Sari la conținut

Adela 0721906271 fost 0727031479


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, ma numesc adela , am 18 ani , 1,70, 60 kg,ofer servicii intime barbatilor in regim de outcall momentan pana o sa-mi iau o locatie,mentionez ca sunt la inceput P: 200 ron/H+taxi Oral+normal,programul este non stop

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am avut intalnire cu domnisoara, la mine - 250 cu taxi ora - care a fost depasita cred.

 

Fata este cea din poze - foarte in regula si cu mult bun simt, curata si dispusa la preferintele clientului.

 

Am fost foarte multumit de prestatie - ceea ce este cam rar in ultimul timp la domiciliul meu.

 

 

Preturi:

 

FK - 9

Oral 9 - bine facut - cam 90% din timp am facut oral - poate pt. ca imi place mie rau - a fost neprotejat si bine facut

Normal - 9

Anal - nu stiu

 

Recomand - este tanar , draguta, corecta si nu te grabeste.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am intalnit cu Adela ieri.Eram in dilema daca sa o incerc pe ea sau pe Alexandra,dar preferand brunetele am zis sa o cunosc mai intai pe Adela.Am stabilit la telefon ora intalnirii si fiind in zona mea de actiune am trecut sa o iau de acasa.Am ajuns la locul indicat de ea si asteptam cu emotii sa isi faca aparitia.Cand am vazut ce pustoaica se apropie de masina mea m-am felicitat pentru alegerea facuta.Alexandra este o pustoaica de liceu,miniona,ochi caprui,era imbracata intr-o pereche de blugi si un maieu alb ce lasa sa se intrevada formele superbe ale sanilor,machiata cat se poate de natural,o gurita mica cu buze groase ce straluceau de la luciul de buze.Pot spune ca arata mult mai bine in realitate decat in poze.Am ajuns la mine,am mai conversat putin dupa care eu am mers la dus,ea fiind dusata de acasa.Intors in camera am inceput cu FK,timp in care ea imi mangaia juniorul.Am ajutat-o si pe ea sa scape de haine,bucrandu-ma de sanii ei superbi,pielea ei fina.A contiunuat cu oral neprotejat,se ajuta foarte mult de mana,dar este la inceput si este dornica sa invete.Are un pierce de bun gust in buric si unul la pasarica.Este foarte incitanta imaginea.M-am delectat si eu cu piersicutza ei,care este fresh,la inceput de drum.Am pus prezervativul si Adela a venit peste mine.Este foarte stramta,simteam fiecare miscare a ei.Am trecut in misionar, bucurandu-ma de DFK initiat si sustinut de Adela.Intr-un final am finalizat in aceasta pozitie.Dus ea, dus eu,putina conversatie si incepem nr.2.Acelasi oral ajutat de maini mai in forta decat prima oara cu incercari de DT aproape reusite,pus caciulita,ea deasupra,dupa care am pus-o caprita la marginea patului,bucurandu-ma de privelistea fundului ei bombat.Super senzatii,pasarica ei fiind la fel stramta,se implica,contre frumoase,am finalizat in aceasta pozitie.Inca un dus,ne-am echipat si am condus-o acasa.

 

Acum notele:

 

Adela:9.5 este o pustoaica in adevaratul sens al cuvantului

Oral: 8.5 se vede ca este la inceput,dar vrea sa invete si cu siguranta poate progresa

Normal:8.5 Se implica,isi doreste sa te simiti bine,dar este la inceput

GFE:9 Este foarte naturala,comunicativa

Halatul: 200 ron/1 ora,taxi(50 ron) nu a fost cazul.

 

A fost o experienta super,pentru simplul fapt ca este o pustoaica foarte dragutza,lipsa ei de experienta in sensul bun,si faptul ca este o tipa docila ce isi doreste sa se faca cat mai placuta pe parcursul intalnirii.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc pentru aprecieri, imi cer scuze ca nu am mai intrat pe forum dar am mari probleme cu netul, programul meu este in functie de telefoanele voastre, pt show cu alexa pretul este 600 de lei plus taxi-ul pt noi 2 :*

Link spre comentariu
  • Oras:No location
  • Oras:No location

M-am intalnit si eu astazi cu adela , e clar fata din poze, ba chiar arata mai bine in realitate, dupa parerea mea. Domnisoara are undeva la 1.65 bine structurata cu un fund superb si cu niste sani dementiali, actiunea s-a desfasurat la hotel, a facut dus la inceput si intre numere a inceput cu un oral dupa parerea mea bun cu DT , dupa care normal , a stat in toate poZitiile si se implica foarte mult, al doilea numar a inceput cu FK la initiativa adelei, si s-a desfasurat la fel ca primul, eu o recomand si o sa ma mai vad cu ea.

