Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara si scuzati de intrebarea penibila.Fetele sunt cu analizele la zi?Sau e recomandat de purtat prezervativ?Voi ati avut vreodata vro problema?As dori sa frecventez si eu acest salon si m-am gandit sa intreb intai aici ca sa vin pregatit cu cauciuc sau poti sta fara grija.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

SaluT !

Pentru cei care le-au cunoscut pe fete,se merita sa o incerc pe Diana sau sa ma revăd cu draguta Otilia?

Merci si spor la treaba!

Daca nu ai avut ocazia sa o cunosti pe Diana, acum e momentul. Oricum ambele sunt faine ( in opinia mea ), depinde de gusturi.

 

Buna seara si scuzati de intrebarea penibila.Fetele sunt cu analizele la zi?Sau e recomandat de purtat prezervativ?Voi ati avut vreodata vro problema?As dori sa frecventez si eu acest salon si m-am gandit sa intreb intai aici ca sa vin pregatit cu cauciuc sau poti sta fara grija.

Mergi linistit, flacau....suntem atatia care am facut recenzii la aproape toate domnisoarele si dupa atata timp nu s-a plans nimeni. Hai spor sa ai.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Buna seara si scuzati de intrebarea penibila.Fetele sunt cu analizele la zi?Sau e recomandat de purtat prezervativ?Voi ati avut vreodata vro problema?As dori sa frecventez si eu acest salon si m-am gandit sa intreb intai aici ca sa vin pregatit cu cauciuc sau poti sta fara grija.

Te-ai inregistrat in 2013. De atunci te macina aceasta problema nu ?

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

SaluT !

Pentru cei care le-au cunoscut pe fete,se merita sa o incerc pe Diana sau sa ma revăd cu draguta Otilia?

Merci si spor la treaba!

Ambele fete au calitati si defecte. Plus ca si noi, clientii, avem parerile noastre. Sfatul meu este sa le vizitezi pe amandoua, apoi iti face o parere despre fiecare fata. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

SaluT !

Pentru cei care le-au cunoscut pe fete,se merita sa o incerc pe Diana sau sa ma revăd cu draguta Otilia?

Merci si spor la treaba!

Dupa opinia mea Diana este mai lipicioasa decat Otilia. Dar, dupa cum spuneau si colegii, mai depinde si de gusturile tale ...

 

Have fun!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua! in cursul zilei de ieri am avut placerea de a o intalni pe Simona. Fata cu trasaturi frumoase cu un respect iesit din comun prea skini pentru gusturile mele dar placuta. Ajunsi in camera am fost tratat cam pe fuga din punctul meu de vedere desi imi doream doua finalizari m-am ales doar cu una, platit o ora, foarte frumos si elegant am fost scos cu tot cu dus dupa fix 40de minute. Actiunea s-a petrecut in felul urmator dus-mangaiat corpul (nu masaj)- finalizare(s-a ajutat de maini foarte mult, nimic special dupa care a avut loc in gurita ei,) dus si plecat. De comunicativa nu pot spune ca este nu imi amintesc sa fi schimbat 2 vorbe tinde spre timida dar dupa parerea mea nu cred ca o avantajeaza statutul acesta. In concluzie Simona e o tipa foarte respectoasa cu trasaturi frumoase si cam atat doar prin faptul acesta se face placuta zic eu... E putin rezervata nu saruta, nu m-a lasat sa o ating mi-a luat mana de la persicuta pe motiv ca sunt prea rece poate am prins-o intr-un moment mai putin bun sau are nevoie de acomodare in ceea ce priveste noi persoane;si cum spune regulamentul notele: locatie: 9 curat, putin prea umed in baie;(era sa alunec nu mi s-a mai intamplat si am ceva vreme de cand vizitez acest salon); Fizic: 7 tanara maxim 24 de ani, imi aduce aminte de Ana, desi Ana e mult peste fizicul ei si atitudine; Oral:6 si-a dat interesul; Masaj:5 aici nici tentativa de masaj nu a fost i-am spus sa mi-l faca cu ulei si a spus ca murdareste asternutul :) ; GFE: 6 nota e prea mare nici un subiect nu I s-a parut intersant; nu atingeri, nu pupaturi; doar respect; Igiena: 10 aici nu am nimic de reprosat. In concluzie eu nu o recomand pe Simona daca nu isi schimba atitudinea, eu unul prea curand nu ma intorc la ea.

