Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:satu lu Bucur
  • Oras:satu lu Bucur

Nota este legata strict de faptul ca nu a facut dus inainte,atat.Nu mirosea urat sau chestii de genul,doar ca nu era fresh si mi-ar fi placut sa fie asa.Atata tot.

Pai si de ce nu i-ai solicitat explicit treaba asta? Te-a impiedicat ceva? Ma gandesc ca ar fi fost mult mai corect si fatza de noi si fatza de fata decat sa-i "trantesti" intr-un mod absolut subiectiv un 7 in recenzie.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

          Hello domnilor!

 

          Incepand de astazi ma aflu intr-o noua locatie, situata la Piata "Alba Iulia".

@ pisicuts : daca si cand este posibil, te rog sa-mi editezi si mie titlul cu noua zona. Multumesc!

 

Va astept :hug1 ,

Anca

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut   

                Sunt la prima recenzie(desi un pic tarzie) deci voi incerca sa fiu cat mai sincer si cat mai direct.Uitandu-ma peste aceste pagini dau peste fatuca anca si citind recenziile confratilor forum ma decid sa ii dau fatucai un telefon pentru o eventuala intalnire.Zis si facut.Pun mana te telefon si o sun pe anca raspunzandu-mi imediat apelului dandu-mi detaliile si spunandu-mi ca in momentul acel era free de intalnire:).Urc in masina si ma opresc in fata blocului Eva de pe bdv Magheru intrarea in bloc facandu-se din spate(desi eu am vazut recent ca domnita s-a mutat).In spatele usii ma intampina chiar anca cu un zambet cald si primitor facand cunostina ne indreptam spre dormitorul nebuniilor.Primul nr a inceput cu saruturi pasionale peste tot ajungand la cel mic facandu-l mare fara a evita si zona oo.Fiind primul nr si terminanu-se repede a fost unu CIM.Dupa o mica pauza de relaxare si de discutie cu anca am decis sa incepem partea a doua.La fel saruturi pasionale peste tot,joaca cu cel mic si la oo apoi,punandu-i caciulita,trecem la actiunea propriu-zisa(on top,caprita,umeri craci)finalizand cum imi place mie adica CIM.

 

       notele din partea mea sun urmatoarele:

locatie:9(bloc vechi ap curat)

aspect:9(draguta corp slim)

igiena:10(nu am nimic de reprosat  pentru ea curata fara niciun miros dubios)

oral:8,5(am scazut un pic faptul ca m-a zgariat cu dintisorii insa nu foarte deranjant)

atitudine:9(atenta la detalii si comunicativa)

normal:9(am scazut faptul ca foloseste unpic de lubrifiant ceea ce o face un pic larguta)

Anal:nu faceF

K:nu face

 

 

halatul:200 ron/h

 

        Dupa cum au mai spus si confratii de pe forum Anca este o fata simpla care munceste  pentru a realiza un vis.Recomand cu placere oricui doreste o ,,nebunie"pasionala

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Acesta este primul meu post asa ca va rog sa scuzati eventualele omisiuni.

Am vizitat-o pe Anca saptamana trecuta. Am sunat devreme la 11 am facut programare si la 12:30 eram la ea. Cred ca am fost primu client pe ziua aia J

Am mers in noua locaite din Alba Iulia, care arata forte bine.

Am intrat in apartament unde ma astepta o domnisora ff draguta, in lenjerie intima, am discutat un pic de servicii si am decis sa testez tot paketul de 200 .

Primul lucru am fost la dus impreuna, pe mine ma excita asta imediat :dus2  , apoi in camera unde am stat un pic de vorba.

La un moment dat m-a intrupt si mi-a zis ca trebuie sa trecem la treaba asa ca s-a aplecat sa il ajute pe ala micu sa creasca mare, si incet incet mi-a oferti si pizdulicea ei minunata pentru un :69 .  Examenul oral a fost neportejat cu finalizare orala, chiar daca am avertizait-o inainte :blowj0b .

Dupa o scurta pauza de baie am revenit in dormitor unde a inceput in masaj dumenzeiesc :innocent , am inteles ca este profesionista in masaj ;). A urmat apoi o resurectie orala a ustensilei care a capatat repede un capison si pe urma cun tot era pe mine a inceput sa ma calareasca. De aici lucrurile devin ff neclare petru ca am inceput sa gindesc cu alt cap :biggrinking . Pot doar sa va zic ca normlaul a fost mai tare decit Oralul desi amindoua au inculs actiuni de sugere si mulgere. Nu stiu cum reuseste da eu nu am rezistat prea mult acestei tehnici  :X

Locatie : 9 (dusul e un pic cam vechi si se vede, in rest baia e full stock, desi are un sifonier cu oglinda in doritor oglinzile nu sunt pozitionate a.i. sa te bucuri si tu de priveliste )

Fata : 10  ( are talie de viespe , sani micuti si fermi ca doua mere )

