Sari la conținut

Sorina4u - 0735014751


Vizitator gingo

Postări Recomandate

  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Sa iau juma' de porc sau sa o fut pe Sorina ... aceasta-i intrebarea . Hmm, mai bine fac o laba si stau cu pula-n sus si burta plina de sarbatori ... acesta e raspunsul :)

............nu...............nu asta e intrebarea.

Intrebarea este .........calitate sau cantitate ?

 

Eu zic sa multumim fetelor care ne viziteaza . :hihat si sa le uram bun venit si sedere placuta  :hi3 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Daca porcul este pentru toata lumea, ei bine, Sorina nu-i decat pentru o anumita categorie. ;)

Tin sa te contrazic ...atat porcul cat si Sorina sunt pentru oricine este dispus sa cheltuie 200/300 de lei .Comparatia se refera la raportul timp vs. cost. De Sorina ma bucur o ora de porc o luna in conditiile in care il fac posta cu prietenii : ) . scuze pentru comparatia putin ofensatoare dar pur si simplu sa suprapus cu craciunul. ALtfel as fi comparat oferta ta cu un weekend la munte. Sarbatori fericite.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai si eu ce am spus?!? Sorina este doar pentru o anumita categorie, adica pentru domnii care nu se gandesc prea mult inainte de a cheltui 300 lei. E clar ca tu nu faci parte din acea categorie din moment ce trebuie sa alegi intre placere si mancare.

 

Btw, presupun ca te refereai la o excursie cu cortul...cred ca nici asa un weekend la munte nu costa 300 lei.

 

Viciile, luxul si fututul nu sunt pentru oricine, sunt doar pentru cine isi permite. ;)

 

 

LE. Se scrie s-a suprapus, cu cratima....zise Maria SA Sorina.  :laugh2

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Pai si eu ce am spus?!? Sorina este doar pentru o anumita categorie, adica pentru domnii care nu se gandesc prea mult inainte de a cheltui 300 lei. E clar ca tu nu faci parte din acea categorie din moment ce trebuie sa alegi intre placere si mancare.

 

Btw, presupun ca te refereai la o excursie cu cortul...cred ca nici asa un weekend la munte nu costa 300 lei.

 

Viciile, luxul si fututul nu sunt pentru oricine, sunt doar pentru cine isi permite. ;)

 

 

LE. Se scrie s-a suprapus, cu cratima....zise Maria SA Sorina.  :laugh2

mai bine donai acei bani...porcul ingrasa, iar asta nu merita nici jumate...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...