Sari la conținut

Allma 0754261378


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

uite ce am gasit.am sunat la nr respectiv unde mi a raspuns o voce placuta.am stabilit sa ma duc sa vad despre ce e vorba.locatia?hmmm,imi este destul de cunoscuta in schimb am ramas surprins cand am cunoscut faptura in cauza.foarte frumoasa cu sani mari si fermi,un fund frumos si foarte dulce la vorba. am stabilit pentru un oral si un normal protejat,desi as fi vrut macar oralul neprotejat dandu i ceva bani in plus ,ma refuzat categoric spunandu mi ca e spre binele meu,al ei si a altor clienti.adevarul ca in cazuri din astea nu prea se poate merge pe incredere. am intrat in camera cu pricina unde am prinit un oral very deep cu multa atentie la zonele adiacente,apoi a trecut deasupra mea unde o priveam cu extaz la felul cum se misca si cat de frumoasa este.am pus o "capra"unde ii admiram fundul foarte sexy,am terminat in caciulita.o fata foarte curata,miroase foarte foarte bine,am mai stat vreo 5 min la vorba,am plecat la duș si intoarcerea inapoi la viata cotidiana.recomand din toata inima,putine fete atat de frumoase si fara figuri la saloanele de masaj din bacau. am vb cu ea si mia spus ca va si posta cateva poze cu ea. aaaaaa halatul,era sa uit halatul a costat 250 ron bani dati inainte,dar presupun ca fiecare negociaza atat cat se respecta si plateste atat cat merita. nota 9 oral,nota 15 fizic,nota 9 locatie,nota 10 pentru dans :)). eu unu categoric voi mai reveni la domnisoara.sa aveti o seara frumoasa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Allma 0754(261378)

Raspunde

Allma

Astazi, 18:03

tanara,draguta,te astept in locatia mea.tel 0754(261378)vorbim tot ce vrei sa stii.nu raspund la numere private.

 

Salut

 

sursa anuntului este .... ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

uite ce am gasit.am sunat la nr respectiv unde mi a raspuns o voce placuta.am stabilit sa ma duc sa vad despre ce e vorba.locatia?hmmm,imi este destul de cunoscuta in schimb am ramas surprins cand am cunoscut faptura in cauza.foarte frumoasa cu sani mari si fermi,un fund frumos si foarte dulce la vorba. am stabilit pentru un oral si un normal protejat,desi as fi vrut macar oralul neprotejat dandu i ceva bani in plus ,ma refuzat categoric spunandu mi ca e spre binele meu,al ei si a altor clienti.adevarul ca in cazuri din astea nu prea se poate merge pe incredere. am intrat in camera cu pricina unde am prinit un oral very deep cu multa atentie la zonele adiacente,apoi a trecut deasupra mea unde o priveam cu extaz la felul cum se misca si cat de frumoasa este.am pus o "capra"unde ii admiram fundul foarte sexy,am terminat in caciulita.o fata foarte curata,miroase foarte foarte bine,am mai stat vreo 5 min la vorba,am plecat la duș si intoarcerea inapoi la viata cotidiana.recomand din toata inima,putine fete atat de frumoase si fara figuri la saloanele de masaj din bacau. am vb cu ea si mia spus ca va si posta cateva poze cu ea. aaaaaa halatul,era sa uit halatul a costat 250 ron bani dati inainte,dar presupun ca fiecare negociaza atat cat se respecta si plateste atat cat merita. nota 9 oral,nota 15 fizic,nota 9 locatie,nota 10 pentru dans :)). eu unu categoric voi mai reveni la domnisoara.sa aveti o seara frumoasa

 

 

daca ne '' destainui  '' si noua locatia , ar fi super ...

