Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Nou! Salon de masaj in Iasi

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
789 raspunsuri in acest thread

#781 p1ctorul

p1ctorul

Serious Contributor

• Membru Premium
  • 608 Postari:
  • Inscris la:
    03 February 2017
  • Reputatie: 1412

Postat 20 November 2017 - 08:16 PM

Salut!
    Ce fata imi recomandati de la salon?

Te-ai inregistrat pe acest site in 2015. Pana acum, nu te-ai putut decide ?

Aceasta postare a fost editata de p1ctorul: 20 November 2017 - 08:19 PM

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#782 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1015 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 21 November 2017 - 09:30 PM

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

Astazi am avut placerea sa o cunosc pe Irina.

Am fost intampinat de o domnisoara subtire, firava ( slim chiar ), bruneta. Dupa ce am facut cunostinta am mers la etaj si dupa dus m-am lasat pe mainile Irinei pana la ultima picatura. Am incercat si masajul erotic si masajul de relaxare, ambele avand si bune si mai putin bune ( lasate pe seama lipsei de experienta ).

Si avem asa :

- Igiena : 10 - curata, fara mirosuri suspecte, dusata, piele frumos mirositoare

- Fizic : 7 - subtirica, slim chiar, sani mici, fund potrivit, draguta

- GFE : 10 - politicoasa, zambareata, joviala, glumite cu bun simt

- Oral : 5 - o laba amagita, CIM de toata jena ( inca finalizam cand a fugit la baie )

- Masaj : 8 - are tehnica buna pentru masaj de relaxare, mergea putin mai apasat, la masaj erotic acord cu indulgenta nota 2 - nu tu o mana la coite, nu tu o gadilitura la "soldatel"

O recomand pe Irina cu toate ca mai are de invatat din tainele masajului erotic, mai are de invatat cum se face un CIM adevarat ( colegele mai experimentate poate ii vor impartasi din tainele CIM-ului si ei si Ramonei care sta la fel de dezastruos la acest capitol - vezi ultima mea recenzie ). Eu nu revin curand la ea, vreau sa-mi "revin" cu alte domnisoare de la Finesse.

Ceea ce mi se pare mie suspect e ca ce este in pozele Irinei de pe site nu prea am vazut astazi la fata locului. In poze vad o domnisoara normala la fizic, sa zicem, pe cand azi am cunoscut o domnisoara slim. Sanii nu par a fi aceeasi, de fund nu mi-am dat seama iar parul, iarasi, nu prea bate.

Acestea fiind spuse, eu va doresc o seara linistita.

Stima.

Ce am observat eu si mi se pare suspect este faptul ca ce vad in pozele de pe site ( ale Irinei ) si ce am vazut astazi in realitate nu prea se pupa. Domnisoara pe care am avut onoarea sa o cunosc astazi

Aceasta postare a fost editata de coldfusion: 21 November 2017 - 09:37 PM

#783 finesse massage

finesse massage

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 77 Postari:
    • Inscris la:
      22 May 2014
  • Reputatie: 512

Postat 22 November 2017 - 01:01 AM

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

Astazi am avut placerea sa o cunosc pe Irina.

Am fost intampinat de o domnisoara subtire, firava ( slim chiar ), bruneta. Dupa ce am facut cunostinta am mers la etaj si dupa dus m-am lasat pe mainile Irinei pana la ultima picatura. Am incercat si masajul erotic si masajul de relaxare, ambele avand si bune si mai putin bune ( lasate pe seama lipsei de experienta ).

Si avem asa :

- Igiena : 10 - curata, fara mirosuri suspecte, dusata, piele frumos mirositoare

- Fizic : 7 - subtirica, slim chiar, sani mici, fund potrivit, draguta

- GFE : 10 - politicoasa, zambareata, joviala, glumite cu bun simt

- Oral : 5 - o laba amagita, CIM de toata jena ( inca finalizam cand a fugit la baie )

- Masaj : 8 - are tehnica buna pentru masaj de relaxare, mergea putin mai apasat, la masaj erotic acord cu indulgenta nota 2 - nu tu o mana la coite, nu tu o gadilitura la "soldatel"

O recomand pe Irina cu toate ca mai are de invatat din tainele masajului erotic, mai are de invatat cum se face un CIM adevarat ( colegele mai experimentate poate ii vor impartasi din tainele CIM-ului si ei si Ramonei care sta la fel de dezastruos la acest capitol - vezi ultima mea recenzie ). Eu nu revin curand la ea, vreau sa-mi "revin" cu alte domnisoare de la Finesse.

