Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Nou! Salon de masaj in Iasi

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
874 raspunsuri in acest thread

#841 tyger1

tyger1

Tygrut

• Membru Premium
  • 1435 Postari:
  • Inscris la:
    13 March 2014
  • Reputatie: 568

Postat 03 May 2018 - 08:30 AM

Din pacate acest salon a devenit "A fost odata o poveste frumoasa".
    • 2

:atm  :doggystyle  :felatie  :69  :kiss3  :sexanal  :masaje  :yummy  :tittyfuck  :couple

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#842 finesse massage

finesse massage

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 80 Postari:
    • Inscris la:
      22 May 2014
  • Reputatie: 521

Postat 03 May 2018 - 10:13 AM

Buna!

Site-ul salonului nostru are de anul trecut sectiunea “Programul Zilei”, sectiune in care puteti vedea in fiecare zi ce domnisoare lucreaza. Din acest motiv fiecare domnisoara noua care se alatura echipei noastre primeste in prima faza un ‘profil generic’ pe site. Fara acest profil generic (profil fara poze) nu am avea cum sa o includem in programul zilei. Ulterior, daca domnisoara reuseste sa se integreze in echipa noastra, se construieste un profil personalizat (cu poze).

Domnisoara Livia a fost prezenta pe pagina noastra in perioada 21 Aprilie – 2 Mai si a lucrat efectiv in zilele de 22, 26,27,28,29,30 Aprilie si 1 Mai. Ieri (2 Mai) am hotarat sa incheiem colaborarea cu domnisoara Livia.

De fiecare data cand vom avea o colega noua, aceasta va aparea initial pe site doar cu numele (fara poze) si ulterior, daca se integreaza in echipa noastra, vom adauga un profil personalizat.

Va multumim pentru intelegere si va asteptam in continuare cu drag, dupa urmatorul program:

Luni – Sambata: 11:00 – 23:00 (inclusiv)

Duminica: 11:00 - 18:00 (inclusiv)

Pentru programari sau alte informatii ne gasiti la telefon 0757657275.

Aceasta postare a fost editata de finesse massage: 03 May 2018 - 10:17 AM

• 3

#843 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Platinum Member
    • 1335 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011
  • Reputatie: 813

Postat 03 May 2018 - 09:21 PM

Catalina, nu-l baga in seama. E hater

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

• Guests
    • Inscris la:
      --
  • Reputatie: 0
  • Postat 04 May 2018 - 08:11 AM

Ce nu va convine stergeti.Limbajul folosit a fost decent.Moderatorul  are un exces de zel.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#845 acasa

acasa

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      09 June 2012
  • Reputatie: 30

Postat 15 May 2018 - 09:20 PM

Vineri mai pe seara am revenit la locul meu favorit. In sfarsit, am reusit sa dau de Karina. Data asta nu voi da note ca de obicei ci voi spune ca am gasit exact ceea ce am cautat. Masaj de relaxare foarte bun, masaj oral fix cum trebuie, atentie la zone adiacente, umed, bun bun bun. Discutia de pe parcursul sedintei a fost superok, m am simtit exact asa cum am dorit. Felicitari Karina!
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#846 p1ctorul

p1ctorul

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 902 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2017
  • Reputatie: 2057

Postat 16 May 2018 - 04:35 AM

Data asta nu voi da note ca de obicei 

De ce nu dai note ? Iti este lene ? Regulamentul nu prevede acest " aspect ".

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#847 acasa

acasa

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      09 June 2012
  • Reputatie: 30

Postat 16 May 2018 - 09:32 PM

Buna pictorul, nu este vorba de lene dar notele se subinteleg din text. Camera la parter 10, oral 10, masaj 10, aspect 9,5.
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#848 >tiny_voices<

tiny_voices

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 245 Postari:
    • Inscris la:
      14 June 2015
  • Reputatie: 61

Postat 22 May 2018 - 10:13 AM

Poposind prin Iasi, am vizitat acest obiectiv turistic.

Sunat, mi-a raspuns o voce calda, facut programare, ajuns la locatie. Datorita catorva trepte si vegetatiei din imprejurimi, e cumva ferita intrarea.

Inauntru ma intampina doua fete in lenjerie neagra. Atentia mi-a fost atrasa de fata blonda, cu niste sani bine conturati - este vorba de Karina. Este o prezenta foarte placuta, cu o voce calma si calda (ea mi-a raspuns la telefon), zambareata, face tot ce-i sta in putere pentru a te simti bine. Raspunde la dialog, reactioneaza la glume, dar nu initiaza discutii, nu e indiscreta.

Camera era aerisita, cu o lumina difuza, muzica linistita de fundal. In camera exista cabina pentru dus, ceea ce asigura eliminarea oricarei suspiciuni ca ai putea fi "verificat" cat timp esti plecat la dus.