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

sursa anuntului este nimfomane,doar ca e postat aiurea.da i search si ai sa gasesti instantaneu,iar partea cu locatia e simpla,locatie cunoscuta dar fata noua si frumoasa,cat despre asta ar trebui sa te intereseze mai mult fata decat locatia.dar locatia o stii si tu ce naiba.....:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

sursa anuntului este nimfomane,doar ca e postat aiurea.da i search si ai sa gasesti instantaneu,iar partea cu locatia e simpla,locatie cunoscuta dar fata noua si frumoasa,cat despre asta ar trebui sa te intereseze mai mult fata decat locatia.dar locatia o stii si tu ce naiba.....:)

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

sursa anuntului este nimfomane,doar ca e postat aiurea.da i search si ai sa gasesti instantaneu,iar partea cu locatia e simpla,locatie cunoscuta dar fata noua si frumoasa,cat despre asta ar trebui sa te intereseze mai mult fata decat locatia.dar locatia o stii si tu ce naiba..... :)

 

nu stim locatia 

 

esti amabil sa ne spui ?  :)

 

e in Bacau ?

 

e la casa ?

 

e la bloc ?

 

e salon ?

 

e ''cuib ''  ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

uite ce am gasit.am sunat la nr respectiv unde mi a raspuns o voce placuta.am stabilit sa ma duc sa vad despre ce e vorba.locatia?hmmm,imi este destul de cunoscuta in schimb am ramas surprins cand am cunoscut faptura in cauza.foarte frumoasa cu sani mari si fermi,un fund frumos si foarte dulce la vorba. am stabilit pentru un oral si un normal protejat,desi as fi vrut macar oralul neprotejat dandu i ceva bani in plus ,ma refuzat categoric spunandu mi ca e spre binele meu,al ei si a altor clienti.adevarul ca in cazuri din astea nu prea se poate merge pe incredere. am intrat in camera cu pricina unde am prinit un oral very deep cu multa atentie la zonele adiacente,apoi a trecut deasupra mea unde o priveam cu extaz la felul cum se misca si cat de frumoasa este.am pus o "capra"unde ii admiram fundul foarte sexy,am terminat in caciulita.o fata foarte curata,miroase foarte foarte bine,am mai stat vreo 5 min la vorba,am plecat la duș si intoarcerea inapoi la viata cotidiana.recomand din toata inima,putine fete atat de frumoase si fara figuri la saloanele de masaj din bacau. am vb cu ea si mia spus ca va si posta cateva poze cu ea. aaaaaa halatul,era sa uit halatul a costat 250 ron bani dati inainte,dar presupun ca fiecare negociaza atat cat se respecta si plateste atat cat merita. nota 9 oral,nota 15 fizic,nota 9 locatie,nota 10 pentru dans :)). eu unu categoric voi mai reveni la domnisoara.sa aveti o seara frumoasa

 

 

Allma

Inscris la: Ieri, 15:58

ONLINE Ultimul click: Astazi, 10:55

 

Asteptam cu interes pozele ....   :)

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

uite ce am gasit.am sunat la nr respectiv unde mi a raspuns o voce placuta.am stabilit sa ma duc sa vad despre ce e vorba.locatia?hmmm,imi este destul de cunoscuta in schimb am ramas surprins cand am cunoscut faptura in cauza.foarte frumoasa cu sani mari si fermi,un fund frumos si foarte dulce la vorba. am stabilit pentru un oral si un normal protejat,desi as fi vrut macar oralul neprotejat dandu i ceva bani in plus ,ma refuzat categoric spunandu mi ca e spre binele meu,al ei si a altor clienti.adevarul ca in cazuri din astea nu prea se poate merge pe incredere. am intrat in camera cu pricina unde am prinit un oral very deep cu multa atentie la zonele adiacente,apoi a trecut deasupra mea unde o priveam cu extaz la felul cum se misca si cat de frumoasa este.am pus o "capra"unde ii admiram fundul foarte sexy,am terminat in caciulita.o fata foarte curata,miroase foarte foarte bine,am mai stat vreo 5 min la vorba,am plecat la duș si intoarcerea inapoi la viata cotidiana.recomand din toata inima,putine fete atat de frumoase si fara figuri la saloanele de masaj din bacau. am vb cu ea si mia spus ca va si posta cateva poze cu ea. aaaaaa halatul,era sa uit halatul a costat 250 ron bani dati inainte,dar presupun ca fiecare negociaza atat cat se respecta si plateste atat cat merita. nota 9 oral,nota 15 fizic,nota 9 locatie,nota 10 pentru dans :)). eu unu categoric voi mai reveni la domnisoara.sa aveti o seara frumoasa