Am platit 250 de lei

Per total nota 9

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:omniprezent
  • Oras:omniprezent

Am chemat-o pe donsoara pe la mine intr-o seara.

Pozele sunt reale dar o dezavantajeaza, in realitate este cu mult mai placuta si mai draguta.

Prea multe nu sunt de povestiti, nu intra in categoria wow, dar este de remarcat sa se straduieste, se implica si face bine ceea ce face. Pentru 250 ron este de recomandat.

Igiena impecabila, aspect foarte ingrijit, piele parfumata, epilata, un mare plus pentru faptul ca isi acorda atentie. Probabil ca un pic de sport nu i-ar strica, doar pentru ca este foarte tanara si se poate forma mai frumos decat e deja conturata.

Oral bunicel, se straduieste, poate invata si mai bine. Normal ok, cu contre, da din cur, se lupta, are initativa.

De recomandat iubitorilor de stil incepator cu moaca de naiva pregatita sa te futa ca o prietena din liceu in pauza mare .Daca sunteti in cautare de profesionalism mai bine spuneti pas, daca insa vreti stilul asta inocent si implicat, da, merge!

Per total o experienta de nora 8,5-9. Are potential!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stie cineva daca domnisoara si prietena ei mai activeaza? Am sunat, am trimis sms, nici un raspuns.

 

Poate au luat si ele liber si au bagat o Mamaia. Si eu unu vroiam sa sun mai incolo un pic. Aia e. Altadata!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

0734914533 noul meu numar, lucrez in locatia alexandrei, pupici va astept, programul e pana la ora 10

Pana la 10 sau pana la ora 22????

Si acum ca aveti locatie preturile care sunt ???

pe fin ??

pe ora??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N-a trecut mult timp, si iar m-a incins dorul de prospatura:))) Am incercat la Alexandra97, dar avand deja o programare, am apelat la coleguta, Adela97, tot in locatia din zona Stefan cel Mare... (de la ce naiba o veni 97-le asta?:)))) Adela, o fetiscana frageda, mai nurlie decat colega Alexa, mai plinuta, dar la fel de frageda si de vesela. Cand am ajuns la locatie le-am gasit pe amandoua, veselie mare, pupaturi, glume, apoi m-am retras cu Adela in dormitorul mai mic, I-am lasat cei 250 Ron pe biblioteca, m-am dezbracat, si dupa igienizare am trecut la treaba. Oralul a fost neprotejat, foarte bun, sanii mari si frumosi o bucurie sa fie supti si framantati, iar pasarica, epilata, senzuala si foarte gustoasa:))) Fata foate receptiva, face cam tot ce ii spui, fara sa comenteze, e dornica sa-ti faca pe plac. Intrucat patul era cam mic, ne-am ridicat in picioare, am proptito-o in birouas si am executat o caprita in picioare de mai mare dragul, framantand in acelasi timp sanii mari si fermi. Dupa explozia de bucurie care a umplut prezervativul, am facut un dus si m-am reintors in camera ostilitatilor. Din nou, lipsa de experienta si-a spus cuvantul, am stat de vorba, fara ca Adela sa mai schiteze vreo tentativa de resuscitare, oarecum asteptand sa se consume timpul tarifat.

Notarea, oarecum in dezavantajul fetei, se face prin comparative cu coleguta:

- Locatia: -9 (am mers in camera mica, unde si patul e mic, si nu este nici A/C, cu toate astea, apartamentul, igiena, baia, prosopul sunt impecabile)

- Aspect fata: 8,5 (putin overweight, si nu la fel de frumoasa ca si colega, insa tanara, fresh, o carne tare si niste sani absolut bestiali)

- Oral N: 9 (in general bun, insa atat tendintele de deep, cat si popasul pe zonele adiacente le-a facut ca si cum avea de bifat un check-list, fara o tehnica impresionanta)

- Normal: 9 (stramta, miscari circulare, contre)

- GFE: 9 (bun si mentinut pe parcursul intalnirii)

- Tarif: 250 RON pt cca o ora, achitati in avans.

Una peste alta, fata are potential, experienta este clar una buna. Nu e stilul meu sa comentez pretul fetelor, insa avand in vedere ca a prestat doar un numar si fara sa fie vreun fotomodel - chiar daca este o fata draguta si placuta, pot spune ca am avut parte si de raporturi pret/calitate mai bune:) Cum spuneam si mai sus, comparatiile cu alte fete nu ii sunt chiar favorabile. Recomand celor care cauta prospaturi, amntirea unor iubite din liceu: cred ca o costumatie de eleva, zana sau asistenta medicala ar prinde-o de minune!:D

  • Like 11
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...