Sari la conținut

Tzeapa, Blonda reala 0745246461


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

 

"La mine ai parte de respect, mult rasfat, igiena, discretie si nu te grabesc, atenta la dorintele tale, 

sunt reala si frumoasa, te astept intr-o locatie curata . TEL>0745246461"

 

mi s-a comunicat tariful 120 lei o finalizare, locatia in spate la Transilvania pe bulevardul Decebal.

Ajuns la locatie (o casa stil vechi cu inlatimea unui etaj cat doua de la bloc) sun la interfon, mi se

spune sa urc la etajuj doi. Pe hol, la etajul intai ma astepta un batranel de vre-o 70 de ani care ma 

ia la intrebari, daca locuiesc la familia cutare, daca am venit in vizita, imi spune ca toti vecinii 

sunt revoltati de "miscarile de trupe" ca este un dute-vino toata noaptea, ca nu am fost cumva si azi 

noapte aici?.

        Raspund rabdator, si cand a terminat setul de intrebari, urc la etajul doi, unde vad un

cap brunet ca dispare de dupa balustrada. Sus intr-o usa deschisa ma astepta o rroma, bruneta, de vre-o 

45 de ani. 

          Ma pofteste inauntru intr-o camera a carei intrare era direct din holul casei scarii. Intru si (in 

naivitatea mea) intreb de blonda, cu toate ca era evident ca locatia nu este cea din poze. Imi raspunde 

ca este la baie si o cheama imidiat.

      Cat am stat sa vina blonda reala incep sa mi se invarta si rotitele si ma gandesc - unde o fi baia, in capatul holului din casa scarilor?.

     Apare o rroma tinerica, cu o culoare a parului pe care cu greu as putea-o numi blonda, si o intreb de baie. Imi raspunde senina:

- Nu avem baie! 

M-am ridicat si dus am fost, coborand scarile o aud pe cea de 45 de ani ca intreaba:

- Ce s-a intamplat? - iar fata raspunde

- Baia

-Ce?

-BAia

-Ceeee?

-BAIA!

 

Sfatul meu este sa intrebati mereu daca persoana care raspunde la telefon este cea din pozele publicate, 

daca pozele sunt facute in locatia actuala, si daca ARE BAIE!

 

 

 

 



 

 



 

 



 

 



  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 3736
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@Ala Bala ,

se pare că ai fost nevoit sa te confrunți cu o situație absolut groaznică, mulțumesc frumos pentru avertizare,

măcar acum știu de încă un loc de care să ma feresc ca de kekeci :pope  .

Link spre comentariu
  • Oras:Catanzaro, Italia
  • Oras:Catanzaro, Italia

Scuze nu am înțeles ceva. Tu ai plecat pentru ca doamna bătrână ti a zis ca blonda era la baie (si baie de fapt nu era în apartament) sau pentru ca ai vrut sa te duci la baie?

 

Si "blonda" tinerica cum era arata?

 

Sper ca se intelege ce am întrebat.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut, se pare ca nu m-am exprimat destul de clar, nu am intrat intr-un apartament, am intrat intr-o camera care avea o usa, cea pe care am intrat, respectiv geamul care dadea in strada, mie mi-a fost clar ca nu exista baie in camera respectiva, am cezut ca este totusi o baie intr-un apartament situat langa camera in care am fost poftit.

La baie nu am vrut sa ma duc pentru necesitati fiziologice, ci pentru a face un dus inante si dupa "actiune"

"Blonda" arata ca o traseista.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Va salut! Vin si eu cu prima recenzie.... Am fost la aceasta locative si am ramas foarte foarte foarte dezamăgit. Exact cum s-a descrismai sus. Marea dezamăgire si teapa cea mai cea e ca sunt mai multe anunturi pe publi 24 si mai multe nr de tel care te ,,cheamă" in aceasta locatie. Teapa pe fata. Stima.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Si eu am fost aici si am negociat cu blonda de mai ca imi face o mui pe gratis dar eu nu stiam cum sa ies afara din camara... Ca si note

Locatie:2 ( mai bn pe centura)

Aspect: 4

Tarife: nici nu am mai fost curios cand am vazuto. Per total de evitat!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

.....

 

Si "blonda" tinerica cum era arata?

 

......

Iata cum arata "blonda"....poza este facuta in locatie, din cate imi aduc aminte de mobilier....

 

http://i1285.photobucket.com/albums/a584/Hejja/2_zps0ff6e0e0.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...