  • Like 3
Link spre comentariu

salut dragi confidenti .... Ieri a fost randul Mayei sa o revizitez :) pe Maya cred ca o stiti cu totii tin sa spun ca arata mai bine a si slabit mult... partea putin obosita dar in camera si-a dat tot interesul... chiar daca te scoate mai repede cu 10-15 minute dar te multumeste frate, iti face 2 finalizari si un masaj ca sa il simti, poarta o discutie cu tine e deschisa,zambeste e o tipa ok, chiar daca nu exceleaza la capitolul oral, ora a decurs placut m.am simtit chiar foarte bine in compania ei. Acestea fiind spuse notele: Locatia:9 curat in camere in baie miros placut; Fizic: 8 tanara frumusica, inalta, sani micuti dar fermi; GFE: ii dau doar 9 pentru ca sare direct la treaba fara sa te excite dar pe parcurs daca intri in joc obtii ce vrei si mangaieri si saruturi si atingeri tot tacamul in rest e ok; Oral:5 a fost handjob Masaj: 9 l-am simtit si chiar m-am relaxat; Igiena: 10 miros foarte placut in orice zona. In concluzie eu o recomand pe Maya e o tipa care te destinde si face un masaj bun.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Avand in vedere ca de Dragobete o...civila mi-a tras clapa ( deh, virozele astea) am decis sa ma revansez si sa revizitez celebrul salon...de data asta am ales din oferta o veche cunostinta,cu care eram in tandreturi cu vreo doi ani in urma...ati ghicit poate...este vorba de Ana! Aceasta e practic neschimbata...aceeasi fata draguta, inaltime medie, sanii mici si fermi...parca putin mai slaba...sau nu mai sunt eu asa amator de skinny in ultimul timp...Actiunea a decurs ca de obicei, cu un GFE foarte bun, FK, sarutari si mangaieri corporale, apoi un oral adanc si umed, bine executat, parca mai putina atentie la sateliti ca altadata, condimentat si cu un episod intens de 69...urmat de finalizarea in CIM...pana la ultima picatura desigur! Si acum si notele:

 

Locatia:9,5 binecunoscuta, nu voi insista

 

Aspect:8 inaltime medie, frumusica la fata, sani mici, skinny-skinny

 

Oral:8,5 dedicat, adanc dar fara deep, putina atentie la sateliti, 69, CIM

 

GFE:9 FK, sarutari si mangaieri corporale

 

Igiena:10 totul impecabil, doar i-am degustat si...piersicuta

 

Cadoul binecunoscut:200 RON / sedinta

 

Acum ce sa zic...pe mine m-a scos dulcica Ana din necaz...deci merita de revenit la ea, mai ales ca se pare ca a revenit cu norma intreaga, ca sa zic asa...

  • Like 4
Link spre comentariu

Hello finnesse Massage,

 

1.do you speak englisch or german?

2.It's muybe not a right question for women, but how old are the masseuses? (from - to)

I'm over 40 year old. It's possible take massage by you? which masseuse you recommend me?

Thank you.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost acum vreo luna la Simona,cea mai proasta experienta de la salon.

Prea multe laude,nu ar fi de spus.Am platit o ora,dar am plecat cam in 20 de minute,din proprie initiativa.

Sa o atingi,nu-i voie,oralul (daca il pot numi asa) se manifesta cu cateva limbi date din cand in cand pe capu' pulii,de parca era fortata sa linga vreo pula de cal putrezita.In rest,da-i cu mana,FK nu,69 nici atat.Pula mea,laba pot sa-mi fac si eu,inca nu simt nevoia sa platesc pentru asta.

Nu stiu exact ce cauta acolo,eu o sfatuiesc sa se apuce de altceva daca nu ii place meseria.

Nu recomand.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna seara si bine v-am gasit dragii mei.