Ne dezbracam rapid si trecem la actiune: mangaieri si saruturi de ambele parti peste tot. Coboara incet spre "soldat" care era deja in pozitia drepti si il face sa vibreze lovindu-l repede cu limba. O trag deasupra mea pentru un 69 si nu dupa mult timp "soldatul" trage salva de onoare.

Inainte de actul doi a avut loc un masaj de relaxare.

A fost o experienta intensa si placuta. Recomand!

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#849 >paul402<

paul402

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 456 Postari:
    • Inscris la:
      05 September 2016
  • Reputatie: 177

Postat 31 May 2018 - 10:08 PM

Buna seara!

Hotărât să-mi închei săptămâna trecuta într-un mod plăcut am revenit, după ceva absență, la Diana. Nu voi detalia acțiunea pentru că sunt egoist ... :laugh2  :laugh2  :laugh2

După opinia mea mea este una dintre cele mai bune opțiuni din Iași pentru o ... ședință de spiritism  și încărcare energetică... !!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nota : 9,5

Halat : 200, bineștiut

Recomand ... aici sigur nu plânge nimeni după bani !!!... 

Să aveți spor ....

O seara faină!

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#850 jhonnyohri

jhonnyohri

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 14 Postari:
    • Inscris la:
      11 May 2015
  • Reputatie: 44

Postat 06 June 2018 - 08:20 AM

Salutari. Cum temperaturile de afara au facut fetele sa se dezbrace pe strazi, nevoia m-a impins spre singura oaza de liniste si relaxare, mai decenta, din Iasi. Am cunoscut-o pe Selena. Nu mai este blonda, dar are un corp specific varstei,sanii surprinzatori de tari si frumosi, la care se adauga un fund ferm. Locatia o stiti cu totii, halatul la fel. Oralul nu se compara cu al Elenei, de care be este tuturor dor, dar ajunge pe la 8,nota care nu prea mai e depasita ka finesse in ultima vreme. Personal am plecat cu zambetul pe buze, recomand cu incredere. Masajul a fost si el satisfacator. Selena a fost o surpriza placuta, care da valoare salonului, pe langa Karina, Maya, Ana, Otilia si Diana.
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#851 palosugros

palosugros

VIP Member

• Maistru Curvar
    • 120 Postari:
    • Inscris la:
      05 November 2012
  • Reputatie: 327

Postat 12 June 2018 - 07:16 AM

Cum toate lucrurile, fie bune fie rele, au un sfarsit previzibil, iata si ultima mea recenzie la ultima mea aventura din salonul Finesse, care timp de trei ani de zile a fost cel mai bun salon din zona, Receptionera se purta frumos, vorbea frumos, cu caldura si simtul umorului, iar fetele (toate simpatice, ingrijite si manierate) se purtau impecabil si serviciile erau de 5 stele. Ceva s-a intamplat insa, si de la un punct inainte lucrurile au fost identice. Ultimele mele doua vizite (una in octombrie 2017 la Simona si una in mai la Dora) mi-au lasat un gust amar. Ultimul in special m-a facut sa concluzionez ca nu mai sunt binevenit si sa ma orientez spre alte optiuni, Desfasurarea, destul de clasica: sunat, anuntat ca e disponibila doar Dora, ceea ce imi convenea pentru ca - alaturi de Selena - era una din fetele noi si tentante, macar din poze. Odata ajuns, atitudinea receptionerei a fost de o ostilitate de neinteles: haideti, decideti, ramaneti sau nu ... evident, am achitat si am intrat in camera cu Dora, o fata normala ca aspect dar total dezamagitoare ca atitudine: primele 5 minute m-a certat ca am intrebat in hol detalii care "se discuta doar in camera" apoi m a anuntat ca - desi platisem thailandez - in salon se face doar masaj erotic si a inceput cu un plictis care m-a facut sa imi piara tot cheful - sa ma unga cu o crema de ziceai ca deparaziteaza un animal, Dupa vreo zece minute, cand am intrebat o de continuare, a dat ochii peste cap, a inceput sa presteze ceva indefinit (Un thailandez mai de Botosani asa)  si la un moment dat s-a oprit si mi-a zis "esti chiar nesimtit, trebuia sa ma anunti", s-a ridicat, s-a imbracat, mi-a aratat hainele si mi-a explicat ca e cazul sa plec; Am ramas masca, am vrut sa o intreb ce se intampla dar mi-am spus ca nu e cazul sa continui, era clara situatia. Am plecat - eu nu mai revin, In continuare, Diana e superba, fetele vechi mentin standardul ridicat insa per total salonul a devenit o fantoma a ceea ce a fost odata. 

