Sari la conținut

dizzy beib 073173292


Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

am fost eu cu tipa respectiva, are burta, probleme dentare,  buza de sus parca taiata ca nu mi se pare a fi cea ce in termeni populari se numeste buza de iepure, actiunea s-a desfasurat la roxana imperial unde din cate am inteles de la voi locuieste, pensiunea e ok, camere frumoase, dus ultimu ragnet pat mare, etc, fata cu siguranta are probleme mintale, mi-a cerut 100 pe numar, i-am oferit 50, pana la urma a acceptat, si dupa ce am facut dus (impreuna) am trecut la treaba , oral, mai bine masturba, buzele uscate, probabil si din cauza problemelor dentare, la normal s-a urcat pe mine si a inceput miscare si miscare, am fost surprins de cata energie are, s-e umezeste bine, e stramta, si aproape ca accepta si anal, un deget intra fara probleme, am finalizat cu mare greu si cu siguranta nu mai trec pe la ea cu toate ca e cam cea mai tanara 18 ani zice, eu cred ca 16 17,  mare atentie, are o camera web pe  peretele din dreapta unde e baia, nu stiu ce rol poarta eu i-am schimbat pozitia de indata ce am observat fara sa pun intrebari.  toate cele bune

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...