 

De multa vreme tot urmaresc programul si turele fetelor de la Finesse pentru a avea ocazia sa o cunosc pe Dora. Astazi am cunoscut-o.....mai bine imi vedeam de treaba.

 

Si aveam asa : sunat, programat, ajuns si de dupa usa apare o domnisoara subtirica, draguta, carne tare, tinerica. Facem cunostinta si mergem in camera de la parter. In timpul dusului si al masajului se prinde o oarecare socializare si o rog sa trecem la treburi mai serioase. Si cum statea ea asa pe pat, fara preludiu, fara nimic, se apuca se supt....fara un preludiu ceva, fara lugu lugu.....hop cu gura-n pula.Dar sa zicem ca nu asta e problema cea mai mare.....muia aia e rigida, de suprafata, fara ritm, fara nimic. Si colac peste pupaza....isi tinea in mana un servetel si se tot stergea cu el dupa fiecare 15 secunde de supt. Zic sa incercam un 69 poate merge altfel. Cu exceptia faptului ca e curata si cu carnita tare si tinerica, in rest nu-i nici o bucurie.....pasaroiu nu era proaspat epilat, picioarele la fel. Ii zic sa mergem pe covor la care ma ia cu "eu stau pe pat in fund si tu in picioare si continuam asa". Si se apuca de supt....10 secunde supt, 5 secunde sters limba de servetel ( cred ca mi-a dat cu crema de masaj pe balaur ), 20 de secunde laba. Si vine cireasa de pe tort....ce CIM, ala-i pentru fraieri....cand am terminat statea cu capul intr-o parte, bineinteles ca am finalizat pe ea si parea foarte scarbita. Nu mai zic ce privire mi-a tras cand i-am zis sa terminam cu masajul si sa trecem la lucruri mai serioase.

 

Si notele sunt :

 

- Locatie : 8 - curat, prosop curat, atmosfera intima

- Fizic : 7 - inaltime potrivita, fund fain, sani micuti, tinerica, carne tare

- Oral : 1 - slab, fara ritm, 10 secunde de oral, 5 secunde sters limba de servetel, 20 de secunde laba

- Masaj : 2 - parca eram un snitel si urma sa-l puna in tigaie dupa ce l-a dat bine cu ulei pe fiecare cm patrat

- Igiena : 9 - curata, fara mirosuri, nu era proaspat epilata la pasaroi si pe picioare

- GFE : 5 - explicatia mai jos.

 

De ce 5 pentru GFE ? Simplu....nu imbrobodesti omul si nu il iei cu texte corporatiste. Politetea fortata nu face bine....vai sa-ti dau prosop, vai ce rece esti, etc. Treaba s-a schimbat cand am ramas in pula goala....deja se uita in sictir, masajul thailandez e de fapt o laba amagita, fara CIM, am finalizat on body si isi ferea capul se ziceai c-o stropesc cu acid. Dupa prima tura ma imbrac....ea ma intreaba daca a fost ok si ii zic ca nu a fost cea mai buna experienta pe care am avut-o la Finesse si bineinteles ca iar au inceput textele gen Eon...."sper ca nu te-am dezamagit", "sper sa ne mai vedem"....in fine, nu stiu daca is exact cuvintele astea dar ceva de genul a sunat incheierea intrevederii.

 

In concluzie...Dora e cea mai proasta experienta pe care am avut-o la Finesse de cand am avut ocazia sa cunosc aproape toate domnisoarele care au lucrat sau inca lucreaza acolo. Pe bune, laba pot sa-mi fac si singur si tot nu e asa jalnica experienta precum cea de astazi cu Dora. Stiu ca cineva din Finesse va citi aceasta recenzie si o sfatuiesc asa : ori scoliti domnisoarele inainte de a lua contact cu clientii ori nu le mai angajati. Astazi am plecat dupa prima tura mai scarbit ca niciodata de experienta extrem de trista pe care am avut-o la voi. Nu mai educati fetele s-o arda cu texte corporatiste dupa prestatiile jalnice. Mai aveam putin si-mi sarea mustarul cand am vazut-o cat de scarbita era cand am finalizat ( de fapt venisem pentru CIM ) si apoi ma ia cu texte si cu un zambet corporatist pe mecla : "Sper ca te-ai simtit bine"......m-am simtit bine o pula. O laba facuta de mine era lux pe langa laba facuta de Dora.