Igena : 10 (am contribuit si eu :D si ea a contribuit la igena mea :D)

Oral: 10 (cel mai bun de pina acum)

Normal : 10+ (cit am fost in control )

GFE = 9 (eu m-am simtit ff bine, chiar daca nu face FK in rest pupa tot :crazylove )

Pentru mine a fost best ever till now :hooray  asa ca o recomand.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

       Cu avalansa asta de poze e cam greu sa rezist, asa ca am sunat-o pe Anca la nr din titlu si mi-a raspuns din prima. Am
stabilit detaliile intalnirii de o ora, si m-am prezentat la rondul Alba Iulia unde am primit si ultimele instructiuni pentru a ajunge la scara de bloc de langa Vogue-Bankpost. Am fost intampinat de portar, caruia i-am dat raportul vizavi de etajul unde merg (fusesem informat cum ca nu e o problema sa ii dau si nr. apartamentului) si am ajuns la Anca, adica exact fata (inclusiv tinuta) din pozele postate la #43
(http://nimfomane.com/forum/topic/28184-anca-dreams69-0732866770-0732866770-zona-alba-iulia/?p=423249)

       Prea multe nu am ce sa mai detaliez, pozele fiind destul de elocvente, inclusiv cele mai recente in care se vad si sanii. La fatza e simpatica cu o expresie sugubeatza, corp bine proportionat (cred ca pe la 1.65), sanii un pic moi si o idee lasati, dar apetisanti.
Per total, citind recenzia maestrului "lordulinelelor", tind sa cred ne-am intalnit cu doua fete diferite, caci sani micuti si fermi ca doua mere eu nu am vazut, si cred ca nimeni nu ar putea sa spuna ca sunt micuti, cel putin nu dupa postul #69. In doua saptamani oricum nu puteau sa ii creasca atat! :boob

       In fine, locatia de (cel putin) doua camere, este impartita cu o colega, iar regula casei stipuleaza ca nu se fac prezentari. Asa ca am fost condus in camera alocata (dotata si cu AC), am admirat si aranjamentul prosopului in evantai facut de Ana si am fost servit cu un pahar de apa. Dupa ce am terminat amandoi o tzigara, hainutzele pe umerase de sarma au fost asezate in sifonier, iar eu am trecut la dus, dupa ce am fost rugat sa las halatul in camera.
Baia OK, mai putin dusul (stil cabina) unde cadita nu mai era ce fusese odata, iar furtunul de la dus curgea prin incheieturile desprinse... Dar, si-a indeplinit rolul pana la urma... :bow
Intors in camera, Anca isi astepta cuminte randul la dus, invelita intr-un prosop. Pana s-a intors, eu am avut ocazia sa ma reflect, din pat, in toate oglinzile de pe dulap si cea  de la capul patului (cred ca lordulinelelor a fost in cealalta camera, sau poate au luat fetele masurile de rigoare), prevestind o actiune interesanta.

Nu a fost sa fie chiar asa, (desi reflexiile aratau bine), ori pentru ca nu am facut noi "click", ori pentru ca Anca e mai degraba obisnuita cu stilul fast, sau pur si simplu nu i-a placut de mine...

Dupa un scurt teasing cu ajutorul sanilor si-a indreptat atentia asupra Juniorului, incercand sa il trezeasca cu ajutorul mainii si cu mici saruturi pe zonele adiacente. Am rugat-o sa ii puna caciulitza si apoi a continuat usurel pana cand a fost rasplatita cu intreaga lui atentie. Au urmat rasuciri din cap, cresterea ritmului, ajutat un pic si cu mana (no DT), pret de vreo 5-6 minute, hotarata sa aibe parte de o finalizare. Nu s-a intamplat asa insa, caci  ne-am rasucit si am continuat in misionar, cu cateva variatii, pret de alte 5 minute, apoi cu ea on top. La final, a fost o idee cam pe fast-forward, juniorul fiind extras inca zvacnind si igienizat repejor (cred ca se apropia sfarsitul orei !?).

Dusat, imbracat, mica conversatie de la plecare (inclusiv cererea de recenzie) si notele:

Locatia: 8

Aspect: 9

Oral: 8
(s-au mai simtit si niste dintisori)

Normal: 8 (cred insa ca e loc de mult mai bine)

GFE: 8 (FK nu e in meniu, pacat ca nu isi foloseste atuurile la max)

Halatul: 200/h

Concluzie: O experienta in zona de mijloc a clasamentului, de revenit la nevoie.



 

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

          Hello domnilor!

 

          Pentru cei ce au dorit si intalniri la ore mai tarzii, dar, nu am fost disponibila, va informez ca pana Vineri saptamana viitoare voi fi pana dupa miezul noptii.

 

          Serviciile aceleasi mentionate in post-ul meu initial, pentru durata alocata vizitei de 1 h.

 

Anca

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...