Sari la conținut

Carina 0756641609


Postări Recomandate

  • Oras:New York
  • Oras:New York

o sau 0?? Nu am reusit. Am spus "" am sa incerc"" nu am promis. Si pana la urma daca insisti sa ma vezi in picioare haide sa ma vezi. Daca nu doresti nici o problema. Apropo...tot eu sunt si in picioare si culcata,nici mai slaba nici mai grasa...

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Este 0000 , adica grasuta , si de asta nu o sa puna poze , vrea sa creeze asa o aura de mister in jurul ei , si sa ne faca sa o vizitam , si daca tot mergem , poate si ramanem ......

ce poza vrei , nu te multumesti cu 10 dat pe linie de un coleg mai sus?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:))) da si cuvantul grasuta are multe aspecte poti fi grasuta un pic sau poti fi grasuta un pic mai mult incat cand te urci pe cantar sa zica cantarul va rugam urcati pe rand :)))

Da in mare am prins ideea Fara poze ca ce ii prea mult strica 😎

Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

Haideti ca deja mergem prea departe aiurea. Daca vreti sa aprindem discutia o aprindem. In primul rand ofer poze atat cat vreau eu....de ce ...pt ca nu are relevanta....decat 1000 poze ce nu imi apartin mai bine 2 ale mele.2: nu tin sa ajung in top...prefer sa am 2-3 clienti superbi decat multi si """ buni"". 3:nu sunt "" balena albastra care face ravagii"" ci doar mai plinuta. 4:daca unii imi dau note mari denota faptul ca sau simptit bine in compania mea.5:unii dintre voi sunteti atat de mari domni si atatea pretentii aveti....unu din multele exemple""" aici aveti prosop dusul innainte e obligatoriu .....a nu ca nu e nevoie ca am facut dimineata si exemplul a venit la ora 17 "" daca insist prea mult mi se spune ca ce e jegos...e nespalat...?? Cum pula mea vrei tu oral neprotejat si duhnesti???? Asta e doar un exemplu ....si asta ma dispera aveti atatea asteptari si atatea cerinte dar voi ce anume respectati?? Se comporta unele urat?? Ok unele asa sunt obisnuite...eu vb frumos cu toti dar daca vin in pana mea si imi ceri nu stiu ce fantezii si nici macar nu intri sa te improspatezi...ce crezi??? Sa dau in hepatita pt ce?? Haideti ca si unii dintre voi aveti atatea de spus da...... Si de aceea am si preturile astea. Ok sunt plinuta .. Si care e problema sunt atat de multi care incearca si de curiozitate...la un pret de 100lei vine si nea Ion si nea Mitica etc la un pret nai marisor vin doar cei care isi permit si care vor sa se simpta bine. Nu hai golestete si pleaca...DQ MI-AM SPUS SI OFFF-UL IN SFARSIT....DECAND AM ASTEPTAT. PENTRU CA IN OPINIA VOASTRA NOI TREBUIE SA TACEM SI SA ASCULTAM. EU NU POT CAND VAD ATATEA COM DE LA VOI IN GENERAL NU DOAR PE PROFILUL MEU CA AIA E ASA CEALALTA ASA....SI UNII DINTRE VOI TOT ASA CAM DUPA ELE. DACA AM DERANJAT CU "" AFIRMATIILE"" MELE. stergeti...blocati...faceti ce vreti cu prof meu. Am ajuns asa departe cu postarea asta sa intelegeti ca nu suntem masini de spalat sa va spalam soldateii ca voi nu vreti si ca ati facut dus acu 12 ore. ......gata acum haideti cu reprosuri ::))) abia astept.

Link spre comentariu
  • Oras:fantasyland
  • Oras:fantasyland

Cel mai bine e sa iti pastrezi clientii si pozele. Ma indoiesc ca o sa fie prea multi curiosi de acum incolo. 

 

P.S. Ai homorât limba română dar da..stiu..voi vă f*t*ți nu predati limba..

Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

Spoof scriu de pe telefon. Stiu foarte bine limba romana. Nu esti tu in masura sa imi dai lectii. Asa si cu voi. "" va futeti nu predati lb romana"" Eu nu ma indoiesc de nimic. Cei care nu se simpt o sa vina stai linistit . Asa e ,adevarul doare. :) Vreti calitate dar....de aceea unii dintre voi vizitati si "" omv"" ......apa si sapunul raman doar pentru PRETENTIOSII MEI!!:)

Link spre comentariu
  • Oras:fantasyland
  • Oras:fantasyland

Gasesti scuze pentru orice, sunt sigur, te-ai antrenat pentru asta o viata. Nu stau sa iti dau lectii, mi-as pierde timpul inutil si nu cred ca ti-ai permite.

Mi-e egal ce fac ceilalti si pe cine viziteaza, sunt curios daca acest adevar care doare este doar in capul tau pentru ca sa fiu sincer pe mine nu ma doare nici in :sexanal   :ewpu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

Bogznimf....baietii nu sunt "" nesimptiti"" doar ca poate am fost eu putin prea directa si am "" jignit""unele persoane. Nu cu intentie dar...in primul rand nu oi fi eu vreo diva sau papusa...sunt in felul meu, plinuta cum sunt mereu am vb frumos am incercat sa fiu o draguta...discretia e la locul ei...doar ca poate fiind eu mai ciudata imi pare aberant sa ceri un serviciu si sa nu tii cont de niste aspecte. Nu ma deranjeaza comentariile gen "" e grasa""-e neserioasa""etc. Si tot ce scriu aici imi asum.

Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

In concluzie. Nu accept sub nici o forma sa fiu tratata intr un fel anume de clienti. Cum spuneam. Prefer 2 clienti de calitate decat sa fiu "" obosita"" de 10! :) iar pentru cei ce s au "" ofticat"" la postarea mea anterioara asta e viata dragii mei....prefer sa pierd decat sa indur. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...