Sari la conținut

Bruneta Diham-0766665040


Postări Recomandate

  • Oras:ilfov
  • Oras:ilfov

salut. tocmai am sosit de la Bianca. locatie in zona Nerva Traian. aproape de BCR. are mai nou un nou nr de telefon 0720420246

m0a primit intr0o tinuta lejera. ff destinsa, cred ca de abia isi incepea ziua de munca.

platit inainte 30 ron finalizarea. m am dezbracat. m a intrebat daca vreau sa fac dus. am zis ca am facut de acasa.  ea era curata, placuta la miros.

un oral un pic cam slow....dar acceptabil. am ales sa stea deasupra...geme placut si pare ca se implica. finalizat, sters cu servetel. stat la o poveste 5 min. plecat

per total a fost o experienta ok

cred ca o sa mai revin daca sunt in zona

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

http://stor2.anuntul.ro/media/foto/thumb/2015/4/21/112383731.jpg ACASA la mine, fara graba, masaj terapeutic calmeaza durerile tensiunea, reflexoterapeutic, masaj pt. coloana, cervical, lombosciatic detalii la telefon igiena max. cat si discretie,... 0768.324.658  Acesta este al doilea anunt al Biancai.O stiu decand era la Maria pe Mosilor colt cu Eminescu Blocol cu farmacia.A schimbat multe locatii .Vis a vis de Kaufland Obor,Diham si acum Mega Image Obor.Locuri de parcare berechet pentru cei care cunosc zona.Daca intrii prin gangul ACR sau pe linia tramvaiului 36 parchezi chiar in fata scarii de bloc.Am fost la ea de 3 ori.Ultima oara am stat de vorba vreo jumatate de ora pentru ca a insistat sa-mi arate poze cu ce pisica si-a luat,sa-mi povesteasca despre prietenul ei militian e.t.c.Am platit 60 ron si hai la treaba fk nimic special, sani micuti nr2, nu atras.Oralul foarte slab am incercat sa o iau de cap dar s-a ratoit la mine,asa ca dupa ce a reusit sa o scoale am trecut repede ea pe spate eu deasupra cu mentiunea ei sa nu mai dau asa tare ca o doare.Pai cum sa nu dau tare cand ea sta ca vaca la muls ,parca futeam o papusa gonflabila si-mi era frica sa nu se culce gigel.Locatie 7 oral 5 normal stramta 6 Atitudine 6 pentru ca iti spune mereu ''Ia mana'' , ''nu pot in pozitia asta '' , '' mai dureaza mult? '' O recomand pentru o descarcare rapida dar doar atat . Mai ieftina decat traseistele.

:felatie :sexanal :doggystyle :atm

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

35 L

TANARA, 27 de ani, rafinata, te astept pe tine domn galant sa iti ofer un masaj de zile mari. Nu vei regreta. Bianca. Obor, 29 Jan 13:38

  0732396573   Selecteaza

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2015/9/25/134478421.jpg

 

 

Raspunde UN bulangiu la nr asta nu sunati !

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
30 L sedinta

BIANCA, 26 de ani, am revenit masaj terapeutic, calmeaza durerile, tensiunea, reflexoterapeutic, masaj pt. coloana, cervical, lombosciatic, detalii la telefon, zona Colentina, intersectie Doamna Ghica, 15 Mar 07:05


  Foto (3)     Harta   Selecteaza
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...