Sari la conținut

Alina - 0754364629


Postări Recomandate

Va salut

Ieri 26.05.2014, avand chef de cotaiala, dupa o saptamana criminala, in care am avut iar ghinionul de a o scapa iar nevizitata pe domnisoara Belle (din cauza lipsei de timp), incep sa rasfoiesc  agenda telefonica, poate gasesc vreo fata disponibila. Astfel , dupa cateva esecuri, reusesc sa dau de Alina, (o fata care avea un anunt mai vechi pe Forumul Galati-Braila , al carei numar il aveam salvat in telefon) si care spre surprinderea mea imi raspunde din prima, ba pe deasupra imi zice si ca este disponibila (doar la hotel, pentru ca nu detine locatie).

Tot la telefon , aflu pe scurt ce practica si ce nu (oral neprotejat, normal protejat, 150 lei/ora, fara finalizare orala, fara FK) , dupa care ne dam intalnire , in fata la Stirex, dupa ce in prealabil ii fac un instructaj in care ii zic, sa nu care cumva sa imi apara cu vreun hamsiu dupa ea, avand in vedere zona locuita de colorati, aflata intre Stirex si Piata. Ea ma asigura ca nu are asa ceva si ca nu este sub monopolul nimanui.

Ajuns in zona, nu apuc sa stau nici-un sfert de ora, ca apare o fata , tinerica 18 - 19 ani, slabuta, statura medie 1,60 - 1,65 m, bruneta, frumusica, cu o atitudine pozitiva, imbracata cu o bluzita alba, aproape transparenta ( din care se intrezareau o pereche de sani, maricei , care se incapatanau sa sfideze legea gravitatiei si la care  fara sa vrei iti aruncai ochii) si o pereche de pantaloni scurti, de blug, care lasau sa se intrevada niste picioare zvelte, frumos conturate. Dupa ce in prealabil ma mai pun la curent cu ce practica si ce nu, hotaram sa ne ducem la hotel Majestic, cu un taxi (pe care ea il prefera si pe care m-a asigurat ca il plateste ea).

Odata asigurata cazarea, trecem la ostilitati, fata luand ea prima initiativa de a-si da jos bluzita, descoperind astfel ca sanii  sunt destul de maricei, mai frumosi , placuti la atingere si are un corp frumos cu piele fina. Pantalonii scurti si chilotii au cazut si ei, dezvelind astfel o pasarica mica , proaspat epilata si un fund obraznic.

Dupa inspestia de rigoare a fetei, o rog sa treaca la un oral , pe care il face soft, cu usoare ruperi de ritm si cu ceva tentative de deep, la care s-a ajutat si de mana. Dupa ce a adus slogul in pozitie ,, de drepti'' trecem la un normal , protejat, in pozitia pe la spate , tolaniti pe o parte, in care fata se arcuieste , unde iti impune un anumit ritm. si  care am observat ca ii place. A urmat apoi   un misionar, cu trecere din nou la oral, de cateva ori, unde pana la expirarea timpului regulamentar, nu am reusit sa ejaculez. Data fiind situatia o rog pe fata, daca poate sa imi mai acorde maxim un sfert de ora, la care ea imi zice ca daca vreau , poate sa stea maxim o jumatate de ora contra sumei de 100 de lei. Am refuzat bineanteles politicos si am indemnat-o ca pe viitor sa isi ia locatie si sa mai lase de la ea , acolo un 10 - 15 minute acolo,  ca o sa aibe numai de castigat.

Pe timpul actiunii fata nu s-a manifestat zgomotos, nu s-a grabit, a aratat ca ia placut , s-a umezit natural pe toata perioada cotaielii si nu a comentat la trecerea de la o pozitie la alta. 

Per ansamblu, mie fata mi-a placut, in ciuda unor stangacii si a lipsei de initiativa, o prezenta tanara ca ea, cu un corp frumos, care are destul timp si isi doreste sa isi imbunatateasca calitatea serviciilor pe viitor. este binevenita in peisaj, drept pentru care am sa o mai vizitez, cu conditia sa isi ia locatie :)

Pana la recenzia viitoare, ma inclin si va salut.

 

Note:

 

Locatie 9 (Hotel Majestic 60 lei camera 3 ore minim)

Fizic 9 (O bruneta , dragutica,slabuta, 1,60 - 1,65m, corp frumos, cu tatuaje discrete, picioare zvelte, sani maricei si tari, proaspat epilata, ingrijita)

Comunicare 9 (Nu a fost inhibata deloc)

Atitudine 8 (Punctuala, nu m-a grabit, dar nici nu a lasat ceva timp extra de la ea)

Oral 8 ( Un oral bunicel, cu usoare tentative de deep, fara accente pe alte zone)

Normal 8 (nu are initiativa, dar se pliaza si se conformeaza in toate pozitiile, in care ii zici sa stea, este stramta)

Anal Mi-a zis ca nu face

FK Nu face

CIM Mi-a zis ca nu face

GFE 7 (La normal s-a comportat natural, nu saruta si nu are initiativa)

Pret 150 lei/ora oral neprotejat, normal protejat

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...