Sari la conținut

loriana (satena din moldova)-0720694856


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Anunt nou:

http://www.oradea.net/anunturi/satena-din-moldova-anunturi-gratuite-488088.html

 

Descriere 
satena simpatica 1,70 58 kg te asteapta in compania mea 
sint convinsa ca o sa-ti faca placere

 

 

Detalii generale Adaugat de loriana Sex Fata Din localitatea oradea Varsta 37 Zodia Rac Inaltime 1,70 Greutate 58 Culoarea ochilor verzi Culoarea parului saten Fumator Da Ocupatia sex Interes sex Judet Bihor Localitate / Oras oradea Contact Telefon / Mobil 0720694856

 

 

post-37482-0-15939400-1403325869_thumb.jpg

post-37482-0-01809500-1403325872_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, 

Miercuri seara incitat de pozele doamnei si nevazand nici o recenzie am decis sa-mi incerc norocul la ea. Am sunat la 21.20 dar nu a araspuns. Am sunat peste jumat de ora si rasp. In 20 min am su ajuns la locatia doamnei, undeva pe Dacia aproape de Profi. Cand am intart ma intampinat doamna din poze. Ne-am inteles la 1 nr. ON/NP 100 ron. Am mai discutat cateva minute inainte de actiune, zicea ca nu demult a ajuns in oras si ca mai are o sora geamana (cum am citit de la colegul vladymyr ) care probabil ca va veni si ea pe meleagurile noastre. A inceput actiunea cu un normal destul de bun dupa care a pus gumita si am trecut la normal. Am schimbat 2 poziti si am terminat glorios....dupa care igienizare, imbracare si pecat am fost.

 

Notele:

Locatie - 9 Apartament cu o camera, baia curata desi nu am intrat doar ce am vazut de afara, bucatarie mare, camera un pat mare, tv si ceva dulap

Aspect: - eu as da un 8, (mi-e imi plac cele mai in varsta), desi are putina burtica si sanii sunt un pic lasati in rest OK

Oral: - 9

Normal: - 8 

Atitudine: - 9 

Cadu: 100 ron ON/NP

De revenit: probabil 

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...