 

 

Salut ,  '' nene '' @drako

 

numele orasului se scrie cu B , e nume propriu ...deci pe viitor  ...Bacau 

 

ok , sa lasam aceasta scapare 

 

despre ce salon vorbesti tu aici ?

 

e vorba de promovarea salonului din Bacau , de langa RMB ? 

 

acesta  ---- https://nimfomane.com/forum/topic/19191-salon-masaj-langa-rmb/

 

au scazut nr de clienti ?

 

si aici --- 

https://nimfomane.com/forum/topic/19191-salon-masaj-langa-rmb/

 

'' Postat 21 januari 2014 - 03:05

desi am un timp de cand nu am mai fost pe la saloane,am gasit unu care sincer mi s a parut k raport calitate pret.am sa pun si niste poze curand.tel(0742) 950 566.sunt 2 tipe destul de k.eu unu mi am facut de cap cu amandoua si nu am fost dezamagit deoarece nu m au grabit si atmosfera era destul de placuta.am sa revin cu o recenzie completa.locatia destul de intima,aranjata pentru ceea ce am avut nevoie.am acordul lor si pentru numarul de telefon dar si pentru poze.  ''
'' Allma 0754(261378)

Raspunde

Allma

Astazi, 18:03

tanara,draguta,te astept in locatia mea.tel 0754(261378)vorbim tot ce vrei sa stii.nu raspund la numere private.  ''

 

+

 

'' uite ce am gasit.am sunat la nr respectiv unde mi a raspuns o voce placuta.am stabilit sa ma duc sa vad despre ce e vorba.locatia?hmmm,imi este destul de cunoscuta in schimb am ramas surprins cand am cunoscut faptura in cauza.foarte frumoasa cu sani mari si fermi,un fund frumos si foarte dulce la vorba. am stabilit pentru un oral si un normal protejat,desi as fi vrut macar oralul neprotejat dandu i ceva bani in plus ,ma refuzat categoric spunandu mi ca e spre binele meu,al ei si a altor clienti.adevarul ca in cazuri din astea nu prea se poate merge pe incredere. am intrat in camera cu pricina unde am prinit un oral very deep cu multa atentie la zonele adiacente,apoi a trecut deasupra mea unde o priveam cu extaz la felul cum se misca si cat de frumoasa este.am pus o "capra"unde ii admiram fundul foarte sexy,am terminat in caciulita.o fata foarte curata,miroase foarte foarte bine,am mai stat vreo 5 min la vorba,am plecat la duș si intoarcerea inapoi la viata cotidiana.recomand din toata inima,putine fete atat de frumoase si fara figuri la saloanele de masaj din bacau. am vb cu ea si mia spus ca va si posta cateva poze cu ea. aaaaaa halatul,era sa uit halatul a costat 250 ron bani dati inainte,dar presupun ca fiecare negociaza atat cat se respecta si plateste atat cat merita. nota 9 oral,nota 15 fizic,nota 9 locatie,nota 10 pentru dans  :)). eu unu categoric voi mai reveni la domnisoara.sa aveti o seara frumoasa . ''

 

 

este acelasi '' stil ''   o parte din nr de telefon  e pus intre paranteze rotunde 

+

 

promisiunea ca vor veni poze de la ... doritoare ....

 

daca fata a intrat aici  ---  

 

Allma

Inscris la: 13 jun 2014

OFFLINE Ultimul click: Astazi, 01:43

 

ea nu are '' limba '' sa isi prezinte activitatea .... ?

