Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Fetele vechi (Otilia, Maya, Ana) au experienta. Un minus la Ana din cauza respiratiei, dar pe 7 martie cand am fost la ea, nu am simtit nimic. O varianta ar fi tipele nou venite. Acum depinde de tine.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Buna seara !

 

In cursul zilei de astazi m-am intalnit cu Maya. Nu intru prea mult in detalii, sunt poze cu ea pe site plus ca este una dintre cele mai vechi fete, alaturi de Otilia si Ana.

 

Referitor la actiune: totul a durat maxim 40 minute, oral plus masaj, totul in limite acceptabile. Nici foarte rau, nici senzational.

 

Notele sunt:

 

Locatie: 9

 

Aspect fizic: 8

 

Oral: 8

 

Masaj: 8

 

Gfe: 8

 

Igiena: 10

 

Tarif: 200 lei.

 

O seara linistita va doresc.

 

Io zic cai mult 200 pentru masaj + oral numa. La pretul asta poti fute ceva de top. Parerea me.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutari. Saptamana trecuta am ajuns iar pe la salon. Programare din timp, totul ok, singura disponibila era Rebeca. E o bruneta plinuta, cu o fata comuna, parul lung prins in coada. Cum nu m-a atras deloc, am facut stanga-n prejur. Cred ca e prima data cand efectiv fug de acolo. Vreo cateva zile mai tarziu am revenit, programare la Alysa. Cand am intrat am ramas surprins, fata arata foarte bine. Pe tocuri trecea de 1,8 m, un fund exttaordinar, talie de viespie si foarte draguta la fata. Camera de tortura de sus, dusul de rigoare, dezechiparea. Forte prietenoasa si dezinhibata, s-a tot invartit si sucit goala pe patul ala, un spectacol foarte interesant. Am avut parte de un show rar, a ajuns laorgasm singura, eu privind cum se joaca singura cu degetele. ( sau a mimat destul de bine). Apoi a inceput actiunea propriu zisa. Si dezamagirea. Oral foarte slab, multa mana, fara dt, fara artificii, fara finalizae cim. Masajul a fost practic inexistent, a intins uleiul pe spate si cam atat. Pot spune ca am luat lucrurile in propriile maini, finalizare pe sani(apropos, sunt micuti, dar genul ala care sfideaza gravitatia). In concluzie, am fost la un spectacol erotic foarte frumos, unde am facut o mare...finalizare manuala... Fata e misto, prestatia nu.

  • Like 5
Link spre comentariu

Am avut cea mai proasta experienta de cand merg la salon. Am fost la Niva .. ceva. Pe langa faptul ca nu s-a dezbracat deloc. A facut doar un masaj pe spate si atat. Wtf. 

 

Nu am avut chef sa ma cert pe acolo cu pustoaice, dar nu mai trec pe la Finesse . 

 

F slab a ajuns, probabil cel mai slab salon din Iasi. Seriozitate 0. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Am avut cea mai proasta experienta de cand merg la salon. Am fost la Niva .. ceva. Pe langa faptul ca nu s-a dezbracat deloc. A facut doar un masaj pe spate si atat. Wtf. 

 

Nu am avut chef sa ma cert pe acolo cu pustoaice, dar nu mai trec pe la Finesse . 

 

F slab a ajuns, probabil cel mai slab salon din Iasi. Seriozitate 0. 

 

 

Azi, Niva (ultima venita) a fost scoasa de pe site-ul salonului.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Ti-am dat un punct de reputatie, iti mai dau unu daca ne zici la care Selena ai fost.....din ce stiu Selena s-a retras de la salon. Sau poate ne zici din amintiri ? Dezvolta putin aia cu "150 pt ceva in plus".

 

Multumesc.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Mii de scuze. La Alyssia. Din graba am scris Selena,.

