Sari la conținut

Carina 0756641609


Postări Recomandate

  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

Am fost si eu la fatuca asta si nu am ramas chiar mu merita nici 50 de ron.

Si sunt fete de etnie care vorbesc mult mai respectos si accepta criticile si sfaturile clientilor.

Dar se pare cadomnisoara Karina crede ca a dat de satu cu prosti si se crede prințesa.

Poate ca suntem proști ca te bagam in seamă.

Deci sa o lasam in ale iei.

FATA ESTE DE EVITAT

PRETURI MULT PREA MARI FATA DE CALITATEA SERVICIILOR SI COMPORTAMENTuL DOMNISOAREI

Eu inteleg ca sunteti suparati. Si eu am asteptat poze mult tim si din cauza aceasta nu am mers la ea decat anul aceasta. Daca sunteti curiosi mergeti pana la ea si aveti posibilitatea sa vedeti si nu va costa nimic. Daca vreti atunci ramaneti daca nu atunci plecati. Dulyd tu de unde stii de calitatea serviciilor daca nu ai ramas? Poate ca este scump dar este urat sa critici pe cineva pentru ceva ce nici nu ai incercat. Eu am fost odata la ea si m-am simtit bine. Si am platit 200 pentru o ora nu 300.

Link spre comentariu
Vizitator jolt
Reputație: 0

Pana la urma platim serviciile, experienta traita. Cum aspectul fetei are o pondere diferita pentru fiecare, si gusturile sunt diverse, unii o vor gasi incitanta, altii neinteresanta. E greu de cuantificat valoarea unor astfel de servicii atat de personale.

Carina: "Da sunt mai presus de cele de etnie!!" Nu suna foarte prietenos, sau profesional. Sau ai ceva experienta in tema aceasta? Eu am avut experiente chiar foarte placute cu fete de etnie(sau pe jumatate).

Link spre comentariu

Daca tie ti-e rusine de cum arati si preferi sa pui poze cu alta, eu ca si client, cum ar trebui sa gandesc ? Adica fara sa judec asa...fara dovezi contrare. Acum sa fii mai inteligenta decat frumoasa, in cazul tau chiar nu e greu. Dar daca vreau contabila, scap mai ieftin decat 300 la ora.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...