• 3

#852 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Platinum Member
    • 1335 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 12 June 2018 - 09:12 PM

Am crezut ca eu is nebun dar se pare ca si altii au ajuns la concluzia ca ceva nu e ok la acest salon. Finesse nu mai e ce a fost candva si confirm ca experienta cu Dora a fost cea mai penibila ( a nu se confunda cu slaba ) pe care am avut-o dincolo de usa salonului de pe strada Calarasi. Dora ar trebui sa ia ceva lectii de la colegele mai vechi si sa-si revizuiasca atitudinea, tehnica de masaj si cea de oral. Si da, colegul palosugros, are dreptate cand zice ca doar fetele vechi ( Diana, Karina, Otilia ) mai tin salonul pe linia de plutire.

PS. A aparut o tipa noua la Finesse. Daca nu dispare de pe site in doua saptamani ( cam atat au rezistat ultimele domnisoare ) o sa-mi calc promisiunea de a nu mai trece pragul Finesse si o sa o vizitez.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#853 >paul402<

paul402

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 456 Postari:
    • Inscris la:
      05 September 2016
  • Reputatie: 177

Postat 12 June 2018 - 10:40 PM

Buna seara!

Mare dreptate aveti cand afirmati ca doar cele trei ramase mai trezesc in mintea noastra amintirile salonului de altadata...!!!

La propriu, declinul adevarat va incepe in momentul in care se va retrage Diana ( sigur va veni si inevitabilul deznodamant ) .... 

Pana atunci mai profitam putin ... :laugh2

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#854 p1ctorul

p1ctorul

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 902 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2017

Postat 13 June 2018 - 04:45 AM

La propriu, declinul adevarat va incepe in momentul in care se va retrage Diana ( sigur va veni si inevitabilul deznodamant ) .... 

Corect.

Aceasta postare a fost editata de p1ctorul: 13 June 2018 - 04:52 AM

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#855 >okapoli<

okapoli

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 266 Postari:
    • Inscris la:
      02 October 2013
  • Reputatie: 157

Postat 13 June 2018 - 10:58 AM

Ar mai fi si Selena o varianta rezonabila . Poate nu se ridica la nivelul Otlilei si al Dianei dar e o alegere buna .Poate ne asculta cineva doleantele si se iau niste masuri . Salutare tuturor !
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#856 tyger1

tyger1

Tygrut

• Membru Premium
    • 1435 Postari:
    • Inscris la:
      13 March 2014
  • Reputatie: 568

Postat 13 June 2018 - 11:54 AM

Ce masuri sa mai ia? De circa un an de zile tot ne tocim degetele sa schimbe si ei ceva... Au schimbat lustrele, e una misto la etaj din pene :)
    • 4

:atm  :doggystyle  :felatie  :69  :kiss3  :sexanal  :masaje  :yummy  :tittyfuck  :couple

#857 >okapoli<

okapoli

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 266 Postari:
    • Inscris la:
      02 October 2013
  • Reputatie: 157

Postat 13 June 2018 - 03:33 PM

Sa le faca un training cum sa o suga ...habar n am dar trebuie schimbat cu siguranta cv . Noroc de cele 3 fete care mai tin steagul sus ca in rest ar fi un salon mediocru spre slab .
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#858 coldfusion

coldfusion

Platinum Member

• Platinum Member
    • 1335 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2011

Postat 13 June 2018 - 09:09 PM

Ce masuri sa mai ia? De circa un an de zile tot ne tocim degetele sa schimbe si ei ceva... Au schimbat lustrele, e una misto la etaj din pene :)

Cum ? Nu mai este lustra cu pene de la etaj, prima camera pe dreapta ? Nu cred....m-am cacat pe mine de ras cand am vazut-o prima oara. Cum sa pui asa ceva pe post de lustra ?

Aceasta postare a fost editata de coldfusion: 13 June 2018 - 09:10 PM

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#859 omega11

omega11

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 13 Postari:
    • Inscris la:
      07 November 2014
  • Reputatie: 5

Postat 14 June 2018 - 12:07 PM

Orice s-ar intampla la salonul asta, tot ramane cel mai ok din iasi. Celelalte saloane sunt praf.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#860 p1ctorul

p1ctorul

Serious Contributor

• Membru Premium
    • 902 Postari:
    • Inscris la:
      03 February 2017

Postat 14 June 2018 - 05:36 PM

Celelalte saloane sunt praf.

Care celelalte saloane ? Le numeri pe degetele de la o mana. Salonul din spatele ANAF-ului a fost inchis de DIICOT, anul trecut, pe vremea asta. Salonul din Podul de Fier (strada Mizil nr 14) e patronat de tiganii din zona. Iar salonul care si-a denumirile de vreo 5-6 ori (dolce, enigma etc.) e patronat de mosul Aurel.

Intr-adevar, in trecut, Finesse Massage era numarul 1. 

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

1 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi