Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Iti propun sa incepi cu Dragnea. Lasand caterinca la o parte....nu crezi ca e mai pont sa te uiti la pozele fiecarei domnisoare, sa citesti cate o recenzie despre fiecare si apoi sa decizi tu la care sa mergi ? Spor sa ai.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Eu pentru prima data la acest salon dupa ce am citit numeroase recenzii am ales pe hOtilia. E super stie sa o suga bine si are si un corp tanar care personal ma excita foarte tare.

Face si CIM pana la ultima picatura.

Reuseste sa ma faca sa termin de 2 ori intr-o sedinta de 50 minute si plec de fiecare data cu genunchii tremurând de la eA.

Enjoy her ! Si revino cu o recenzie.

Ceaw baieti ,bafta la ciocaneală

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Eu pentru prima data la acest salon dupa ce am citit numeroase recenzii am ales pe hOtilia. E super stie sa o suga bine si are si un corp tanar care personal ma excita foarte tare.

Face si CIM pana la ultima picatura.

Reuseste sa ma faca sa termin de 2 ori intr-o sedinta de 50 minute si plec de fiecare data cu genunchii tremurând de la eA.

Enjoy her ! Si revino cu o recenzie.

Ceaw baieti ,bafta la ciocaneală

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare, zilele acestea am vizitat-o pe Diana. O veche cunostinta si draga mie. 


M-a asteptat pe tocuri, intr-o rochita care-i venea foarte bine, iar atitudinea pe care a manifestat-o a fost una dezinvolta si prietenoasa. Pot sa spun ca din punctul asta de vedere face parte dintre fetele cu GFE-ul foarte bun. Am vorbit putin,am stabilit termenii intalniirii, dupa care am fugit la dus,camera la etaj cu baia pe hol cu  lustra din pene :slap2 . Actiunea a debutat cu pupici pe corp, FK sustinut.pozitia 69. Apoi Diana a inceput un O/N foarte bun,cu tente de DT, cu schimbari de pozitionare a capului si o usoara unduire a gatului, cu atentie la zonele adiacente si finalizat CIM. 


A contiunat cu un masaj bun si actiunea a continuat ca la prima finalaizare fiind tot CIM.


Timpul a trecand foarte repede si aici fiind numai vina Dianei :laugh2  , care chiar te invaluie cu felul eu placut de a fi. In final chiar a fost o conversatie placuta, care mie mi-a prins bine si m-a umplut de buna dispozitie.


 


Si acum notele:


Locatie:                 8 - camera la etaj cu baie pe hol, gel la vrac si prosop curat.


Apect fizic:            10 - frumusa, cu forme foarte bine conturate, sani frumoasi.

Thailandez:            9,5 - atenta, pasionala, tentative de DT, CIM

GFE:                     10 - FK sustinut, pupici pe corp, alinturi.

Atitudine:               10 - placuta, comunicativa

Igiena:                   10 - foarte curata, fara mirosuri stranii, frumos parfumata

 

Remuneratia: 200 ron (vizita de 1h)

Concluzie: Experienta foarte placuta, recomand iar pe voi va salut cu respect!

  • Like 6
Link spre comentariu

Am vizitat din nou acest salon. Astăzi a fost rândul Matei. O fata tânără, cca. 22 de ani, blonda, sâni medii spre mici ușor lăsați..a început cu masaj...nota 8,..la început un pic distanta apoi după ce am schimbat câteva cuvinte s a mai dezmorțit...oral nota 8...incepe senzual apoi trece pe mod automat în speranța sa termini...mecanic....per total o experiență de nota 8.