Ceea ce mi se pare mie suspect e ca ce este in pozele Irinei de pe site nu prea am vazut astazi la fata locului. In poze vad o domnisoara normala la fizic, sa zicem, pe cand azi am cunoscut o domnisoara slim. Sanii nu par a fi aceeasi, de fund nu mi-am dat seama iar parul, iarasi, nu prea bate.

Acestea fiind spuse, eu va doresc o seara linistita.

Stima.

Ce am observat eu si mi se pare suspect este faptul ca ce vad in pozele de pe site ( ale Irinei ) si ce am vazut astazi in realitate nu prea se pupa. Domnisoara pe care am avut onoarea sa o cunosc astazi

Buna!
    Pentru a inlatura orice urma de indoiala legata de pozele domnisoarei Irina, va rugam cu prima ocazie cand veti reveni la noi sa solicitati Catalinei sa va arate pozele originale in care se vad atat fata cat si semnele particulare ale domnisoarei.

Va multumim pentru recenzie si va asteptam cu drag.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#784 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1015 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 22 November 2017 - 06:57 AM

Buna,

Intentia mea nu a fost sa va pun intr-o lumina proasta si sa va acuz ca pozele sunt una si realitatea e alta. Poate m-am exprimat gresit dar ceea ce voiam sa transmit este ca pozele o avantajeaza foarte mult pe Irina.

PS. Aveti fotograf bun.

O zi frumoasa.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#785 the_surgeon

the_surgeon

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      22 March 2014
  • Reputatie: 6

Postat 24 November 2017 - 11:33 PM

Urmaresc acest forum de cativa ani dar astazi m-am decis sa merg la salon,mi s-a parit cel mai ok din recenzii.

Sun pe la 19:20 ,im raspunde o voce sexy de femeie(receptionera) si fac programare pt ora 20:30.Initial doream la karina sau diana - conform ultimelor recenzii aveau notele cele mai mari,dar nu erau disponibile,Imi doream un sex oral bun si in special CIM.

Ajung la locatie pe la 20:25 ,imi deschide Otilia -imi incanta privirea corpul ei fit,tanar si ferm - fara urme de grasime ,sani frumusei tineri -mi-au incantat privirea- pe tocuri imbracata intr-un deu-piece sexy- si ma intreaba la ce fata am programare- i-am zis ca nu am avut nici o optiune- si a strigat pe alta fata - o tipa nu-i mai retin numele - oricum deja eram femecat de corpul Otiliei -si am ales-o pe ea.

Las 200 lei pe o etajera jos la intrare si ma invita la etaj.

Se dezbraca si ma pofteste si eu sa fac acelasi lucru.

II zic ca poate i-a transmis receptionera ca imi doresc 1-2 finalizari CIM.

Incepe masajul eu pe burta ea pe mine,ma freaca bine cu niste crema -destul de relaxant ..coboara ma framanta - apoi ma saruta in ureche si imi sopteste ''vrei sa te intorci'' eu zic ca da ea zice '' - abia asteptai, nu ? 'mmm :))

Ma intorc si incepe cu un oral bun ,are o gurita misto,o bate de limba,o ia cat de cat deep - nu foarte tare dar are o gurita misto ,se pricepe ,scoate sunete cand o suge...isi face treaba ..

Ii zic ca vreau sa stea in genunchi jos pe covor eu in picioare ea si ea se pune in fund la marginea patului .am lasato asa.era ok nu am insitat .

Vine momentul sa finalizez ,ii zic sa stea sa ma suga cand termin, si ma suge bine pana la ultima picatura ,nu se grabeste ..a fost foarte bine.

Fuge la toaleta ,sa scupie incarcatura ,ma duc si eu la dus ...a fost de nota 10.

Stam un pic de vorba ,e isteata ,povestim una alta,e discreta ,nu pune intrebari directe,e ok.

Al doilea numar incepe eu intins pe spate ,ma saruta usor pe sfarcuri si apoi coboara la penis si mi-l ia la un supt pfff ,,coboara la coite,si mai jos la baza penisului,priviri foarte ok ,o suge bine ,se pune in diferite pozitii,ti-o ia bine te suge foarte ok...a durat putin mai mult al doilea  numar dar pana la urma ma terminat ,tot in gurita ,a colectat tot .a stat pana la ultima picatura ,a mers la baie a decartat tot .

Am mai stat de vorba timpul care a mai ramas ,este o fata profi..nu prea are recenzii aici dar a meritat fiecare scunda.