 

faptul ca eviti sa raspunzi clar la niste intrebari puse de colegi 

 

lasa o urma de indoiala asupra  obiectivitatii recenziilor tale 

 

de un an si jumatate , de activitate pe acest forum , tu ai la reputatie doar 24 de puncte de reputatie ... ?

 

 

din ce am citit pe forum , a planat asupra ta banuiala de peste .... de combinator ...

 

las comunitatea sa analizeze ....

 

please , no offence 

 

dar nu e ok ceea ce faci tu 

 

daca colegii te au intrebat clar niste aspecte legate de recenzia ta la Allma , de ce ai '' scaldat -o ''  ?

 

 

spor la recenzii si info obiective , draga drako ..... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

mai nea boy 68,in primul rand vb cu o persoana care s a inscris azi,iar in spatele acestui

nik se poate ascunde multe gunoaie de oameni care au anumite interese.cat despre stilul meu de a vorbi este stilul meu si nu mi l schimb de la o recenzie la alta.iar daca sunt peste sau combinator la fel e problema mea.nu dau explicatii unui arogant si josnic precum esti.si nu am chef acum lectii acum de gramatica,cu ce litera se scrie numele propriu.la cum ai inceput acest dialog,clar ca te macina ceva si nici macar nu esti de sex masculin,ca sa ne intelegem.pt aceasta abordare catre mine iti transmit gramatical(mars in pula mea de taran sau taranca)eu cel putin intr un an am facut recenzii adica am contribuit pe cand tu esti un coi care sa bagat in seama inscris de o zi.du te si vezi ce i acolo ca nu te obliga nimeni sa ramai daca nu ti place apoi contribuie cu o recenzie si nu cu teatru din asta josnic.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

iar ptca sa fiu fair play,da este vb dedpre fostul salon de langa rmb(pentru asta am spus ca locatie imi era destul de cunoscuta) deoarece am mai fost acolo se vede asta din recenziile mele,in schimb fata care este acolo este deosebita si nu se compara cu ce este prin Bacau(ai vazut boy 68 am scris cu litera mare)iar pentru apropuri si acuzari mergi si controleaza singur si nu sta doar in fata pc ului si astepti sa vedeti ce fac altii.

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

mai nea boy 68,in primul rand vb cu o persoana care s a inscris azi,iar in spatele acestui

nik se poate ascunde multe gunoaie de oameni care au anumite interese.cat despre stilul meu de a vorbi este stilul meu si nu mi l schimb de la o recenzie la alta.iar daca sunt peste sau combinator la fel e problema mea.nu dau explicatii unui arogant si josnic precum esti.si nu am chef acum lectii acum de gramatica,cu ce litera se scrie numele propriu.la cum ai inceput acest dialog,clar ca te macina ceva si nici macar nu esti de sex masculin,ca sa ne intelegem.pt aceasta abordare catre mine iti transmit gramatical(mars in pula mea de taran sau taranca)eu cel putin intr un an am facut recenzii adica am contribuit pe cand tu esti un coi care sa bagat in seama inscris de o zi.du te si vezi ce i acolo ca nu te obliga nimeni sa ramai daca nu ti place apoi contribuie cu o recenzie si nu cu teatru din asta josnic.

 

 

Hopa 

 

eu am inteles totul .

 

Mare atentie iubitori de pizda .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

iar ptca sa fiu fair play,da este vb dedpre fostul salon de langa rmb(pentru asta am spus ca locatie imi era destul de cunoscuta) deoarece am mai fost acolo se vede asta din recenziile mele,in schimb fata care este acolo este deosebita si nu se compara cu ce este prin Bacau(ai vazut boy 68 am scris cu litera mare)iar pentru apropuri si acuzari mergi si controleaza singur si nu sta doar in fata pc ului si astepti sa vedeti ce fac altii.

 

 

De ce  '' fostul salon '' ?

 

Nu mai avea  clienti ???

 

Serviciile erau la superlativ ?

