Sari la conținut

Vizita.....


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
 


Buna ziua dragi timisoreni.


 


M-am gandit sa fac o noua  vizita in frumosul vostru oras. Astfel din 02.06.2014 (luni) si pana in 13 .06.2014 (vineri) ma voi afla in Timisoara.


Ofer sex oral neprotejat ( in functie de igiena), sex normal protejat si masaj. 


Cadoul este 150 Ron - o finalizare


              200 Ron - o ora


                 250 Ron - 1.5 ora


                      


Pot fi contactata la numarul de telefon 0749-556769 - 0757438586 sau PM.


 


Va astept sa petrecem momente frumoase si fierbinti impreuna.


 


Va pup.   :* 


post-46249-0-43877700-1401385114_thumb.jpg

post-46249-0-27644900-1401385136_thumb.jpg

post-46249-0-57146700-1401385152_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

  (asta am postat pe topicul ei din oradea , am zis sa postez si aici pentru voi )

Buna ,

        Am fost astazi la d-soara Andreea (in Timisoara) si as vrea sa va zic ca ar trebuii sa o pretuiti :kiss2pentru ca sincer sa fiu aici in timisoara nu prea gasesti fete frumoase si in acelasi timp de treaba ! 

(Fiind de profesie inginer se presupune ca nu sunt un bun narator asa ca nu am sa va fac o recenzie kilometrica )

 Am sunat astazi pe la ora 14-15 sa fac o programare pentru ora 17 nu s-a putat asa ca am reprogramat pentru 19 ... la 19:10 am intrat la ea ma asteptat imbracata sexy ceva lenjerie neagra :gifs_ojos ... ma servit cu un pahar de apa  in acelasi timp am si avut o conversatie . Dupa ce am iesit de la dus domnisoara m-a asteptat goala in pat !!! M-am asezat langa ea ...si de acolo stiti fiecare ce se intampla (oral , normal , fk , alea alea ) ... terminat in caciulitza !

In pauza am mai discutat vreo 10 minute ...(tipa are simtul umorului dupa parerea mea ) fumat o tigara  , facut dus , dupa care trebuia runda a 2-a dar aici din pacate :blush:  micul john nu prea era cooperant !

 Mi-a placut foarte mult faptul ca ii foarte comunicativa si nu te grabeste deloc (cel putin asa a fost cu mine ) , chiar stie sa te faca sa te simti bine , daca imi facea si un scurt masaj era perfect !

NOTE:

Aspect : 10 (frumoasa , corp frumos , tzatze faine )

Normal : 10 ( se implica nu sta ca o grinda :D )

Anal : ? ( n-am cerut )

Oral : 10 ( nebunie .... )

locatie 9 ( se poate si mai bine )

Gfe :  10 ( sigura la care am apelat la FK )

 Sper sa va fie de folos recenzia mea .

Numa bine !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am trecut ieri pe la fata in jurul orei 17 , am sunat mi a spus sa ma duc in 40 min ( ca nu era acasa ) la romhal , fata foarte punctuala.

Ajung ,urc ma asteptat in tinuta sexy am discutat putin mi a oferit ceva de baut si am trecut la treaba , am ales un numar care s a terminat foarte repede deoarece, fata este superba exact pe gustul meu, blonda, 1.60 , nici grasa nici slaba exact cum trebuie ,s a purtat foarte frumos!

 

Aspect : 10 ( e superba)

Normal : 10 (zgomot exact cat trebuie , se pune cum vrei)

Oral : ? ( nu mi place , deci nu am vrut )

locatie 9 ( ingrijita dar nu e lux)

Plata: 150 lei bani dati din toata inima

Eu revin cu mare placere!

Numai bine !!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...