  • Like 1
Link spre comentariu

Când am ieșit de la vizita fix vizavi de salon era o curte plina de oameni în frunte cu un preot. S au întors toți și s au uitat la mine că la ultimul păcătos...mi am aprins tacticos o țigară și m am îndreptat către mașina că și cum nu s ar fi întâmplat nimic

Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Salutare stimabililor. Revin cu o recenzie proaspata la adresa Karinei. Infierbantat pe o vreme capricioasa ,cu chef de pizda ..zic sa o vizitez si pe ultima maseoza din cele vechi, karina. Pe scurt sa nu lungesc vorba ...experienta a fost una submediocra ...chiar nu inteleg cum a avut note asa mari . Pentru cei ce nu o cunosc...karina e o moniona blonda pe la 1.65 aprox 26 28 ani ...sani medii frumosi fund bestial ...poate cel mai frumos de la finess...si cel mai imp ..e foarte draguta la fata .

Nu stiu dar prestatia a lasat de dorit... fara fk ...distanta ...deabia vorbea ...am incercat sa initiez unele gesturi tandre ..dar era distanta .

Actiunea a debutat cu un masaj acceptabil si a trecut dupa direct la oral . Oralul nu e foarte rau . Numarul doi a fost dupa acelasi scenariu.

 

Note

 

Locatie:10 calarasi 25 se stie

Aspect:9 chiar arata bestial ...nu stiu nu am facut eu click cu ea dar n am fost prea satisfacut

Oral :8 nu e rau ...chiar are unele tentative de deep

Gfe: 7 retinuta , discreta, fara fk ,fara alinturi mangalieli plm

Igiena: 10 curata parfumata

Tarif 200

 

Concluzii

 

Chiar aveam asteptari mai mari ...dar stiti cum e ...nu ti fa iluzii sa nu ai deziluzii. Pacat ca sincer arata exceptional... pff e beton femeia dar prestatia a lasat de dorit .. Eu unul nu mai revin la ea . Salutari fratilor

Link spre comentariu

Alaltaieri am revizitat salonul bine-cunoscut. Data asta a fost rândul Otiliei. Nu am mai vizitat o pe dra cam de doi ani. Când am intrat,am crezut că e altă Otilia. A slăbit, nu mai este blonda, un zâmbet gingaș, o bomboana de fata. Prestația ei din punctul meu de vedere se îndreaptă cu pași repezi către top. Un oral foarte bun, cu Deep, te tine in tensiunea de excitare maxima, nota 9,5( 10 are inegalabila Andreea de la top).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Sunteti doi handicapati care o ardeti in besini in fata unui monitor si a unei tastaturi. Unul putea sa sune sa intrebe direct la salon daca vreo domnisoara face CIM si inghitire si celalalt putea sa se abtina de la furat curent si astfel fiecare isi vedea de drum.

 

Dar voi nu, ati fost zmei amandoi. Unul nu e in stare sa sune sau sa citeasca formumul iar celalalt e zmeu, din 2013 are cinci postari din care nici o recenzie. Dar e tare-n gura maxim.

 

Abia astept sa se instaureze dictatura pe acest forum si atunci o sa dispareti amandoi in secunda 2 cand mai postati tot felul de imbecilitati ca pe softpedia sau tpu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunteti doi handicapati care o ardeti in besini in fata unui monitor si a unei tastaturi. Unul putea sa sune sa intrebe direct la salon daca vreo domnisoara face CIM si inghitire si celalalt putea sa se abtina de la furat curent si astfel fiecare isi vedea de drum.

 

Dar voi nu, ati fost zmei amandoi. Unul nu e in stare sa sune sau sa citeasca formumul iar celalalt e zmeu, din 2013 are cinci postari din care nici o recenzie. Dar e tare-n gura maxim.

 

Abia astept sa se instaureze dictatura pe acest forum si atunci o sa dispareti amandoi in secunda 2 cand mai postati tot felul de imbecilitati ca pe softpedia sau tpu.

Domnule,am sunat la salon dar nu spun.Am sperat sa ma ajute cineva de aici ca sa nu mai stau sa citesc 900 de postari. Recunosc ca sunt vinovat ca i-am raspuns urat individului dar mi-a jignit mama fara sa am nicio legatura cu el sau sa-l jignesc in vreun fel si m-am enervat. Daca nu se poate raspunde si e tampita intrebarea imi cer scuze!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...