Sari la conținut

Tinuța Ingriduța Hop la Gălățeni


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

POATE pe final vedem o reducere de preturi :snap ........asa sigur vor curge si recenziile......pana atunci numai de bine.

pe final futeti-va moca, sa futa si aia care "n-are" bani de futut :slap2 :slap2

or fi obosit de atata stanga, dreapta...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Randunica e de la tara?!?! Hmmmm, eu zic sa te mai gandesti cine este cu adevarat de la tara  :no2

 

Aici ma refer strict la atitudinea de cacat a unora.....cum am spus si ieri, pacat de oamenii cu bun simt...pacat  :no2

Link spre comentariu
Reputație: 208

pe final futeti-va moca, sa futa si aia care "n-are" bani de futut :slap2 :slap2

or fi obosit de atata stanga, dreapta...

AI mare dreptate randunico,recunosc............ce sa fac daca nu am reusit sa strang din alocatie suma necesara pentru a ma programa la Tinuta,asta este .....ma multumesc cu putin.

Link spre comentariu
Reputație: 208

Randunica e de la tara?!?! Hmmmm, eu zic sa te mai gandesti cine este cu adevarat de la tara  :no2

 

Aici ma refer strict la atitudinea de cacat a unora.....cum am spus si ieri, pacat de oamenii cu bun simt...pacat  :no2

Sorinica,mai bine te abtine-ai......la tine aveam un pic mai multa pretentie..

Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Buna ziua ! Oameni buni, voi faceti dragoste cand ploua? :)

.post-41435-0-65007100-1401459342_thumb.jpg

 

Atunci cand ploua ..........spalam toate , 

Toate-acele vorbe  si  replici aruncate ,

Spalam apoi si  dusmania ,

Si toata ura...... si prostia ,

Decat sa ne mai dusmanim......

Mai bine stam si ne iubim 

 

post-41435-0-06876400-1401460204_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Bun. Buna seara si bine v-am regasit. Am sa incerc sa fiu cat s poate de concisa si cuprinzatoare.

Avand in vedere si luand in considerare :)), dragii mei, ca in ciuda faptului ca am ajuns aici sceptica si cu asteptari limitate privind partea financiara, am fost suprinsa de...contrariu.

In concluzie, nu numai ca am facut multi bani, dar am fost surpinsa sa dau si peste..printre cei mai buni barbati la pat.

Cine a zis vorba aia cu pula d moldovean...a avut dreptate tată. Pe buna dreptate si fara nici un fel de misto, tot aici am avut parte si de cea mai tare partida de sex din viata mea. Mersi pt asta :D. :P

Exceptand micile neplaceri... pe care nu are rost sa le mentionez in postul asta minunat ca nu vreau sa ii stric aspectul aiurea, totul este minunat spre perfect si tocmai de aceea am decis sa MAI RAMANEM AMANDOUA PANA LUNI DIMINEATA.

Speram ca si in continuare, lucrurile sa decurga la fel de bine si prin urmare toti sa ramanem fericiti ca ne-am cunoscut.

Va multumim.

 

:*

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Tina, Tina , incet dar sigur incepi sa inveti cate ceva din marketingul meseriei pe care o practici . Eu unul sincer iti doresc "la mai multi"...ce vrei tu . Dar aveam o marmota pe aici mi-a vazut-o cineva ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...