Sari la conținut

Marta TV 0760.014.214


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ACTIVA, pasiva, Marta, transsexuala adevarata, reala, feminina, draguta, dotata, serioasa, discreta fund bombat si buze siliconate ofer companie intima si mici fantezii domnilor generosi si seriosi. Poze reale, kiss

Bucuresti
 
Bine v-am regasit, am reluat incursiunile mele in lumea transexualilor si a travestitilor.
 
Am tot asteptat pana am dat peste acest anunt. Am adaugat adresa de mes si la inceput am conversat cu individa acolo ca sa ma conving ca totul este real si nu pierd timpul si nervii degeaba pe drumuri.
 
Am mai asteptat, apoi am conversat din nou pe mes, cei drept si eu inca eram reticent fiindca nu-mi dadea webcam, spunea ca nu se aranjeaza doar pentru webcam, dar ca daca nu e cea din poze sa fac drum intors de la usa si nimeni nu se supara. M-am inteles cu ea la o ora cu 2 finalizari anale pentru 150 ron.
 
Asa am decis sa o sun in noaptea aia, mi-a spus ca trebuie sa ajung undeva pe la Macedonia la Iancului si de acolo ma dirijeaza ea la telefon ca e foarte aproape. A ramas sa o mai sun cand plec spre ea cu jumate de ora inainte. Zis si facut, ajung acolo si prin telefon ma aduce la scara, apoi in garsoniera ei.
 
Ma astepta intr-o vestimentatie rosie, tot in genul celei din poze, doar ca era un pic mai provocatoare, se putea vedea ca este un travestit foarte reusit si destul de feminin dupa picioare si fund, exceptional. Locatia era foarte curata, nu mare dar spatioasa si bine aranjata, cu baie imediat pe stanga, si in fata camera cu patul tot pe stanga mare si un bar gen in dreapta. Baia la randul ei curata cu gel de dus, prosop la discretie, curat. Aer conditionat si niste acvarii pe hol la intrare, destul de relaxanta atmosfera. S-a oferit sa ma trateze si cu un pahar de suc.
 
Dupa ce fac un dus si las onorariul pe bar, discutam din nou ce am stabilit la telefon si incepe actiunea. O iau usor si o pipai pe fund si pe picioare, apoi ma pun pe pat si incepe cu un oral bunicel. Apoi o introc pe burtica, are o burtica mica dar dragalasa si asa imi place si la femei sa fie putin pufoase. Ii dau tanga jos si incep sa o ling pe buci si sa ii fac anilingus, epilata si frumos mirositoare. 
 
In cele din urma se ridica pe tocuri eu o pipai iar bine si o ling pe unde imi place mie ca apoi sa punem caciula si o aplec pe pat si incep sa o penetrez usor pana cand incepe sa ii placa si apoi o iau pe viteza putin, apoi o pun pe pat doggy si ii dau pana termin si nepotii isi fac aparitia in fes.
 
Pauza, eu m-am dus la dus, ea isi aprinde o tigara da drumul la aer conditionat. Revin de la dus, stam de vorba apoi vine langa mine si incepe sa imi faca o laba in timp ce vb. Trece apoi iar la oral, de data asta numai ea s-a agitat, eu nu am prea mai prestat nimic deoarece nu se dusese la dus, dar finalul a fost reusit cu anal mai intai in capra apoi eu peste ea, ea stand pe burta astfel incat sa ii vad mereu fundul bombat si fin si madularul excitat ca era sodomizata corespunzator, ce om si eu, animal.
 
La final ma relazex putin, asta micu se linisteste, ma imbra usor mai vb cu ea si apoi ma conduce la usa unde ne despartim cu zambetul pe buze.
 
Note:  Locatie as zice un 8, chiar bine pusa la punct
 
Aspect  8 pentru un TV, sa retinem nu am intrebam daca face tratament , dar intuiesc ca da doar ca e pe la inceput, fiindca incepe sa devina feminina
 
Oral 7, dar poate fi si din vina mea ca nu eram tocmai prospat ras jos si aranajat, s-ar putea sa fie atenta si la ooo daca va prezentati corespunzator, deci 7 poate fi totusi pe langa
 
Anal 9 nu prea am ce sa ii reprosez, doar ca atunci cand am intrebat ce pozitii ea te lasa pe tine dar nu are deloc initiativa, dar ce o rogi face fara sa se planga in nici un fel
 
Atitudine  9 e amabila si nu te grabeste, nu se plange, nu e frustrata in nici un fel, chiar te simti bine
 
Bacsis: 100 ron finalizarea, 150 ron ora cu 2 fin, CIM si dastea ca deobicei sunt pe langa eu am finalizat de 2 ori anal si cam atat
 
Numar de telefon cel afisat in titlul e recomandabil, eu unu macar pentru curiozitate o recomand, cine e pasionat de asa ceva.
 