 

sunt doar niste intrebari nevinovate ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

vb cu un nimeni care s a inregistrat ieri.care probabil este mai mult ca sigur o prostituata urata care a lucrat pe acolo,cu credibilitate 0,nu mai bag in seama un specimen ca tine ptca am inteles cine esti si care iti este scopul domnisoara dumbrava....

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

vb cu un nimeni care s a inregistrat ieri.care probabil este mai mult ca sigur o prostituata urata care a lucrat pe acolo,cu credibilitate 0,nu mai bag in seama un specimen ca tine ptca am inteles cine esti si care iti este scopul domnisoara dumbrava....

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

mai nea boy 68,in primul rand vb cu o persoana care s a inscris azi,iar in spatele acestui

nik se poate ascunde multe gunoaie de oameni care au anumite interese.cat despre stilul meu de a vorbi este stilul meu si nu mi l schimb de la o recenzie la alta.iar daca sunt peste sau combinator la fel e problema mea.nu dau explicatii unui arogant si josnic precum esti.si nu am chef acum lectii acum de gramatica,cu ce litera se scrie numele propriu.la cum ai inceput acest dialog,clar ca te macina ceva si nici macar nu esti de sex masculin,ca sa ne intelegem.pt aceasta abordare catre mine iti transmit gramatical(mars in pula mea de taran sau taranca)eu cel putin intr un an am facut recenzii adica am contribuit pe cand tu esti un coi care sa bagat in seama inscris de o zi.du te si vezi ce i acolo ca nu te obliga nimeni sa ramai daca nu ti place apoi contribuie cu o recenzie si nu cu teatru din asta josnic.

 

 

Salut , drako 

 

din punctul meu de vedere 

 

marturisirea facuta mai sus

 

'' iar daca sunt peste sau combinator la fel e problema mea.nu dau explicatii ''

 

, e foarte elocventa 

 

si recenziile facute de tine au un mare semn de intrebare , mai ales cele legate de salonul de la RMB 

 

de ce acuzi foste colaboratoare ( vezi MARIA , vezi domnisoara Dumbrava , cu litera D   ) care v au adus bani tie si Madalinei  ( cine citeste cu atentie forumul pe sectiunea Bacau si are rabdarea sa faca conexiunile necesare isi v a da seama de niste  '' aspecte ''  )

 

cu cat incerci sa te scuzi cu atat te acuzi mai tare ......

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Da , am sunat si eu la nr. respectiv si mi-a raspuns o domnisoara,a vb. frumos, placut pentru prima impresie. Am stabilit o intalnire, si am ajuns la fata locului. Am decis pentru un oral si normal protejate (nu vrea altfel). M-a condus in camera unde a inceput distractia...oralul a fost wow, fara discutii, apoi a trecut deasupra mea,se misca foarte bine. Destul de placut! Totul a costat 250 Ron. Oral 9, normal 10 cu felicitari, locatia 9. SIGUR am sa revin, recomand. O zi buna!!

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Da , am sunat si eu la nr. respectiv si mi-a raspuns o domnisoara,a vb. frumos, placut pentru prima impresie. Am stabilit o intalnire, si am ajuns la fata locului. Am decis pentru un oral si normal protejate (nu vrea altfel). M-a condus in camera unde a inceput distractia...oralul a fost wow, fara discutii, apoi a trecut deasupra mea,se misca foarte bine. Destul de placut! Totul a costat 250 Ron. Oral 9, normal 10 cu felicitari, locatia 9. SIGUR am sa revin, recomand. O zi buna!!

 

 

Salut

 

bine ai venit printre noi

 

o descriere fizica a fetei ( cum ai vazut o tu ) ar fi utila ...

 

te rog sa specifici locatia ..  ( '' am ajuns la fata locului  '' )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Salut! Locatia este undeva pe Energiei. Nu mai stiu exact nr.blocului. Fata este vorbareata, zambeste frumos,este bruneta,are ochii mari.Mai multe detalii de atat...Intradevar face banii,parere personala. Mi-am cerut scuze daca am omis ceva!! O zi buna!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...