Sari la conținut

Allma 0754261378


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna! Nu sunt incantata deloc la ce se intampla aici, numai recenzii rautacioase,rog doritorii sa vina se se convinga  cine sunt ,cum sunt si dupa sa vorbesca. Sunt doar eu ATAT. Va astept 

Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Buna! Nu sunt incantata deloc la ce se intampla aici, numai recenzii rautacioase,rog doritorii sa vina se se convinga  cine sunt ,cum sunt si dupa sa vorbesca. Sunt doar eu ATAT. Va astept 

 

 

Buna , Allma 

 

daca ai prins  '' glas ''

 

din respect pentru comunitate , spune ce oferi  , fa ti o descriere fizica , tarife , locatie   etc etc 

 

Numai bine 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Salutare comunitate

 

Am reusit si am vorbit astazi cu ea 

am obtinut urmatoarele informatii :

 

locatia , pe strada Energiei nr 31 , la parterul unui bloc 

momentan e singura in locatie 

program de lucru :  L -V  11 - 18  , sambata  program scurt , duminica pauza 

am cerut detalii despre ea , cum arata , ce ofera  ... a spus ca e intr un loc public ( se auzeau voci in fundal ) si nu poate detalia 

i am spus ca voi reveni cu un telefon sa aflu mai multe 

 

ramane de vazut .... ce decizie iau  dupa ce voi afla mai multe ... daca ma duc la ea sau nu ...

 

spor la fetite  ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Buna!!! Tin sa va anunt ca am schimbat locatia, sa nu mai fie discutii....

Program L-S:11:00-18:00 D: pauza

Preturile incep de la 150 ron, in functie de,dorinte....0754 261 378

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Salutare  futaciosilor  :)

 

Am vorbit cu ea la telefon

spunea ca are si o colega 

locatia o au pe strada Tipografilor

fac totul protejat

anal nu fac

150 de lei finalizarea 

program de la 11 la 18

 

spor la pizde

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare

 

Fiind in cautare de ceva nou, am ales anuntul domnisoarei Alma si pot spune ca tare bine am ales...

Evident ca detaliile fusesera postate de colegii de forum tot aici, eu am dat de ea sunand la numarul de telefon 0754 261 378.

Vocea placuta de la capatul firului mi-a dat ceva detalii cu privire la serviciile oferite si m-a facut sa cred ca merita sa incerc sa o cunosc.

Am ajuns la locatie (descrisa de colegi mai sus) unde m-a intampinat Alma : bruneta tunsa scurt, miniona 1,65 si bine conturata aproximativ 52-54 kg, sani frumosi, talie la fel si un zambet cam de 20-21 de ani. Foarte volubila si atenta la conversatie, singura in apartamentul cu doua camere in acel moment, telefoanele pe silent, atmosfera intima si retrasa. 

Cu alte cuvinte deja simteam ca vom avea acel click ....Am mers in dormitor (venit de acasa nu am mai trecut pe la dus) si Alma a inceput sa faca streaptease destul de provocator. Am ramas amandoi goi si am inceput sa ne tachinam.

A urmat o repriza foarte intensa pentru amanadoi pe care eu as estima-o la 30-45 de minute, greu de apreciat ca timpul a zburat foarte repede alaturi de ea.

Si ca sa detaliez: oral protejat din partea ei, evident ca nu a refuzat atentia reciproca din partea mea si am putut sa o apreciez pentru gustul deosebit si curatenia la superlativ. Apoi normal in toate pozitiile care ne-au trecut prin minte . GFE nota 10. Sani frumosi si bine conturati, fund apetisant, pielea fina si un zambet de parca tocmai absolvise cum laude cursuri de relatii publice.

Pe mine unul m-a incantat si cred ca daca o tine asa nu sunt motive sa nu o apreciem si sa o promovam in top, mai ales ca locul este de mult vacant.

Cu alte cu 10 pe linie.

 

Halatul 250 lei, cam scump dar meritat cu prisosinta.

 

Concluzie: merita sa incercati si sa impartasiti apoi din experienta cu Alma.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

o intrebare care e treaba cu halatul ? ca tot am mai auzit pe undeva?  daca vrea cineva sa imi explice :D ms frumos...sincer sa va zic nu am apelat la serviciile astea pana acuma...ca nu am avut nevoie...dar acu se pare ca ar fi cazu ..mai ales ca acus ajung in tara

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

sapt trecuta am sunat la domnisoara.foarte amabila la telefon,am fost ghidat la adresa lor,undeva pe tipografilor.sunt doua fete la locatie o tipa mai implinita(nu grasa) si domnisoara allma.ne inteles pentru oral plus normal protejate amandoua pentru 250 ron.ea arata destul de bine cu sani marimea 3 ,fund frumos si un zambet foarte dulce.e foarte draguta la fata si vorbeste foarte frumos.am stat o ora si zece minute,nu ma grabit deloc.oral 10very deep,normal 10,gfe 10,curata si ai cu cine vorbi.am sa mai revin cu siguranta.daca am omis ceva voi reveni.succesuri la pizda :)

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

sapt trecuta am sunat la domnisoara.foarte amabila la telefon,am fost ghidat la adresa lor,undeva pe tipografilor.sunt doua fete la locatie o tipa mai implinita(nu grasa) si domnisoara allma.ne inteles pentru oral plus normal protejate amandoua pentru 250 ron.ea arata destul de bine cu sani marimea 3 ,fund frumos si un zambet foarte dulce.e foarte draguta la fata si vorbeste foarte frumos.am stat o ora si zece minute,nu ma grabit deloc.oral 10very deep,normal 10,gfe 10,curata si ai cu cine vorbi.am sa mai revin cu siguranta.daca am omis ceva voi reveni.succesuri la pizda :)

 

 

salut , te rog poti da mai multe detalii despre colega ... '' o tipa mai implinita ( nu grasa ) ''  ?

 

mersi

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu o saptamana sau doua in urma am sunat pe numarul Allmei si mi a raspuns 

AnaCleopatra ...

Acum cateva zile , am fost la colega Allmei , la AnaCleopatra  ( https://nimfomane.com/forum/topic/28691-anacleopatra-0746-571-947/  )

care mi a spus ca Allma : '' nu mai exista '' 

E posibil sa fi plecat din tara sau s a  '' lasat '' de activitate ...

Voi aveti mai multe info  ... ?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...