Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna seara si bine v-am gasit dragii mei,

 

Astazi am ajuns la Finesse cu inima stransa de la aflarea vestii cum ca o Elena s-a alaturat fetelor de la salon. Din pacate de dupa usa nu mi-a deschis "fosta" Elena ci actuala Elena.

 

Subtirica, draguta, usor reticenta la inceput pana mai isi cunoaste putin partenerul, Elena s-a dovedit a nu fi o incepatoare in ale masajului thailandez deci finalizarea nu a intarziat sa apara.

 

Notele mele sunt :

 

- Locatie : 9 - discreta, ferita, cu locuri de parcare in imprejurimi ferite de ochii trecatorilor, prosoape curate

- Fizic : 8 - un pic cam subtirica pentru gusturile mele, draguta, fund fain. Un plus ar fi talia de albinuta, mi-a fi placut un fund mai bombat

- Oral : 8 - cu atentie satelitilor, supt cu ritm, senzual

- Masaj : - nu a fost cazul

- GFE : 9 - politicoasa, vorbareata in limita bunului simt, nu fura curent

- Igiena : 10 - fara mirosuri, epilata, curata

 

Avand in vedere ultimele doua experiente ale mele cu domnisoarele de la Finesse trebuie sa recunosc faptul ca actuala Elena m-a facut sa ma razgandesc si voi le voi vizita din nou pe cateva colege de-ale ei, inclusiv pe ea - vor fi consemnate prin recenzii obiective.

 

Sa auzim doar de bine.

 

Stima.

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna ziua!cu un entuziasm iesit din comun ca s-a alaturat o bruneta echipei Finess si cu gândul la o eventuală frumoasă ora placuta cu Elena care intr-un final s-a dovedit nu chiar placuta, am ajuns la finess din nou....

De ce s-a dovedit nu chiar plăcută ca Elena m-a invatat minte sa nu mai pun gura pe pasarici niciodată. Am avut cel mai prost 69 pe care l-am avut vreodata. Nu am simțit nici un miros chiar fata mirosea foarte bine dar un gust amar ce avea ma refer la păsărică incat nu am putut face nimic mi-a murit tot am plecat dupa aproape 30 de minute... inca dupa vreo 5 ore aveam gustul ala amar in gura de care si acum cand povestesc mi se face rau.

 

Note:

Locatia:9 am fost in camera de jos; prosoape curate,pat confortabil,baia si cabina de dus in camera, parcare, respectat programare etc

 

Fizic 8-9 am o slăbiciune pentru brunete, dar nu asta e motivul arată bine. Elena e o tipa drăguță putin cam slaba pentru gusturile mele si atat

 

Oral: grăbit la un moment numai aveam instrumentul e vina mea nu dau nota.

 

GFE 5-6 nu imi place felul cum m-a asteptat ciufulita putin cam neîngrijită hainele ii erau răvășite pe ea fara sa schițeze vre-un gest eu lăsând cadoul am intrat direct in camera. După dus făcut doar de mine am trecut direct la actiune. Totul a fost sec nu a fost nici un fel de atractie nu sărut, nu mangaieri,nu nimic se grabea si cam atat si cand a venit si partea cu 69 asta a pus capac am crezut ca vomit acolo cu ea am dat-o deoparte m-am ridicat m-am dus la baie mi-am clatit gura si m-am pus inapoi in pat dar nu mai aveam cu ce... m-am îmbrăcat si dus am fost si cam asta a fost nu am avut timp de povesti...

 

Igiena:nu dau nota; mentionez ca mirosea chiar bine nu știu ce a fost cu gustul ala amar.

 

In concluzie Elena pentru mine a fost o experiență sub medie nu cred ca voi mai reveni la ea, plus ca o perioada nu mai am curaj sa pun gura pe vre-o păsărică cu siguranta voi reveni cat mai curând la salon pentru veteranele acestui salon. O zi faina!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua!cu un entuziasm iesit din comun ca s-a alaturat o bruneta echipei Finess si cu gândul la o eventuală frumoasă ora placuta cu Elena care intr-un final s-a dovedit nu chiar placuta, am ajuns la finess din nou....

De ce s-a dovedit nu chiar plăcută ca Elena m-a invatat minte sa nu mai pun gura pe pasarici niciodată. Am avut cel mai prost 69 pe care l-am avut vreodata. Nu am simțit nici un miros chiar fata mirosea foarte bine dar un gust amar ce avea ma refer la păsărică incat nu am putut face nimic mi-a murit tot am plecat dupa aproape 30 de minute... inca dupa vreo 5 ore aveam gustul ala amar in gura de care si acum cand povestesc mi se face rau.

 

Note:

Locatia:9 am fost in camera de jos; prosoape curate,pat confortabil,baia si cabina de dus in camera, parcare, respectat programare etc

 

Fizic 8-9 am o slăbiciune pentru brunete, dar nu asta e motivul arată bine. Elena e o tipa drăguță putin cam slaba pentru gusturile mele si atat

 

Oral: grăbit la un moment numai aveam instrumentul e vina mea nu dau nota.

 

GFE 5-6 nu imi place felul cum m-a asteptat ciufulita putin cam neîngrijită hainele ii erau răvășite pe ea fara sa schițeze vre-un gest eu lăsând cadoul am intrat direct in camera. După dus făcut doar de mine am trecut direct la actiune. Totul a fost sec nu a fost nici un fel de atractie nu sărut, nu mangaieri,nu nimic se grabea si cam atat si cand a venit si partea cu 69 asta a pus capac am crezut ca vomit acolo cu ea am dat-o deoparte m-am ridicat m-am dus la baie mi-am clatit gura si m-am pus inapoi in pat dar nu mai aveam cu ce... m-am îmbrăcat si dus am fost si cam asta a fost nu am avut timp de povesti...

 

Igiena:nu dau nota; mentionez ca mirosea chiar bine nu știu ce a fost cu gustul ala amar.

 

In concluzie Elena pentru mine a fost o experiență sub medie nu cred ca voi mai reveni la ea, plus ca o perioada nu mai am curaj sa pun gura pe vre-o păsărică cu siguranta voi reveni cat mai curând la salon pentru veteranele acestui salon. O zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Eu nu va inteleg pe voi ăștia care dați limbi la prostituate ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Ce placere sa ai ? Nu va inteleg

Nici eu nu te pot intelege cum e sa o pui pe una capra si sa ti faci laba la fundul ei doar de dragul de a ti da drumu ca ai platit 200 lei. Hai fii serios....stii ca suntem 2 categorii ce i care bagam botu si ce i care nu recunosc dar baga botu . Tu unde te incadrezi ?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Da, eu sunt ala care a facut bani de pe urma fraierilor ca tine.

Te-am intrebat frumos si politicos dar se pare ca esti nascut la sapa. Pe cand alti copii se jucau cu masinute si trenulete, tu te jucai cu sapa pe ogor.

 

Si stai linistit in privinta banilor ca am mai vazut "bogatani" de-al de tine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Te-am intrebat frumos si politicos dar se pare ca esti nascut la sapa. Pe cand alti copii se jucau cu masinute si trenulete, tu te jucai cu sapa pe ogor.

 

Si stai linistit in privinta banilor ca am mai vazut "bogatani" de-al de tine.

Man, am intrebat deoarece nu am mai fost demult la salon. Ma gandeam ca unul din colegi, care a fost recent stie. Legat de raspunsul meu, asa cum tu te asteptai sa-ti raspund frumos, asa si eu asteptam un raspuns de genul: Da, Nu, Nu stiu etc. Raspunsul tau l-am perceput ca fiind unul ironic. O zi faina.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...