Sari la conținut

3 fete senzuale 0762132849


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut baieti... ne avand ce face astazi ca a inceput sa ploua (nimic nou)... am zis sa incerc ceva nou. Dupa mai multe cautari pe forum si prin gazeta m-am oprit la anuntul care suna astfel: "3 fete senzuale oferă momente de neuitat, fără inhibiţii şi foarte discrete, non stop, la noi acasă într-un cadru intim. Zona institut, lângă căminele studenţeşti"

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/3-fete-senzuale-ofera-momente/11902038

Am sunat, a raspuns o fata care a fost destul de draguta, mi-a insirat preturile 70 o sau n, 100 on si nu mai stiu exact dar cred ca 150 ora cu 2 fin totul protejat. Am ajuns la locul cu pricina, blocurile vis-a-vis de caminele de la institut.

Imi deschide usa o fata bruneta, 1,70-1,75, bine "facuta", nu grasa, destul de simpatica, dar cred ca avea unele probleme cu dantura, nu am putut sa imi dau seama. La usa a aparut si una dinte colege, pentru ca cea de-a III a lipsea. Aici ce sa vezi o surpriza foarte placuta... o fata la 1 50-155, foarte slim la vreo 40-45 kg, blonda deschis, cu pirercing in nas, din punctul meu de vedere o fata frumoasa undeva la 18-19 ani. sincer acum din cate am fost eu pana acum nu se compara cu nici una.

am ales din start blonda la un combinat.

Fata la oral s-a miscat binisor, fara artificii, iar la normal bine, s-a umezit natural.

Ca defecte are doua 1. sanii sunt micuti si 2 nu e foarte comunicativa

 

Note

Oral 8

Normal 9

Aspect (din toate punctele de vedere) - 9 ca are sanii micuti, dar in comparatie cu ce este in craiova 10+

Igiena 10+ (o piele catifelata ce mirosea foarte frumos)

GFE - 6-7 mai are de invatat 

Locatia - 9

 

De revenit ... cu siguranta si cat mai repede, ca sigur o sa dispara

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Davis, cred ca te înseli. Nu am vazut nici urma de celebra Bianca in prezenta si mai ales in atitudine. Pustoaicele astea 3 sunt printre cele mai fresh fete din Craiova din momentul asta. Au un singur nr de tel, te duci si îți alegi. Una înalta si timida, una plinuță si vesela si una blonda. Recomand!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Am ajuns si eu la cele trei domnisoare! Locatia este undeva vis-a-vis de caminele studentesti de la institut (str. Petre Ispirescu) si consta intr-un apartament de 3 camere (nedecomandate). Am fost intampinat de doua dintre fete, am servit un pahar cu apa pura de la robinet si am reconfirmat cele discutate la telefon.

 

Ca si servicii toate cele trei cred ca presteaza acelasi lucru O/N (ambele protejate), 100RON/ nr. combinat, 150/ora cu 2 finalizari. Am ales-o pe "Alexandra" (scunda, blonda, un pic de burtica). Din pacate fetele nu sunt chiar pregatite pentru clienti asa cum ar trebui, desi au o cabina de dus, nu prea ai posibilitatea sa te improspatezi odata ajuns acolo. Servetelele umede sunt singura alternativa..  :no2

 

Am intrat intr-una din camere cu fata aleasa (Alexandra), actiunea nu foarte complexa, un mic preludiu inainte, fata destul de amabila, prietenoasa si zambitoare. M-a rugat sa ma relaxez si sa nu ma gandesc la altceva. Un oral protejat (durex) fara prea multa pricepere, probabil fata nu prea are experienta. Trecut la normal, doar in misionar si finalizat in prezervativ. Din nou servetele umede. In timp ce ma imbracam pentru a pleca, i-am povestit fetei despre forum, i-am sugerat sa isi faca un cont, sa posteze niste fotografii, sa renunte la obiceiul de a curata totul cu servetele umede, mai ales pe caldura asta. Poate fetele baga ceva la cap si isi imbunatatesc serviciile.

 

Note:

Fata - 7 (simpaticuta cred ca e un cuvant potrivit)

Corp - 7 (e ok.. nu e nici slaba, nici grasa, sanii un pic cam lasati)

Oral - 5 (poate si din cauza prezervativului nu am simtit aproape nimic)

Normal - 8 ( destul e stramta, se umezeste natural)

Igiena - 6 (facuse dus, dar totusi pasarica nu m-a ademenit pentru cunni, avea un oarecare miros deranjant)

GFE - 8 (zambareata, bine dispusa, incearca sa se faca placuta, si nu pare sa se grabeasca)

 

Am platit 100RON pentru un numar. De revenit? Poate pentru colega ei (cealalta blonda, cu un tatuaj)

 

Spor sa aveti!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...