In rest sa fim sanatosi si sa ne tina palosul la lupta.
 

post-30140-0-84580300-1401963003_thumb.jpg

post-30140-0-22567700-1401963012_thumb.jpg

post-30140-0-38054200-1401963018_thumb.jpg

post-30140-0-31720800-1401963025_thumb.jpg

post-30140-0-34556200-1401963031_thumb.jpg

post-30140-0-24087400-1401963038_thumb.jpg

post-30140-0-54729800-1401963042_thumb.jpg

post-30140-0-93097200-1401963048_thumb.jpg

post-30140-0-87118400-1401963053_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

stati linistiti. Individul asta e un hot nenorocit. Va face la buzunare

ai fost tu la mine si te-am facut cumva la buzunare?esti o persoana frustrata care nici nu ai trecut prin patul si locatia mea.Tind sa cred ca esti o pers.din bransa care vrei sa pui o pata pe imaginea si atitudinea mea de om cinstit si corect

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai da, am fost in perioada cand locuiai in Centrul Vechi pe langa Spring Time. Iti puneai poze false si cand am dat sa plec dezgustat de teapa asta ma tineai de vorba si m-ai facut la buzunare hot jegos ce esti !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

pai da, am fost in perioada cand locuiai in Centrul Vechi pe langa Spring Time. Iti puneai poze false si cand am dat sa plec dezgustat de teapa asta ma tineai de vorba si m-ai facut la buzunare hot jegos ce esti !

dragule ma confunzi nu am stat niciodata in centru si cu atat mai putin nu am folosit poze false ma fac placuta cu pozele mele reale

Link spre comentariu

stati linistiti. Individul asta e un hot nenorocit. Va face la buzunare

auzi zdreanta sugatoare de puli ieftine care te dai client cand stii clar ca nu esti decat o travestyta distrusa si frustrata pe viata,in primul rand Martha nu a stat niciodata de cand o stiu eu pe centru,nu lucra cu poze false si de cand o stiu eu este chiar o foarte buna prietena,poate ca ati vrea si voi sa fiti ca ea dar nu ramaneti in continuare decat niste drogate si frustrate pe valoarea altora.....

Link spre comentariu

auzi zdreanta sugatoare de puli ieftine care te dai client cand stii clar ca nu esti decat o travestyta distrusa si frustrata pe viata,in primul rand Martha nu a stat niciodata de cand o stiu eu pe centru,nu lucra cu poze false si de cand o stiu eu este chiar o foarte buna prietena,poate ca ati vrea si voi sa fiti ca ea dar nu ramaneti in continuare decat niste drogate si frustrate pe valoarea altora.....

Deci data viitoare cand mai vb de urat pe cineva intai uita-te la tine de zdreanta penala ce esty

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu stiam ca te-ai facut avocat ,Anda buze acre...vezi-ti de prestatia ta romanule netalentat la cap

Deci data viitoare cand mai vb de urat pe cineva intai uita-te la tine de zdreanta penala ce esty

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare colegii,

 

Am fost si eu la Marta chiar aseara.

 

Din punctul meu de vedere a fost o experienta foarte OK.

Sta undeva pe la piata Iancului. Cand am ajuns acolo i-am dat un telefon si m-a ghidat catre garsoniera ei. 

M-a asteptat intr-o rochita transparenta rosie, ciorapi de plasa negri si pantofi cu toc rosii. 

 

Din punct de vedere al locatie pot spune ca garsoniera arata bine, are un pat mare in mijloc si un bar in coltul opus.

Toaleta nu am folosit-o deoarece am venit direct de acasa.

 

Ea arata destul de bine pt un TV. Pana la TS mai e ceva "de lucru". Dar are ceva trasaturi feminine.

Am fost la ea din curiozitate, sa vad si eu care e treaba cu TS/TV asa ca nu m-am aventurat la foarte multe actiuni.

Parea totusi destul de deschisa la cerintele mele si a facut cam tot ceea ce am rugat-o. Nu cred ca ar fi zis nu la ceva.

 

Dotarea de care "dispune" este de lungime medie dar suficient de groasa - ai cu ce te distra :)

 

Sa trecem la note:

Locatie:   9 (din ceea ce am vazut eu)

Oral:        8 - se ocupa destul de bine de tine, dar am avut si mai bune - recomand mai multa pasiune :)

Aspect:    8

Atitudine: 9 - e deschisa la cerintele tale si nu pune presiune deloc pe tine.

Halat: 100 RON - eu ma cam grabeam si am stat doar vreo 40 min - sunt sigur ca puteam sa stau o ora fara discutii suplimentare

 

Concluzie: eu unul m-am simtit bine - mi-am sadisfacut curiozitatea si poate o sa mai incerc :) ... inca nu m-am decis :D

 

P.S. mie unul nu mi-a lipsit nimic la plecare :)

Link spre comentariu

Salutare colegii,

 

Am fost si eu la Marta chiar aseara.

 

Din punctul meu de vedere a fost o experienta foarte OK.