 

Vizitele mele la Finesse se opresc aici, ultimele doua experiente au fost cele mai triste, deci e cazul sa ma reorientez. Pana nu se schimba ceva pe acolo eu unul nu mai am nici un motiv sa le trec pragul. Am toata admiratia pentru domnisoarele cu care am avut ocazia sa fac cunostinta si care au dat dovada de profesionalism. Constat ca in ultima perioada au fost impresii nu tocmai bune despre Finesse deci nu-s singurul care a avut experiente eronate deci clar nu-s nebun :)

 

Sa auzim doar de bine.

 

Va doresc o seara frumoasa, o noapte linistita si un weekend mirific.

 

Stima.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna!

 

Stim ca nu putem fi perfecti si nici nu vom putea sa multumim mereu pe fiecare dintre dumneavoastra. Ce putem face este sa ne insusim criticile aduse si sa incercam sa modificam ce putem la echipa noastra. Drept urmare, incepand de maine echipei Finesse Massage i se adauga o noua domnisoara pe nume Laura. Vom incarca cat de curand poze  pe site-ul nostru www.masaj-iasi.ro

 

Va asteptam in continuare cu drag, dupa urmatorul program:

 

                Luni – Sambata: 11:00 – 23:00 (inclusiv)

                Duminica: 11:00 - 18:00 (inclusiv)

 

Pentru programari sau alte informatii ne gasiti la telefon 0757657275.

Link spre comentariu

Buna seara! După ultima mea experiență oribila cu Ramona am avut stomacul pe dos o săptămână si nu exagerez... M-am intersectat din nou cu Diana care iar o spun arată din ce in ce mai bine aceași prezenta impecabilă și ireproșabilă.... pe tocuri cum ma așteaptă de obicei, urcăm sus, dupa ce vin de la dus ma astepta in toata splendoarea ei dezbrăcată, ce sa mai am trecut direct la actiune bineînțeles cu tot tacâmul sărutări, atingeri,mangaieri o poti atinge pe oriunde nu se da inapoi de la nimic, oralul e de vis... si finalizarea pe măsură... dupa primul numar la cererea mea mi-a fost facut un masaj bun, relaxant, chiar incitant si apoi a trecut la al doilea numar de obicei finalizez mai greu dar cu Diana totul e diferit imi ofera priveliști memorabile si oralul il face din toate pozitiile cu tot ce trebuie mi.a trebuit 3 minunte si am fost terminat. Am mai socializat e o tipa jovială atitudine impecabila are simtul umorului poti vorbi despre orice comunicativa si deșteaptă are experiență stie sa se poarte cu un bărbat si sa se faca plăcută. Si acum notele: locația: 8-9 probleme cu cabina e de proastă calitate am crezut ca am stricat-o am pierdut timp sa o repar. Aspect Diana: 10 ; Masaj 10 face cel mai bun masaj de la Finess; Oral 10; GFE: 10 chiar nu am nimic de reproșat ; Igiena: 10 mirosea foarte bine in fiecare coltisor al corpului ei. In concluzie pe Diana o recomand cu placere eu voi reveni cât de curând. O seară perfecta!

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna!

 

Stim ca nu putem fi perfecti si nici nu vom putea sa multumim mereu pe fiecare dintre dumneavoastra. Ce putem face este sa ne insusim criticile aduse si sa incercam sa modificam ce putem la echipa noastra. Drept urmare, incepand de maine echipei Finesse Massage i se adauga o noua domnisoara pe nume Laura. Vom incarca cat de curand poze  pe site-ul nostru www.masaj-iasi.ro

 

Va asteptam in continuare cu drag, dupa urmatorul program:

 

                Luni – Sambata: 11:00 – 23:00 (inclusiv)

                Duminica: 11:00 - 18:00 (inclusiv)

 

Pentru programari sau alte informatii ne gasiti la telefon 0757657275.

A "dezertat" Laura ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...