Sari la conținut

Adela 0721906271 fost 0727031479


Postări Recomandate

  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...
Adela  

 

Fac  o  recenzie  scurta  facuta  prin  prisma  show – lui  lesby  realizat    impreuna  cu  Alexandra.

Fata  arata  bine , tinerica  poate  prea  tinerica, micuta  1, 60 cred  si  sper,sani  frumosi  deh  tineretea.

Dezinvolta  in  timpul  actiunii, nu  te-ai  astepta  te  la  o pustoica.

Fata  se misca  bine  in  toate  pozitiile, promite  o  cariera  frumoasa  in  aceasta  meserie.

Ca  sa  folosesc  si eu  o  sintagma  utilizata  de  obicei  in  sport,  fata  nu  are  talentul  genetic  al 

 Alexandrei   dar  compenseaza  prin munca  si  daruire.  Sic

Note  : 

Aspect  -  8

GFE  -  8

Oral    -  +8

Normal  +  8

Va  rog  sa  tineti  cont  ca  notele  vin in urma  show-lui, sunt  putin  mai  mari  datorita  tineretii, necesita  incurajari. Si  eu  daca  eram  incurajat  in  tinerete  poate  il  depaseam  acum  pe  Gogu.

Este  o  fata  talentata  care  poate  oferi  momente  deosebite.

  • Like 5
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Adela  
 
Fac  o  recenzie  scurta  facuta  prin  prisma  show – lui  lesby  realizat    impreuna  cu  Alexandra.
Fata  arata  bine , tinerica  poate  prea  tinerica, micuta  1, 60 cred  si  sper,sani  frumosi  deh  tineretea.
Dezinvolta  in  timpul  actiunii, nu  te-ai  astepta  te  la  o pustoica.
Fata  se misca  bine  in  toate  pozitiile, promite  o  cariera  frumoasa  in  aceasta  meserie.
Ca  sa  folosesc  si eu  o  sintagma  utilizata  de  obicei  in  sport,  fata  nu  are  talentul  genetic  al 
 Alexandrei   dar  compenseaza  prin munca  si  daruire.  Sic
Note  : 
Aspect  -  8
GFE  -  8
Oral    -  +8
Normal  +  8
Va  rog  sa  tineti  cont  ca  notele  vin in urma  show-lui, sunt  putin  mai  mari  datorita  tineretii, necesita  incurajari. Si  eu  daca  eram  incurajat  in  tinerete  poate  il  depaseam  acum  pe  Gogu.
Este  o  fata  talentata  care  poate  oferi  momente  deosebite.

Hai ca asta cu Gogu a fost tare..... pentru connoisseuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@rocker27: Din recenzia ta mie mi s-a parut ca ai avut mai degraba parte de sex in trei decat de show lesbi. Ne poti da detalii despre asta (daca fetele au facut sex intre ele, cu cuni etc.)?

Link spre comentariu

Fata e micuță (1,60 estimez)și  proaspătă. Formele ei sunt corecte, dar nu e vreo frumusețe răpitoare. La față e destul de comună, nu antipatică. Își dă silința, e ascultătoare, dar, na se vede că e la început. Oralul bunicel, a ascultat toate sugestiile. Un minus lipsa CIM. Și lipsa COF. Cu ea deasupra s-a plâns că simte nu știu ce durerei și a trebuit să schimbăm poziția.

 

Per total o experiență normală, dar fără artificii. Nu prea merită 250. La un 150-200 ar fi corect. Gândiți-vă că colega ei Alexandra are un corp muuuuult mai tare și ia tot 250. Păi, unde e dreptatea?

 

Locație - 9-10 (complex rezidențial între Văcărescu și circ, amenajat mișto) păcat că fetele nu au papuci. aerul condiționat nu e in dormitor, deci evitați canicula

 

corp - 7,5

 

față - 6

 

atitudine - ok, docilă, dar nimic ieșit din comun

 

nu aș mai reveni, mai ales că există colega ei Alexandra.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna , de azi ma gasiti in locatie impreuna cu Alexandra de la ora 12 :00 pana la 20:00 , de astazi am sa lucrezi si la o fin pentru 100L , o ora 200L si se poate si show cu Alexandra , va astept cu drag , pupici

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...