Sta undeva pe la piata Iancului. Cand am ajuns acolo i-am dat un telefon si m-a ghidat catre garsoniera ei. 

M-a asteptat intr-o rochita transparenta rosie, ciorapi de plasa negri si pantofi cu toc rosii. 

 

Din punct de vedere al locatie pot spune ca garsoniera arata bine, are un pat mare in mijloc si un bar in coltul opus.

Toaleta nu am folosit-o deoarece am venit direct de acasa.

 

Ea arata destul de bine pt un TV. Pana la TS mai e ceva "de lucru". Dar are ceva trasaturi feminine.

Am fost la ea din curiozitate, sa vad si eu care e treaba cu TS/TV asa ca nu m-am aventurat la foarte multe actiuni.

Parea totusi destul de deschisa la cerintele mele si a facut cam tot ceea ce am rugat-o. Nu cred ca ar fi zis nu la ceva.

 

Dotarea de care "dispune" este de lungime medie dar suficient de groasa - ai cu ce te distra :)

 

Sa trecem la note:

Locatie:   9 (din ceea ce am vazut eu)

Oral:        8 - se ocupa destul de bine de tine, dar am avut si mai bune - recomand mai multa pasiune :)

Aspect:    8

Atitudine: 9 - e deschisa la cerintele tale si nu pune presiune deloc pe tine.

Halat: 100 RON - eu ma cam grabeam si am stat doar vreo 40 min - sunt sigur ca puteam sa stau o ora fara discutii suplimentare

 

Concluzie: eu unul m-am simtit bine - mi-am sadisfacut curiozitatea si poate o sa mai incerc :) ... inca nu m-am decis :D

 

P.S. mie unul nu mi-a lipsit nimic la plecare :)

BRAVO DRAGULE.......NU-I TIN PARTEA DATORITA CA ESTE PRIETENA MEA CEA MAI BUNA DAR EU O STIU DE PERSOANA SERIOASA CARE LUCREAZA TOT TIMPU PE POZELE EI.....NU CA ALTE DISTRUSE CARE LUCRA CU POZE FALSE SI ISI MAI FURA SI CLIENTII.......VA PUP SI O SEARA FAINA

Link spre comentariu
  • Oras:Bucureti
  • Oras:Bucureti

Din pacate , NU.

E vorba de un travestit cu trasaturi destul de masculine.

Despre servicii , destul de in regula la parte orala dar fara ceva iesit in evidenta.

La anal ma anunta ca nu s-a pregatit inainte (?!) iar apoi cand trecem la actiune ca sa vezi este prea mare si grosa si doare. Asa ca actiunea efectiva a durat doar cateva  minute .

In rest , locatie relativ OK (spitalul de urgenta Floreasca) , se poate purta o conversatie , etc. dar nici pe departe 150 lei cheltuiti cu folos.

 

Acelasi post cu : https://nimfomane.com/forum/topic/9017-alina-transex-0737542371-0760014214/

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am fost si eu la el/ea acum ceva mai mult timp la telefon a fost foarte comunicativa nu sa enervat sau suparat ca nu stiam unde trebuie sa ajung pentru ca nu sunt din zona cand am ajuns ma primit frumos ma intrebat daca vreau ceva de baut dupa care ma intrebat ce vreau am ales un numar 100 de lei eram in graba i-am lasat bani apoi am fost sa ma spal tin sa precizez ca am lasat hainele acolo cu tot cu bani telefon etc si la plecare NU A LIPSIT NIMICA am inceput prin mangaieri pupaturi dupa care mi-a facut un oral destul de bun pot spune cand a fost sa trecem la anal mi-a spus ca nu sa pregatit dar totusi am facut fara sa comenteze ca nu vrea o pozitie anume sau ca o doare am finalizat anal dupa care ma intrebat daca mai vreau sa mai raman inca un numar fara sa mai platesc nimica

note : 

locatie 8 

oral 8 

anal 8 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

marta transsexuala reala dotata, draguta, discreta, dulce si sexy, cu fundulet bombat si buzite senzuale, ofer sex oral, anal, 69, mangaieri, sarutari experiente unice domnilor generosi si seriosi discretie totala, igiena maxima

post-121716-0-93658300-1431342529_thumb.jpg

post-121716-0-59693200-1431342535_thumb.jpg

post-121716-0-03381200-1431342542_thumb.jpg

post-121716-0-89100000-1431342546_thumb.jpg

post-121716-0-50403100-1431342552_thumb.jpg

post-121716-0-48389400-1431342561_thumb.jpg

post-121716-0-29300000-1431342588_thumb.jpg

post-121716-0-77298800-1431342601_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

ai avea mare succes

multumesc datorita faptului ca sunt serioasa discreta cu bun simt, ma descurc f bine doar in buc, nu e nevoie sa ma deplasez prin tara .....doar in brasov ma mai deplasez uneori pt o gura de aier .....te pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...