Si acum notele :

igiena   :10

Fizic : 9,9 sani micuti dar misto de fetiscana tanara,abdomen fit ,o pizdulica foarte frumoasa -nu am mai vazut asa ceva.- e perfecta .Initial am zis ca si-a facut labioplastie dar mi-a zis ca nu.Care are fantezii cu adolescente e numai buna...cand sta cu fundul spre tine si te suge din lateral iti poti inchipui ca te suge cea mai buna tipa din liceu pe care nu reuseai sa o futi desi faceai 2-3 labi pe zi gandindu-te la ea..

Gfe : 10 - se face draguta,e amabila..

Oral : 9,9 - daca ar luao mai adanc si ar accepta swalow ar fi perfect

Masaj : 9.5 - nu am venit la salon pt masaj 

Astea fiind zise am ramas fermecat de Otilia,m-a stors de vlaga si am ramas cu gandul la pizdulica ei perfecta si la gurita ei care m-a supt de ma secat in 35 de minute 2 fimalizari.

Cred ca am sa revin cand voi mai avea ocazia .

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#786 >majestic<

majestic

Un uom

• >Serious Contributor<
    • 448 Postari:
    • Inscris la:
      10 May 2013
  • Reputatie: 975

Postat 09 December 2017 - 05:38 PM

Dupa ceva timp,am trecut aseara din nou pe la salon.M-am rasfatat cu madam (H)OTilia.O prezenta foarte placuta,care m-a desprins vertiginos de rutina zilnica.

Per total: 9.5 

Recomand si voi reveni cu drag...cu inima deschisa si nevertebrata ridicata.

Ma retrag in aplauzele publicului...

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#787 marius543210

marius543210

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 68 Postari:
    • Inscris la:
      24 June 2015
  • Reputatie: -56

Postat 12 December 2017 - 12:58 PM

Niște poze noi cu domnișoarele !
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#788 manjaro

manjaro

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      01 December 2017
  • Reputatie: 15

Postat 12 December 2017 - 10:23 PM

Ti-a crescut par in palma si vrei sa-l dai jos, este ?

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#789 >clientnou22<

clientnou22

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 327 Postari:
    • Inscris la:
      06 January 2016
  • Reputatie: 378

Postat 13 December 2017 - 01:08 PM

Ti-a crescut par in palma si vrei sa-l dai jos, este ?

Nu, el se mira nu intreba...

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#790 >okapoli<

okapoli

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 234 Postari:
    • Inscris la:
      02 October 2013
  • Reputatie: 73

Postat 13 December 2017 - 05:54 PM

Salutare stimati colegi.Astazi am avut deosebita placere sa vizitez din nou celebrul centru al senzualitatii si erotismului iesean.... salonul Finess.Programarea respectata cu promtitudine... unde am fost intampinat de dom'șoara Selena ​. Despre dom'șoara ce pot spune... arata foarte bine,undeva pe la 1,60-1,65...blonduta cu ochelari si un corp super tonifiat.

Ne facem comozi si primul numar debuteaza cu un masaj cu ulei, super excitant mangaieri ,imbratisari mici pupici si cu un oral executat destul de ok... Selena ​ este o prezenta placuta .. fund tonifiat dragut si cu sanii ca perele :D

Partea a doua a actiunii incepe cu un cunnilingus frumos din partea mea ...(are o pasarica frumoasa) si se termina apoteotic cu un oral executat ok.

Note: 

Locatie : 10 deja se stie ... Tatarasi Calarasi 25 ..e destul de frumos ..actiunea s-a petrecut in camera de la etaj

Aspect Selena ​: 10 e o tipa draguta ,blonduta pe la 1,65 cu sanii medii si un fund tonifiat frumos  

Gfe: 9 a fost naturala ..nu fura curent ..subiecte diverse ...te face sa te simti bine 

Oral: 8 aici e punctul slab...nu pot spune ca a fost naspa doar ca nu face nici DT ...nici nu are o viteza prea mare plus ca se ajuta mult prea mult de mana

Igiena: 10 ...am gustat din savarina ..fara mirosuri ...igiena de 10+

Halat : 200/h

Concluzii: E a doua domnisoara bifata de mine de la salon dupa Otilia ...stiu ca au fost niste probleme cu igiena ..cu un O.B parca la un moment dat ..insa mie chiar mi a placut mult domnisoara ...si am sa ii mai fac o vizita cat de curand 

Sarbatori fericite tuturor !!!!!!

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)