Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Am crezut ca eu is nebun dar se pare ca si altii au ajuns la concluzia ca ceva nu e ok la acest salon. Finesse nu mai e ce a fost candva si confirm ca experienta cu Dora a fost cea mai penibila ( a nu se confunda cu slaba ) pe care am avut-o dincolo de usa salonului de pe strada Calarasi. Dora ar trebui sa ia ceva lectii de la colegele mai vechi si sa-si revizuiasca atitudinea, tehnica de masaj si cea de oral. Si da, colegul palosugros, are dreptate cand zice ca doar fetele vechi ( Diana, Karina, Otilia ) mai tin salonul pe linia de plutire.

 

PS. A aparut o tipa noua la Finesse. Daca nu dispare de pe site in doua saptamani ( cam atat au rezistat ultimele domnisoare ) o sa-mi calc promisiunea de a nu mai trece pragul Finesse si o sa o vizitez.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara!

 

Mare dreptate aveti cand afirmati ca doar cele trei ramase mai trezesc in mintea noastra amintirile salonului de altadata...!!!

La propriu, declinul adevarat va incepe in momentul in care se va retrage Diana ( sigur va veni si inevitabilul deznodamant ) .... 

Pana atunci mai profitam putin ... :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

 

La propriu, declinul adevarat va incepe in momentul in care se va retrage Diana ( sigur va veni si inevitabilul deznodamant ) .... 

 

Corect.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Ar mai fi si Selena o varianta rezonabila . Poate nu se ridica la nivelul Otlilei si al Dianei dar e o alegere buna .Poate ne asculta cineva doleantele si se iau niste masuri . Salutare tuturor !

Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Sa le faca un training cum sa o suga ...habar n am dar trebuie schimbat cu siguranta cv . Noroc de cele 3 fete care mai tin steagul sus ca in rest ar fi un salon mediocru spre slab .

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Ce masuri sa mai ia? De circa un an de zile tot ne tocim degetele sa schimbe si ei ceva... Au schimbat lustrele, e una misto la etaj din pene :)

Cum ? Nu mai este lustra cu pene de la etaj, prima camera pe dreapta ? Nu cred....m-am cacat pe mine de ras cand am vazut-o prima oara. Cum sa pui asa ceva pe post de lustra ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Celelalte saloane sunt praf.

Care celelalte saloane ? Le numeri pe degetele de la o mana. Salonul din spatele ANAF-ului a fost inchis de DIICOT, anul trecut, pe vremea asta. Salonul din Podul de Fier (strada Mizil nr 14) e patronat de tiganii din zona. Iar salonul care si-a denumirile de vreo 5-6 ori (dolce, enigma etc.) e patronat de mosul Aurel.

 

Intr-adevar, in trecut, Finesse Massage era numarul 1. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Bună seara colegi futăcioși

Nu este cazul s-o acuzăm pe Cătălina pentru un oarecare care nu e mulțumit. Fetele sunt super și nu cred că este alt salon de “masaj” cu recenzii mai bune. Abia aștept să ajung din nou pe Călărași.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am vizitat-o pe nou-sosita Sofia.

E o papusica mica de statura, frumusica la fata, corp bine proportionat.

Are o fire vesela, placuta, sper sa se integreze in echipa salonului.

Am prins-o chiar in prima zi, experienta mea ar,putea sa nu fie chiar relevanta.

Am stat doar 30 min, nu a fost timp de masaj, oralul a fost ok, soft (aici m-a nimerit, ca asa imi place) cu ceva atentie si la zonele adiacente :)

Dupa parerea mea dau nota 8 la fizic si prestatie, 9 la atitudine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:anywhere
  • Oras:anywhere

Am facut o vizita Dianei din acest salon si am fost multumit de alegerea facuta este destul de smart. Are o atitudine pro client pe langa faptul ca la oral este foarte priceputa sa vede ca o face si din placere sau cel putin asa te face sa crezi. 

Fizic 9.5 (arata foarte bine la corp si fata)

Oral 9 (daca ar reusi DT ar fi 10)

GFE 9

Igiena 10

 

Tarif 200 

 

O sa revin cu siguranta. De recomandat

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:anywhere
  • Oras:anywhere

Am vizitat la acest salon si dra Otilia dupa parerea mea este de nota 8 la oral ii lipseste ceva tehnica. 

Fizic 8.5 (este slim atat la corp cat si la sanii)

GFE 8.5

Igiena 10 

 

O experienta reusita per total. 

 

Este de incercat de cateva ori. O pot recomanda.

 

Tarif 200 lei.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Nu stiu ce parere aveti voi dar eu cred ca la ultimele patru-cinci nou venite in acest salon ( pe Ramona, Simona si Dora le-am testat, pe cele doua noi nu am apucat - Sofia si Alesia ) masaj erotic/thailandez inseamna sa ma frece cu ulei/crema. Si "muzica populara" cui ramane, fetele mele ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Avand chef de o relaxare mai altfel am mers acum câteva zile prin locatia binecunoscuta, m-a intampinat o blonda care s-a recomandat "Ramona" si m-a invitat intr-o camera la parter.

 

Loc - 9, semi-intuneric, muzica relaxanta.

Ramona - 8. Blonda, ~1.75, ~55kg, aspect ok

Masaj - 7-8. E loc de mai bine.

Oral - 8. Soft, pe alocuri cam anemic si acompaniat de mana.

Gfe - 8-9. Eu m-am simtit bine cu ea.

200lei/h

Cel mai probabil voi reveni ocazional.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Otilia te-am vazut ieri prin Palas Mall erai cu o blonda si o tipa bruneta,mai mica de statura cu ochelari -simpatica,ne-am intersectat privirile si imi place de ea.

Stii ca pt mine esti The Queen of Blowjob si ma termini de 2 ori intr-o ședință fără doar si poate dar as vreasa stiu daca lucreaza fata la salon si presteaza .

Merci !

Link spre comentariu

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

In seara asta, Alesia a fost scoasa de pe site-ul salonului. A disparut rapid din " peisaj " la fel cum au procedat Paula, Laura, Livia si Sofia.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...