Nu reușeam sa termin prin oral, și a propus, contra unei sume de 150 roni alta metoda. Nu trebuie sa fim savanți pt a ne da seama cum dorea sa terminam. Nu am vrut, și a ieșit mica discuție contradictoriu cu ea. Dar și asa cred ca e mult. Nu am cerut eu, ea a venit cu ideea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Fiind prin Iași, am zis sa am parte de ceva acțiune, am sunat la câteva fete pe care le-am mai vizitat dar fără succes și atunci mi-am amintit de masaj erotic ceea ce nu prea mai găsesc de vreo 4-5 ani încoace. Acum 5 ani toate făceau masaj erotic și eram satul de masaj, voiam sex. Sa revin.. Sun la acest salon și-mi răspunde frumos, o duduie care-mi spune ca este deschis și ma așteaptă Rebeca, ea fiind disponibila în acel moment. Ajung ușor în locația binecunoscuta și-mi deschide o duduie tânără și frumușică care se recomanda Rebeca. Spune ca trebuie să-i plătesc 200 pentru o ora, ma conformez și-i dau banii pe care-i lasă într-o camera de la parter. Ma invita sus, într-o camera drăguță cu un pat mare în mijloc și o lustra cu puf (interesanta). Un pic de igienizare în baia de sus (ceva apa pe gresie de la un coleg care folosise dusul înaintea mea). Rebeca este o domnișoară foarte frumușică :1,70 fata tocuri, par creț-lung și negru, sâni medii, frumoși cu sfarcuri mici, cur mișto... Fata Arata bine. Nu știam inițial ca se poate și oral, am aflat acum citind ceva recenzii,asa ca eram convins ca o sa facă doar masaj cu hand job și asa a și fost. Ceva ulei în zona soldatului sculat, masat foarte bine și a venit repede ejacularea. După asta se pune Rebeca pe masaj relaxare combinat cu erotic, foarte mișto! Se implica serios la masaj cu tot trupul (ma freca cu sânii ei feciorelnici, se freca cu pasa de genunchiul meu,.. Etc.. Foarte fain și culmea ca reușesc sa mai finalizez încă odată. Bravo! Spun eu. Cred ca dacă făceam sex nu as fi reușit sa termin de 2 ori în 40 min. Încă odată Bravo Rebeca, o sa revin... Am redescoperit surprinzătorul masaj erotic. Cred ca ar fi mers totuși și un oral dar nu știu dacă face. Voi știți? Bafta și ciocane tari la fetite curate!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Klaus Klaus, aici spui că maseuza s-au frecat cu păsărică de genunchiul tau (și ai avut orgasm la genunchi, sunt convins că și fost extrem de excitat ,săracu genunchi nu ți-a fost mila de el ,trebuia să îi propui maseuzei sa se frece și de cot). Dar hai povestește ne tu de ce parte a corpului te-ai frecat de maseuza.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Klaus Klaus, aici spui că maseuza s-au frecat cu păsărică de genunchiul tau (și ai avut orgasm la genunchi, sunt convins că și fost extrem de excitat ,săracu genunchi nu ți-a fost mila de el ,trebuia să îi propui maseuzei sa se frece și de cot). Dar hai povestește ne tu de ce parte a corpului te-ai frecat de maseuza.

tu ai multa treaba și te rețin! Taci și sapa!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am fost eu la Bianca. Îți dau câteva note:

9 pt fizic sânii super

4 pt masaj

0 pt or practic inexistent

9 igiena. Neepilata

Nu e o tipa deschisa. Nu am avut cu cine dialoga. Inafara de sâni nu are ce oferi.

Dacă altcineva a avut parte de ceva mai plăcut sa ne spună.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am vizitat o pe Anastasia.

9 pentru amatorii slim/skinny

5 pentru masaj. Incearca dar nu are tehnica mai deloc. Nu urmeaza sau nunstie urma sfaturi in aceasta directie.

ON 7. Fara artificii fara atentie in zona, fara DT. Dar fara mana si incearca sa fie pe plac. Cim si fuga la baie...

Igiena 7? 8? Greu de ghicit intrucat nu s a dezbracat complet. Nici nu am insistat. Dar nu am ce comenta nu era ninic flagrant.

 

As reveni in lipsa de alte optiuni.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Ascensiunea și decăderea salonului .Cănd vorbesti de Finnese ,obligatoriu iti aduci aminte de Daria,Karina,Diana .........

plus Elena 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

E singurul salon de pe forum care mai atrage atenția colegilor.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

E singurul salon de pe forum care mai atrage atenția colegilor.

Foarte bine faci ca vorbesti la trecut. 

 

PS: urmeaza sa se stearga mesajele negative :))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

In februarie am vizitat ultima oară salonul. Am sunat si era disponibila Irina. Am futut-o în gură la propriu. Nu vreau să descriu experienta și fata fiindcă ar trebui să fiu răutăcios. De atunci nu am mai călcat pe acolo fiindcă nu cred că se merită, iar din ce am citit pe aici mi-am dat seama că am dreptate

Salonul a ramas doar cu amintirea sedintelor plăcute in compania Dianei, așa cum spun majoritatea celor care i-au trecut pragul.

Totuși, aici se mai poate pomeni de sex, dar am avut surpriza ca la un salon din Suceava să vină matroana la intrare și să-ți citească regulamentul. N-aveai voie nici măcar să atingi fata în zonele intime. Fete aveau destule si frumoase cum a fost cea cu care am petrecut oră, dar cum spuneam...nu e ca la noi in Iasi. Așadar se poate și mai rău.

Salonul trebuie să recruteze personal, să-l instruiască așa cum se cuvine și să-l motiveze.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pai nu suna rau daca ai futut-o in gura la propriu. Descrie experienta daca tot ai zis ca m ai facut curios.

Tipa era cam nespalata. Parul ei mirosea groaznic. Ca la gunoi. 

Chestia asta m-a oripilat. Nici n-am stat să ma maseseze. Oral si atat. Face fuck!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...