și cum așa că trecem la acțiune și avem așa .episodul unu am fost servit cu un vinisor bun si am început să fumez o țigare și fusei lins supt futut cu limba adânc în cur vreo 10 minute după care i am umplut gura cu băieții mei care erau bucuroși că ieșiseră la ser,în episodul 2 cât a fumat ea eu am linso adînc în cur si pizda ea stătea în lateral pus preze pompat în curulet vreo 10 minute apoi s a așezat pe mine cu spatele splendoare maxima si finalizat în preze.note zece la toate capitolele mamacita buna Rau de maciuca

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,azi am fost la Madame Michelle,care nu era singura am dat si de Madame Alina,ce sa vedeti nu am putut sa ma abtin si le am luat pe amandoua,pacatosu de mine,episodu unu,a inceput cu alinuta care m a supt incet si deep pina s a afisat si Michelle care a inceput sa ma linga adinc in cur si m am sparcait repede primU NUMAR ERAM SI STATUT si la ce asalt am avut nu am putut face mai mult,dupa o tigare igienizare si un suc,Alinuta m a rugat sa o ling in pizda adanc si in cur,cica ma pricep auzi,a venit Michele geloasa si a cerut si ea ,asa ca Alina imi dadea limbi in cur adinc si eu o lingeam pe Michelle,punem preze si ma urc pe Michelina alinuta cu pasa pe fata ei ,lins/alea alea,schimbam eu pe Alina ,Michele ma lingea in cur adinc,o pun pe Michel capra intre timo o lingea pa Alina in pizda,vine squirtu lu Michele,o pun pe Alinuta caprita 69 cu Michelle fabulosss ,pun curu pe fata lu Michelle ma linge adinc in cur,o pun in lateral pe Alina futut in pizda,Michelina sub curu meu ma lingea adinc in gaoaza,se aseaza ,Michelle capra dau in Alina in puzda degete in cur la MiMichelle,o pun in lateral direct in cur adinc la Michelle,Alina ma lingea in cur,o fut iar pe Alina,vine squirtu ei ditai jetu,ne am lins pupat scuipat in cur ,pula,pizda si prin alte gauri,am terminat Alina cu pizda pe fata mea si Michelina la pulica si gaoz a papat tot,mentionez ca s a stat la coada la pula mea ca pe vremuri la iaurt,am ras de ne am spart,am baut suculete si cafea am fumat io si Alina,ne cunoastem de ceva ani toti trei,la noi este ceva normal sa iasa bine,sa mor de nu as lua un premiu Venus cu ele,acuma note Zece la toate cu felicitari,se stie,halatu 450 de coco mai mult de o ora se stie,cine nu a fost la niciuna din ele are de pierdut,cine nu a fost cu amandoua o data a trait degeaba ,recomand,doamnelor va pup la pasa

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...