Sari la conținut

0768679042


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

adevarul asta este...sunt unii care nu au ce face si...uite asa se nasc fel si fel de vorbe si acuzatii desarte

 

promit cand fac rost de finante sa ma duc la doamna ca eu sunt din buzau si voi reveni cu o recenzie adevarata si asa cum trebuie...dar abia am fost la o dama sapt trecuta si ... astept alti bani de care sa nu stie radarul sa-i pot investi in asa ceva...

...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

nu se merita sa cheltuie lumea banii sa ajunga pana la buzau sa viseze la nu stiu ce frumusete si ........rog administratorii acestui site sa fie realisti si sa ne lase sa ne indrumam reciproc sa nu mai cheltuim banii pe toate panaramele......mai frumoase sunt pe centura.....asta e o E.P.A.V.A

doamne,cata rautate in tine,cata ura si dusmanie.nu va inteleg fratilor.v-a luat vreun bou de la caruta?ce treaba ai tu cum arata fata?crezi ca voi aratati mai bine?trupul uman nu mai e perfect dupa o anumita varsta
  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Noi cautam perfectiunea 

doamne,cata rautate in tine,cata ura si dusmanie.nu va inteleg fratilor.v-a luat vreun bou de la caruta?ce treaba ai tu cum arata fata?crezi ca voi aratati mai bine?trupul uman nu mai e perfect dupa o anumita varsta

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Numai gura de tine...ne amenintai acum o luna ca te duci la ea sa o vizitezi...si cred ca iar nu ai nimerit...ori nu ai dorit sa impartasesti cu noi experientele traite.

Nu inteleg de unde atata rautate pe baietii astia din buzau? Eu tot urmaresc topicul lui Carmen de o saptamana incoa in fiecare zi si am vb cu ea si la telefon si tot ce spun colegii pe aici nu prea e adevarat. Luni cu siguranta am sa ii fac o vizita sa confirm cele spuse mai sus. Apropo carmen a pus poze cu burtica ei pe ploiesti servicii si nu vad unde ar fii acea taietura.si daca ar fii, poate de la o cezariana.

Carmen, nu te supara, astia de la Buzau sunt rai si nu te vor...

Mai schimba si tu orasele, daca iti doresti si alte experiente, poate mai placute.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna, Junior. Nu mai imi pun mintea cu ei. Fiecare gandeste in felul lui, nu toti sunt rai acolo doar ca acolo se fac negocieri si alti vor si normal neprotejat ca na , acolo asa au facut altele. Eu negocieri nu fac si normal neprotejat nici atat.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Parerea mea pe scurt :

- o tipa bruneta , cred ca e de etnie

- mesimtita , vorbea la telefon de fata cu mine , nu o data de mai multe ori in juma de ora.

- te trateaza ca pe o marfa " hai mai repede ca asteapta alti clienti "

- n-are nimik in comun cu pozele

- nu merita , cu alte cuvinte

 

Ceva mai gingas n-avem prin orasul acesta?

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna, doamne asa ceva nu am vazut, nu cred ca am spus nici unui client.... De etnie rooma nu sunt, iar pozele imi apartin... Cred ca ar trebui sa scriu si eu de voi , nu sunteti fotomodeli . iar daca tu spui ca asa fac mereu de ce vii mereu la mine? Nu te obliga nimeni sa vii dragule, aveti fete la strada care alea poate vor un oral si un normal cu 30 sau 40 ei bine eu nu... si nu accept nici normal fara prezervativ.

post-125867-0-40006800-1409047805_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Buna, doamne asa ceva nu am vazut, nu cred ca am spus nici unui client.... De etnie rooma nu sunt, iar pozele imi apartin... Cred ca ar trebui sa scriu si eu de voi , nu sunteti fotomodeli . iar daca tu spui ca asa fac mereu de ce vii mereu la mine? Nu te obliga nimeni sa vii dragule, aveti fete la strada care alea poate vor un oral si un normal cu 30 sau 40 ei bine eu nu... si nu accept nici normal fara prezervativ.

A fost parerea mea in urma vizitei facute la tine. " si cu asta basta "  

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Buna Carmen...iti dau si eu o idee incearca si mai schimba si u o zi,vino si u sambata sau duminica in buzau,mai suntem plecati si noi in deplasari...sper sa iei in considerare...

Ps:Apropo de cele de la bordura,baieti majoritatea celor care cat de cat arata binisor au inceput sa ceara 50 lei in masina sau in padure,asa ca nu mai bine dai 80 lei la hotel frumos,dupa care faci un dus?Sunteti 0 parerea mea e ca nu ar trebuii sa comentati atata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

de acord, m-am intors de la usa, celalalt abia plecase si era in chiloti doar.  camera numai fum.

Parerea mea pe scurt :

- o tipa bruneta , cred ca e de etnie

- mesimtita , vorbea la telefon de fata cu mine , nu o data de mai multe ori in juma de ora.

- te trateaza ca pe o marfa " hai mai repede ca asteapta alti clienti "

- n-are nimik in comun cu pozele

- nu merita , cu alte cuvinte

 

Ceva mai gingas n-avem prin orasul acesta?

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna, mai baiatul de ce nu spui ca ai intrat eram imbracata cu strampi negri si o rochie rosie, si ai spus ca daca sunt mai matura te gande-ai ca am preturi mici. Asa mincinos, parca te crede.ai fat frumos. Nu stiu de ce admini nu fac nimic. Asa oameni ca in buzau nu am vazut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...