Sari la conținut

Buna 0766851851


Postări Recomandate

Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

pai care e numarul?

 

neamtule-african,puriceii aia din titlu sunt cifre,mah. Ia apasa-le pe taste la telefon in ordine..iese ceva?

Link spre comentariu
Vizitator Lionman
Reputație: 0

O sa si sun cand o sa fie ceva aproape sigur (cand o sa ma decid). O conversatie virtuala, daca este posibila cu atat mai bine, m-ar lamuri si mi-ar da incredere, daca intelegi ce vreau sa spun.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Lionman
Reputație: 0

Chiar daca topicul asta e foarte convingator, posibilitatea de  a conversa cu persoana respectiva este  cu atat mai utila. Nu imi place sa sun aiurea sa pun intrebari. Chiar daca ym tine tot de sfera privata, in spatiul virtual am posibilitatea sa formulez mai bine intrebarile. Dpv al serviciilor si al seriozitatii m-am lamurit in mare parte, am citit pe scoll asa printre relatari, e totul ok.

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...
Alexandra 

Mi-a fost dor de pustoaica asta mica si  mi-am zis ca trebuie sa revin.

Am incercat si saptamina trecuta dar nu ne-am sincronizat dar saptamina asta am reusit.

Locatia tot la circ ca sa zic asa, complex nou , portar etc

Domnisoara putin bronzata, dupa putin concediu, la fel de frumoasa , sexy , putin mai destinsa , dar si mai sigura pe ea. Am mers la dus si eu si ea,dar separat, ne-am intors in dormitor , unde am fost si putin certat pentru recenzia de la showul lesby unde am finalizat oral , dar ea nu ofera serviciul asta si i-a fost solicitat  ulterior. Mentionez ca a fost o intimplare eu necunoscind acest lucru inainte, dar atunci domnisoara nu s-a plins ,nu a sarit ca arsa doar a mentionat  ca data viitoare sa o anunt inainte, o bomboana de fata profesionista domnule cel putin in atitudine.

Ii multumesc inca odata ca din greseala am fost privilegiat.

Actiunea a debutat cu un FK pasional linga pat, a coborit spre gigel care astepta oralul neprotejat cu sufletul la gura. Oralul este bun cu tendinte de deep, putina atentie si pe linga si dornic de frumusete de pasarica am trecut la normal evident dupa anvelopare. Am ales pozitia caprioarei , unde privelistea suberba , carnea tare, pielea proaspat bronzata si catifelata, talia de viespe a domnisoarei, sanii perfecti in armonie cu restul  corpului  m-au inebunit. Am schimbat totusi in misionar unde deasemenea actiunea a fost extrem de excitanta. Am finalizat dupa vreo 15-20 min de actiune destul de intensa, parca de data asta m-am bucurat mai mult de frumusetea si tineretea domnisoarei. Discutia de dupa a fost ca si data trecuta libera , deschisa  destul de ok.

Experienta a fost  ca un remake parca putin mai reusit decit piesa initiala.

 

Locatie  - 9  parca de data asta era putina dezordine

Aspect  -  10

Atitudine  - 9

Oral  -  + 9 

Normal  - 9

GFE  -  9

Igiena  - 10

 

Merita pustoaica asta toata atentia noastra.Mie imi place mult, sunt subiectiv,poate ,  in legatura cu notele  privind actiunea, dar cu siguranta nimeni  nu poate nega frumusetea domnisoarei.

 

Rocker 27

  • Like 11
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:intr-un ocean de pizde
  • Oras:intr-un ocean de pizde

Saptamana asta am ajuns la Alexandra cu locatia pe Sos. Stefan Cel Mare. Locatia este un apartament modern, curat, camera curata, baie curata si dotata cu tot ce trebuie, prosoape curate la discretie si primeste nota 10 pentru locatie. Alexandra este o pustoaica foarte simpatica, foarte curata si ingrijita, sanii maricei, buzele foarte carnoase, parul blond frumos aranjat, picioare frumoase, cur beton si nu am cum sa-i dau mai putin de nota 10. Am mers la dus, a mers si ea la dus si am revenit in camera de futut unde Alexandra s-a infipt cu gurita in pula, se straduieste sa fie cat mai placut, incearca deep destul de des, este atenta la toate zonele, sincer am fost foarte incantat avand in vedere lipsa de experienta si o notez cu 10. Am montat guma si am inceput sa o pompez in toate pozitiile posibile, pasarica aia mica si pufoasa se umezeste destul de tare, nu a comentat niciuna din pozitiile abordate, este destul de pasionala si ca fizic este foarte senzuala, gemete placute, se incinge foarte tare si primeste nota 10 pentru sex normal. Stie cum sa te faca sa te simti bine, am ras foarte mult cu ea. GFE de nota 10. Am platit pentru o ora de iubire 250 lei. O recomand pentru TOP.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut! Saptamana trecuta, dupa o reprogramare in care Alexandra mi a spus respectuos si in timp util ca vom amana clipele impreuna din cauza meciului Stelei ( stelista infocata, bravo) am decis de comun acord sa o lasam pe ziua urmatoare. Ziua urmatoare am revenit cu un telefon si am plecat spre locatia din complexul de langa circ. Cand s a apropiat ora stabilita, Alexandra a revenit cu un telefon si grijulie m a intrebat daca totul e in regula. Punctual de fel, am ajuns la ora stabilita si usa mi s a deschis larg. In dreptul usii m a intampinat Alexandra intr o tinuta de casa, lejera. Dupa ce am stat de vorba am plecat la dus pe rand. M am facut comod in pat fara nici o constrangere pt ca igiena nu lasa de dorit. Alexandra a ajuns langa mine doar intr un prosop si a inceput sa ma mangaie tandru pe tot corpul. Numai bun de actiune am continuat cu un oral protejat, la cererea mea, iar Alexandra nu a lasat nimic neatins de buzele ei calde. Am continuat cu sex normal . Am ajuns deasupra ei, schimband vitezele treptat. Alexandra a fost acolo in fiecare moment , cu o respiratie accelerata. Apoi a preluat controlul cu niste miscari de campioana. Am incercat sa.i gasesc o neglijenta, dar fara rezultat. Prestatia a fost impecabila! Mi.a lasat o amintire placuta cu dor de a reveni. Merita fiecare ron din suma, calitate superioara. Note: Igiena 10. Oral: 9 Normal: 9.5. Dt: 10. Aspect: 9 ( nemachiata). Pret: 250h 2 fin

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma-ntorc la tine iar, si iar... Pe Alexa am gasit-o exact cum am lasat-o ultima data: un copil captiv intrun corp de femeie frumoasa, cu privirea inocenta dar cu zambetul pervers. M-a primit cu bucurie si cu niste FK de zile mari, se pare ca stie sa reflecte atentia primita de la partener... Intalnirea noastra a fost un dejavu, s-a desfasurat oarecum pe scenariul primeia: am regasit in dormitor aceeasi pasiune la oral, si aceeasi lipsa de initiativa dupa primul numar:)))

Ca si note, am apreciat astfel:

Locatie: 10 - (portar - mai discret de data asta, lipsa papuci, in rest totul superok)

Aspect fata: 10+ ( frumoasa in draci: chip de inger, corp de demon:))

Igiena: 10

Oral N: 9 ( bun, dar parca putin grabit cu mana)

Normal: 8 ( o singura pozitie, lipsa initiativa pt al 2-lea numar)

Atitudine: 10, Gfe 9 (Dfk)

Tarif: 250 ron, lasati discret la sfarsit, pt cca 50 min d2d...

Recomand si propun pentru TOP!

Ciocane tari, fratilor!

  • Like 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...