Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

O finalizare, dar datorita oboselii mele. Fara cim sau inghitire, dara deep, tehnica cum spuneam ok dar monotona... nu am propus altele pentru ca nu ma interesa, eu fiind fan oral.

Atitudinea probabil nu mi s a potrivit mie... imi amintea poate de genul de adolescenta rebela si increzatoare ostentativ, cu remarci usor taioase dar "in gluma". E posibil si probabil sa fie altfel cu altii mai pe gustul ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Buna dimineata tuturor !

 

Ieri am tras o privire pe site-ul salonului. Erau la munca Anastasia, Bianca si Otilia (parca). Am ales sa imi fac o programare la Bianca. Si de aici a inceput distractia. Nu s-a dezbracat (pe bune ??? ) si a inceput cu un oral de slaba calitate. Un oral slab cum nu am avut parte de multa vreme. Ce tentative de deep, CIM sau COF, atentie la sateliti…SF-uri. Simtind ca se apropie punctul culminat, m-a lasat sa finalizez pe mine (detest acest lucru). Mi-a dat servetele umede sa ma sterg, apoi ea s-a dus la baie. La masaj a fost mai ok, atat pe spate cat si pe fata. O experienta slaba, a compensat doar cu masajul. Bineinteles, ora este de 30 – 35 minute.

 

Notele mele sunt:

 

Locatie: 9

Aspect fizic: 6 (in afara de sani care stateau “ prizonieri “ nu am avut ce vedea)

Oral: 2

Masaj: 8

GFE: 1 (punctul din oficiu)

Igiena: 10

Tarif: 200 lei

 

Inainte de a incheiere: probabil voi fi trecut si eu pe lista neagra asa cum a fost trecut unul dintre colegii nostril. Oricum eu voi lua o pauza in a merge la acest salon. Atitudinea si prestatia noilor fete lasa de dorit. Comparand cu alte vremuri, felul cum se comporta si lucra Karina in ultimul an si jumatate de activitate la salon era mult peste ce este acum.  Cei care au vizitat-o in ultima perioada pe activitate pe Karina, o stiau ca nu isi mai da interesul ca la inceputurile ei. Dar totusi era mult peste ce este in prezent. Fetele noi nu au vina prea mare, daca nu are cine sa le invete sau sa le explice.

 

Inca ceva: probabil va fi stearsa si aceasta recenzie. Dar pe celalalt site nu se va intampla.

 

Cam astea a fost pe ziua de ieri. Va doresc o saptamana linistita si sa auzim numai de bine.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dimineata tuturor !

 

Ieri am tras o privire pe site-ul salonului. Erau la munca Anastasia, Bianca si Otilia (parca). Am ales sa imi fac o programare la Bianca. Si de aici a inceput distractia. Nu s-a dezbracat (pe bune ??? ) si a inceput cu un oral de slaba calitate. Un oral slab cum nu am avut parte de multa vreme. Ce tentative de deep, CIM sau COF, atentie la sateliti…SF-uri. Simtind ca se apropie punctul culminat, m-a lasat sa finalizez pe mine (detest acest lucru). Mi-a dat servetele umede sa ma sterg, apoi ea s-a dus la baie. La masaj a fost mai ok, atat pe spate cat si pe fata. O experienta slaba, a compensat doar cu masajul. Bineinteles, ora este de 30 – 35 minute.

 

Notele mele sunt:

 

Locatie: 9

Aspect fizic: 6 (in afara de sani care stateau “ prizonieri “ nu am avut ce vedea)

Oral: 2

Masaj: 8

GFE: 1 (punctul din oficiu)

Igiena: 10

Tarif: 200 lei

 

Inainte de a incheiere: probabil voi fi trecut si eu pe lista neagra asa cum a fost trecut unul dintre colegii nostril. Oricum eu voi lua o pauza in a merge la acest salon. Atitudinea si prestatia noilor fete lasa de dorit. Comparand cu alte vremuri, felul cum se comporta si lucra Karina in ultimul an si jumatate de activitate la salon era mult peste ce este acum.  Cei care au vizitat-o in ultima perioada pe activitate pe Karina, o stiau ca nu isi mai da interesul ca la inceputurile ei. Dar totusi era mult peste ce este in prezent. Fetele noi nu au vina prea mare, daca nu are cine sa le invete sau sa le explice.

 

Inca ceva: probabil va fi stearsa si aceasta recenzie. Dar pe celalalt site nu se va intampla.

 

Cam astea a fost pe ziua de ieri. Va doresc o saptamana linistita si sa auzim numai de bine.

