Sari la conținut

prea mult


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

Dragi colegi de forum, eu m-am saturat sa iau la purificat forumul si sa-mi aduc contributia in fata unor oameni care nu merita nici praf in ochi. Pisicut, te rog sa iei atitudine sau sa-ti maresti echipa pentru ca forumul deja a devenit o adunatura de anunturi cu niste paraziti care profita dupa urma lor si le fac zile negre si celorlalti membri, Gogu Primaru sau someru ca nu ma intereseaza username-ul lui intrece orice limita din regulamentul forumului. Daca fut, fut pe banii mei si stiu doar eu si cu asta basta. Pana nu se remediaza problemele de acest gen eu unul refuz sa mi mai aduc contributia forumului pentru o simpla culoare la username sau 1 punct de reputatie ! 

Sanatate si numai bine, multa bafta in continuare. Accept orice sanctiune daca am incalcat dispozitiile regulamentului.

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Baieti, useri de genul gogu, si multi altii care s-au perindat si se vor mai perinda pe aici, exista si vor exista doar din cauza voastra.

 

Voi ii bagati in seama si asta le potenteaza prezenta. Nicolae Iorga spunea "Dacă ataci replica unui prost, riști să te trezești cu tot prostul în discuție,"

 

Ignorati-i pe ei, ignorati-le interventiile, nu va mai coborati sub un anumit nivel pe care singuri trebuie sa vi-l impuneti, si ei usor, usor se vor auto elimina. Poate ca unii din ei asta cauta....interactiune virtuala...

 

e mai usor sa te ascunzi in spatele unei tastaturi si sa incerci sa o faci pe inteligentul atunci cand in viata reala nu poti sa ridici capul din pamant de teama ca lumea iti va observa caretele in educatiee si cultura. 

 

tratati-i ca si cand nu ar exista, si vor pleca singuri...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

am spus doar ca nu voi mai aduce nicio contributie nu ca nu voi mai calca pe aici

ar fi pacat sa nu mai aduci nici o contributie situ.ului ,datorita unor persoane care nu fac altceva decat sa se certe....esti unul dintre membrii care faci recenzii obiective in urma vizitelor ,nu doar discutii offtopic....ignora.i....bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...