Sari la conținut

Tinuța Vine La Mare


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Fara sa vreau sa fac reclama gratuita, cu atat mai putin interesata,va spun constanteni, sau turisti de pretutindeni, pierdeti ceva deosebit. Macar placerea de a face sex cu o fata cu un IQ mult peste media celor din breasla. Asta din ce am vazut si citit eu....

Link spre comentariu

Fara sa vreau sa fac reclama gratuita, cu atat mai putin interesata,va spun constanteni, sau turisti de pretutindeni, pierdeti ceva deosebit. Macar placerea de a face sex cu o fata cu un IQ mult peste media celor din breasla. Asta din ce am vazut si citit eu....

 

salutari colegului de la braila,

 

daca ai fost doar un pic atent la plangerile tinei ai fi depistat ca ea nu se plange ca nu am descoperit noi ca e isteata, sau olimpica la limba si literatura romana, sau ca nu ar avea un iq suficient de mare ptr noi. nici ca nu am fi citit cu atentie etalarile ei ca sa ne dam seama de acest lucru, ea se plange ca noi doar citim aceste detalii si nu transpunem si faptic aceasta placere! si mai ales partea care tine de financiar!!! cam aceeasi discutie ca si la galati, unde de altfel ea a plecat spunand ca e foarte suparata pe galateni!!! 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Tina, cu parere de rau iti spun ca sunt foarte multi care spun multe dar sunt foarte putini care se tin de cuvant :( din pacate.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Ascensiune?

Pai am nevoie de ascensiune intr-un loc in care nici de promovare nu credeam ca am!

Poze, rabdare...sa mai adaug ce?

Dupa primirea calduroasa.. Asta mi se ofera?

Oh, ce primire.. 'Ma simt flatata..

Cazarea cine mi-o plateste pana se produce "ascensiunea"?

Nu ca zic, dar vreau sa spun ;)

Sunteti niste minunati

In ritmul asta, in 30 de ore plec. Multumesc frumos.

Mai e un loc unde nu se cere chirie...ma rog poate doar partea unor pesti. Vezi pe dreapta la intrare in CT, mai "hacana" de barca. Ai si colege acolo, mai spargeti o samanta si povestiti.

Link spre comentariu

:))

Cata rautate. :)

Iubitii mei, eu speram sa nu luati chiar ad literam ceea ce am spus...

Las-o-n colo de chirie...chiar nu era cazul sa se inteleaga pe dos ceea ce trebuia fi citit printre randuri.

In fine, nu retrag ce am spus mai sus dar imi cer scuze daca ati luat-o urat...

Imi pare rau daca ati vazut ce am spus ca pe o metoda de marketing... Logica mea spune ca intotdeauna trebuie sa ai ca sa poti avea mai mult, deci departe de mine targetul acesta prin randurile de mai sus.

Treaba nu e chiar asa neagra cum mi se paruse initial, oricum.

Se pare (si sper sa ramana asa) ca m-am inselat si am fost un pic grabita cu presupunerile.

Nu trebuia sa las problemele anterioare sa afecteze modul in care v-am tratat.

Promit sa fac tot posibilul (in continuare) sa nu mai existe neintelegeri, plangeri sau alte neplaceri de-a lungul sederii mele aici.

 

O zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

daca esti atat de agresiva du-te acolo unde crezi ca pling baietii dupa tine.

totusi dupa cum te plimbi, adica Bucuresti, Cluj, Galati  nu mi se pare sa plinga cineva.

ba chiar cei de la Galati pareau sa se bucure ca ai plecat.

mai intreaba-te printre altele cum de nu ai reusit sa-l retii pe GYO??

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Cazarea cine mi-o plateste pana se produce "ascensiunea"?

 

In ritmul asta, in 30 de ore plec. Multumesc frumos.

 

   Cine-ti plateste cazarea?...cum cine?..Irinuca...cea mai tare maseusa din spatiul virtual mioritic.Vezi daca nu ti-a placut cartea si laba cu ulei parfumat, sufera acum, dar mai rabda si tu putin, ca vine gheisha cu banii brasovenilor colectati in trei zile ca sa stea toata vara pe litoral sa distruga toate microfoanele...nu va mai ganditi la prostii mai perversilor, la alea de Karaoke ma refeream. ;)
 
Anunt general / Spatiu de reclama :D
 
    Puleti rupti in matz si spartzi in chur de foame, cu patratele pe burta am vazut ca nu se cauta nici in virtual, nici in real pe plaja, fetelor, ce ziceti de un masaj eroico-erotic moca ???...aduc eu si uleiul si sampania, iar daca stati prin parcuri, risc io cu o noapte la hotel, dau si-o pizza dimineatza daca mi-a placut prestatia...cu limbile ma bag decat in 69, moca, ca altfel va taxez. ;)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

    Aceasta va fi o recenzie mai atipica. Deoarece prima vizita la Cristina http://nimfomane.com/forum/topic/16328-cristina-0742660339/page-7?do=findComment&comment=399693  a fost extraordinara, a urmat si a doua dar care s-a desfasurat intr-un mod foarte interesant. Niciunul din participanti la aceasta vizita nu s-a gandit ceea ce va urma. :D Dar sa o luam cu inceputul. 