Nu-mi vine a crede ce aud !!! Ti-a facut masaj îmbrăcată?! E cumva salon de masaj erotic? Eu plecam. Chiar mă tenta o vizită la Bianca pentru sanii ei. 

Eu ultima oară am fost în februarie la Irina pe care am futut-o în gură si-am plecat fiindcă mirosea ca un cos de gunoi.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

eu am fost unul dintre clientii care - pana in 2018, am fost cred - faras a exagrez - la 99 % din fete, cred ca a ratat doa sau trei, poate - din 2013 sau 2014 cand a preluat Catalina Lucrurile erau minunate, Catalina stia sa construiasca o echipa si sa le motveze pe fete, calitatea constanta, oferte pentru clientii fideli - ce mai, cred ca mergeam de cateva ori pe saptamana, 

 

Lucrurile s-au stricat cand i au arestat pe cei de la salonul de langa Orange si cred ca a inceput sa le fie si lor frica si sa nu mai stie in cine sa aiba incredere. Oricum, eu sunt pe lista neagra de peste un an si am mai incercat insa vazand ce scrieti nu mai imi pare rau. 

 

Sincer, ceea ce a facut Catalina acolo in anii de glorie a fost cea extraordinar - imi aduc si acum aminte de o fata Elena, de o inteligenta si o frumusete de iti pica fata, de Anastasia ( o moldoveansca pe care cand o atingeai tremura autentic de ziceai ca este o scolarita) - ce sa mai zic - Diana, Daria, Elena, Ana, mai recent Otilia, Maya si cam astea au fost ultimele. Ultima data cand am fost primit, la Simona, lucrurile incepusera sa se strice radical. 

 

Tare sunt curios daca o sa isi revina vreodata - nu prea cred la cum s-au schimbat lucrurile. 

Link spre comentariu

Pentru ca mi-a tras clapa o ciudata, am ales Finesse. Am mers la noroc si mi-a picat Irina.

Sa zicem ca fost OK. Masaj n-a prea fost, dar nici n-am vrut. Fata, miniona, era inzestrata cu de toate si parea ca ma lasa sa-i fac ce vreau. Dobitoc cum sunt, n-am stiut pana unde sa merg, nici ea nu mi-a spus, asa ca am ramas amandoi cam nesatisfacuti.

Irina si-a dat silinta, a trait toate momentele si a inghitit cuminte la final.

Mi-ar fi placut sa nu-i vad oja sarita, dar, na, nu caut nod in papura.

Totusi, nedumerirea mea ramane, daca ma inteleg cu partenera, ii pot intra peste tot? Nu iese scandal?

  • Like 1
Link spre comentariu

De ce sa iasa cu scandal ce treaba au aia cu voi? Zici ca a inghitit? O singura finalizare sa imteleg ca ai avut.. atentie la oute da? Ai stat o ora intreaga?

 

Pentru ca mi-a tras clapa o ciudata, am ales Finesse. Am mers la noroc si mi-a picat Irina.

Sa zicem ca fost OK. Masaj n-a prea fost, dar nici n-am vrut. Fata, miniona, era inzestrata cu de toate si parea ca ma lasa sa-i fac ce vreau. Dobitoc cum sunt, n-am stiut pana unde sa merg, nici ea nu mi-a spus, asa ca am ramas amandoi cam nesatisfacuti.

Irina si-a dat silinta, a trait toate momentele si a inghitit cuminte la final.

Mi-ar fi placut sa nu-i vad oja sarita, dar, na, nu caut nod in papura.

Totusi, nedumerirea mea ramane, daca ma inteleg cu partenera, ii pot intra peste tot? Nu iese scandal?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salut am trecut zilele trecute pragul salonului din lipsa de informații am ales pe Carolina mare țeapa la prima vedere pare ok dar când începe să vorbească , sa râdă îți dai seama că fata e data la mic

Masaj frecție cu crema

Atitudine 0

Dacă nu ii spuneam cred că mă freca cu crema până se termină ora ( unde sânt fetele cu atitudinea de alta data )

Oral inexistent du poate mai mult de 2 cm sa o ia , mai multa mana

Timp pierdut păcat CATALINA MAI ATENTA LA ANGAJARI degeaba arata cat de cat ok daca nu fac altceva decât să aștepte să treacă timpul

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Buna dimineata tuturor !

 

Ieri aveam nevoie de un masaj, iar prima idee a fost sa intru pe site-ul salonului. Am vazut ca la munca erau Ella, Ioana si Otilia. M-am programat la Otilia si am ajuns la locatie.

