Sari la conținut

Fete din Tg-Jiu , Rovinari, Motru, Sadu, Matasari si nu numai ...


flxxx

Postări Recomandate

mda ' date=' cam slab , inainte ma urcam in masina dadeam 2-3 ture si gaseam ceva .... acum nimic ! poate "ne lumineaza" colegii cu ceva mai fresh ![/quote']Poate dam o tura impreuna si poate avem mai multa bafta :D)
orice e posibil , trebuie bine stabilit un itinerariu :))
Link spre comentariu
  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

pot confirma ca exista acea fata la Balesti .. nu mai stiu acel numar editat dar am fost  cu  ea 1 data.

 

E tanara, cred ca 19 ani maxim, plinuta, novice. Am facut un oral, la 50 de ron care a fost ok. Locatie nu exista ci doar in masina sau posibil hotel. Fata cam face ce ii zici si nu comenteaza.

 

Aspect fizic: 6

Oral: 7-8 (poate m-a incitat ideea ca face ce zic eu)

Este comunicativa.

 

Numarul nu il mai stiu dar de aici l-am luat din acest thread.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:tg jiu
  • Oras:tg jiu

pot confirma si eu fata de pe balesti , numarul de tel este cel de aici , 50 ron oral , face ce ii zici

in lipsa de altceva face banii

pot confirma ca exista acea fata la Balesti .. nu mai stiu acel numar editat dar am fost  cu  ea 1 data.

 

E tanara, cred ca 19 ani maxim, plinuta, novice. Am facut un oral, la 50 de ron care a fost ok. Locatie nu exista ci doar in masina sau posibil hotel. Fata cam face ce ii zici si nu comenteaza.

 

Aspect fizic: 6

Oral: 7-8 (poate m-a incitat ideea ca face ce zic eu)

Este comunicativa.

 

Numarul nu il mai stiu dar de aici l-am luat din acest thread.

Link spre comentariu

      Razvanpr am rugamintea sa ne detaliezi actiunea pentru ca si asa informatiile din zona sint foarte putine si nu prea ai optiuni. Asa macar sa stim daca ne putem baza pe ceva concret de la voi.

       Multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:tg jiu
  • Oras:tg jiu

am sunat-o , am gasit-o in tg jiu , am luat fata cu masina si am dus-o la garsoniera unde stau , fata a venit fara discutii . Corp nota 5 , oral 9 , o suge in orce pozitie , normal 5 , pret 50 ron combinat . nu comenteaza , face ce ii zici , grasuta bine , nu este genul meu  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

salut si bun gasit pe forumasteptam recenzia detaliata pana maine searamersi anticipat.

Scuze de intarziere.

Se intampla in 2012 ... sunat la fata, raspuns cu o voce foarte calda ... nu i-as fi dat 15 ani (cred ca am si intrebat-o daca e majora) .. stabilit tarif :oral+normal= 50 ron + taxi 30 ron (de, luasem ceva in trompa si nu mai puteam pleca cu masina ). M-a sunat cand a ajuns la bloc, am coborat sa o iau ... fata e plinuta bine, fata - 6, corp - 6(pt cei carora le place mai plinuta e ok) ... ma, dar face un oral de belea, la normal slabut spre deloc - cum o pui, asa sta - in schimb, geme binisor cand se incalzeste treaba si cu siguranta ca nu e vrajeala, sta ca la ... dentist ... in lipsa de altceva, e ok.

 

note :

 

fata (dupa cum am mai spus) - 6

 

corp -//- - 6

 

oral - 9

 

normal - 5

 

anal - NOP

 

Merita incercata. Zicea ca mai are o prietena care mai practica, dar n-am mai insistat. Poate cu alta ocazie.

 

Spor la treaba !!!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...