A doua zi dupa ce am fost la Cristina in jurul pranzului am sunat-o daca nu are chef sa bem o cafea. Raspunsul ei a fost afirmativ si astfel urma ca peste 30 e minute sa ma vad din nou cu mica mea sirena. Cand ajung la locatia ei.....surpriza: Cristina nu era singura ci impreuna cu Tina Diamond, care era in vizita la Constanta. De mult eram curios sa o intalnesc, dar Oradea fiind asa de departe de Bucuresti nu s-a putut acest lucru. Facem cunostiinta si ne asezam toti la o tigara si cafea in bucatarie. Era o placere pentru mine sa ma aflu in compania a doua fete frumoase. Cum pe Cristina deja am descris-o in recenzia pe care am facut-o pe topicul ei, o descriu acum pe Tina. Aceasta este o fata de 21 de ani, blonda, frumusica, cam 1,65 si 58kg, sani micuti, fund bombat si apetisant. Atmosfera era una foarte placuta, radeam, glumeam cand deodata suna telefonul Cristinei, care se scuza si merge sa vorbeasca in camera. La revenirea ei ne spune ca a sunat un client fidel de-al ei care avea pofta de cafea si prostioare si daca nu ne deranjeaza sa vina si el. Normal ca nici eu si nici Tina nu am fost impotriva asa ca nu peste multe minute faceam cunostiinta cu Cod06ro. Era un pic inghesuiala in bucataria lui Cristina dar toti ne simteam foarte bine cand la moment dat de la un banc se infiripa ideea daca am face o nebunie toti 4 impreuna. :D Fetele au imbratisat ideea, iar noi baietii am zis si noi da, cu conditia ca sa existe o oarecare organizare si nu cumva sa ajungem baiat cu baiat :refoz  ca  fata cu fata ar mai merge. Cristina cum era gazda incepe sa ne organizeze cumva, dupa care  merge si aduce cate un prosop pentru fiecare si ne trimite pe noi baietii la baie. Pe rand, nu va ganditi deja la prostii. :P Dupa ce fac si fetele dus ne mutam in camera pe saltea. Cod se apropie de Cristina si o ia in brate, iar in fata mea vad cum Tina se aseaza in patru labute si-mi arata un posterior numai bun de laut la palmi. Ma apropi de ea pe la spate o ridic in genunchi,ii cuprind cu mana stanga sanul iar cu mana dreapta ii intorc gura spre mine si incepem un sarut pasional.Nu a trecut mult timp si juniorul deja o impungea pe Tina. Se intoarce spre mine imi spune sa ma intind spre spate si se urca pe mine si incepem din nou sa ne sarutam. O intind pe spate si incep sa ma joc cu sanii ei ajungand si la pasarica foarte atragatoare. Dupa nu stiu cat timp inversam rolurile. Eu intins pe spate si Tina peste mine acoperinda-uma de sarutari. Apoi coboara spre junior si incepe sa-l suga si sa-l linga cu o mare pofta. Intre timp eu ii cautam cu privirea pe Cod si pe Cristina si atat am mai apucat sa-i vad ca deja erau intinsi pe canapeau din celalalt colt al camerei iar Cristina ii facea oral iar fundisorul ei bombat si sexy era intors spre mine. Apoi m-am concentrat atentia din nou spre Tina care executa un oral de nota 10, cu multa saliva si deep. Pur si simplu o baga in gura pana la radacina si asta nu odata ci de mai multe ori. Am pus apoi gluga si am inceput cu ea in pozitia lady on top. Se misca foarte energic Tina cand deodata simt ceva pe la oute. Ridic capul si o vad pe Cristina in spatele lui Tina cum imi masa outele, iar Cod o saruta pe Tina si ii masa sanii. Cristina inte timp vine langa mine si ma saruta cu foc si apoi se apleaca peste mine permitindu-mi sa-i sarut sanii. Trec apoi cu Tina in pozitia dogy in timp ce Cod ii facea oral la Cristina. Dadea niste contre nemaipomenite Tinta. Dupa un timp ii zic la Tina sa luam o mica pauza si imbratisati amandoi ne uitam cum Cod ii provoca placere lui Cristina. Tina langa mine era ca o pisica, ar fi vrut si ea sa-i dea limbi lui Cristinuca. Cand deodata o aud pe Tina: vreau si eu limbi! Asa ca ma conformez si trec la aparat. Astfel ambele fete erau culcate una langa alta iar noi baietii lucram de zor la pasaricile lor. Au inceput sa geama ambele foarte tare, cand iar se aude glasul Tinei: acum vreau sa ma futi!  La care eu ii raspund: ok, dar nu am cu ce. :P, fiindca intre timp mi-am scos prezervativul, iar juniorul intrase in stare de amorteala. Vazand acest lucru Cristina a inceput sa-mi faca un oral bestial, si asfel nu i-a trebuit mult juniorului sa se inalte ca un catarg ( si asa suntem la mare si catargele sunt la mare cautare  ). Nu am mai apucat sa o pentrez pe Tina fiindca deja Cod a luat-o in primire si se juca cu pasarica ei , facandu-i cunilingus. Cu Tina culcata intr-o parte m-am apropiat de ea si i-am dat din nou juniorul la supt si lins, iar Cristina ii facea in acest timp oral lui Cod. Mainile mele nici ele nu statea degeaba si se ocupau de pasarica si funduletul acesteia. Eram ca intr-un trenulet cu 4 vagoane legate unul de latul care mergea in cerc. Finalizarea la mine nu s-a lasat asteptata prea mult si am ejaculat pe sanii Tinei. Am mers apoi la dus si m-am retras in bucatarie cu Cristina la o tigara si un binemeritat pahar cu apa rece, lasandu-i pe Tina si Cod sa se mai ,,joace''. Au venit apoi si ei la o tigara , am mai stat un pic de vorba dupa care noi baietii ne-am imbracat, am pupat fetele si ne-am luat la revedere. Nu inainte de a le lasa cadoul, cate 400 ron fiecare.

 

O poza cu fetele in timp ce se ocupau de unul din noi. Cine este norocosul?  Doar Tina (dreapta) si Cristina(stanga) stiu acest lucru. :)

post-30433-0-11299200-1403963717_thumb.jpg

  • Like 19
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...