 

Din punct de vedere al actiunii, nu prea am ce detalia. Otilia s-a comportat relativ ok, se vede experienta pe care o are la salon. Ea si cu Ana au cea mai mare vechime la acest salon. Oralul a fost lent, uneori prea lent, am avut impresia ca uneori tragea de timp intentionat. Poate m-am inselat. In fine. Dupa finalizare a urmat masajul, dusul apoi am plecat. Timpul total petrecut a fost de aproximativ 45 minute, doar o finalizare, masaj si dus.

 

Notele mele sunt urmatoarele:

Locatie: 9

Aspect fizic: 8

Oral: 7

Masaj: 9

GFE: 5

Igiena: 10

Tarif: 200 lei

 

Nu stiu cand voi mai reveni la salon, iar daca o voi face, voi incerca sa ma programez la Ana sau Otilia datorita experientei pe care o au la salon. Cum am mai spus si in ultima recenzie scrisa pe topicul acestui salon, fetele noi nu prea se descurca si nici nu stiu cum sa treaba cu masajul erotic. Nu ele sunt de vina in totalitate, daca nimeni nu le spune mai nimic.

 

Va doresc tuturor spor in toate si o saptamana cat mai reusita.

 

PS: scuze pentru scrisul care apare diferit, dar nu am scris de pe laptopul meu.

  • Like 9
Link spre comentariu

Salut confrati! Am sunat azi la salon sa fac o programare si am intrebat de Ramona.mi sa spus ca nu mai lucreaza la salon.stie cineva ceva daca sa relocat sau pe unde mai activeaza? Multumesc.

Sa aveti ciocane tari si in 2020

Merci tvynson

next time i come i'll try to find an other beauty in this salon.....

there is some new girls these last monthes, the younger are good?

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

am si eu o curizitate personala - Anastasia care presteaza acum e aceeasi cu cea care a mai fost la salon acum trei ani ? o frumusete super skinny si super pasionala ... va multumesc 

Link spre comentariu

Salutare,

Imi e dor de vremurile (cel putin doi ani) cand acest salon era foarte primitor).

Astept cu interes sa isi îmbunătățească serviciile.

Daca aveti cunostinte despre dameze care fac cu adevărat masaj erotic, as fi recunoscător sa împărtășiti si pe acest forum aceste informații.

G

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

da, @coldfusion - o perioada lunga de timp salonul a fost standardul - curatenie, politete, fete pe alese si pentru toate gusturile, instruite, pacat ca au schimbat abordarea dar este de inteles - dupa ce s-a intamplat scandalul de la Orange - lumea a devenit paranoica

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Mestere, nu ma intelege gresit....nu ma intereseaza si chiar mi se rupe de scandalul de la Orange. Nici nu stiu despre ce e vorba, cred ca au avut sediul pe acolo. Nu am chef sa stiu povesti mondene cu pesti, interlopi si curve. Pentru ei exista alti oameni care trebuie sa se intereseze de soarta lor, nu eu. Eu am doar o dorinta banala......cand merg la Finesse sa nu fiu luat de fraier, ceea ce s-a si intamplat in ultimele 4-5 vizite. Ultimele vremuri bune mi le aduc aminte pe cand erau Elena, Daria, Diana. Si pe atunci erau cateva care stricau imaginea, nu dam nume ( Maya ). Dar de cand au venit astea noi, sa-mi fie cu iertare, dar prestatia salonului s-a dus rau la vale, inclusiv prestatia fetelor cu vechime s-a dus dracului.....de exemplu, ultimele dati am vizitat-o pe Otilia care era racita bomba si care nu a facut finalizare orala. Si uite asa am avut parte de doua labe....labe pe care puteam sa le fac si eu, nu de asta venisem la Finesse dar si o tipa mai inalta cu sanii mari, imi scapa numele de scena ( cred ca Sonia ).....cand a deschis gura imi venea sa lesin. Cum pana mea sa nu fii in stare sa te speli pe dinti si sa folosesti apa de gura apoi ?

 

In concluzie.....pentru ca eu sunt mai direct si dau direct cu bata-n balta, matroana de la Finesse mi-a sters niste postari in care mi-am permis sa atentez la imaginea salonului si sa explic altora realitatea, cam in halul asta a ajuns in loc sa corecteze ce era de indreptat. Mi se rupe daca o va face si cu aceasta postare ( cred ca va rezista o perioada pana-si va cumpara din nou cont verde ).

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...