Sari la conținut

Simona 0763718941


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit sa vorbesc cu ea azi, la ora 12. Am facut o programare ptr ora 15 si a confirmat. Ajung la posta de la Lizeanu...astept 30 min, timp in care o sun de cateva ori. Nu a raspuns si nici nu s-a obosit sa-mi trimita vreun mesaj de anulare.

Neserioasa, nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce sa o mutam la "de evitat", ca nu ai reusit sa ajungi tu la ea? Nu e vina ei. Frustrarea nu-ti ajuta la nimic. Fata munceste mult si are clienti pe banda rulanta. Pentru ca e onesta si face treaba de calitate. Asa va reusi sa stranga bani si sa obtina ce-si doreste in viata... tot respectul pentru Simona !

 

Si eu am mai cautat-o de atunci si nu am mai prins-o dar inteleg situatia si nu vin pe forum sa arunc cu mizerie in ea.

 

Si nu uitati: rabdare ff multa cand mergeti la curve !

Buna Petricu, vreau sa iti cer scuze ca nu ti-am raspuns la telefon cand mai sunat ieri dar eram ocupata si stii ca nu raspund la telefon cand ma ocup. Sper data viitoare sa fiu libera cand ma suni. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit sa vorbesc cu ea azi, la ora 12. Am facut o programare ptr ora 15 si a confirmat. Ajung la posta de la Lizeanu...astept 30 min, timp in care o sun de cateva ori. Nu a raspuns si nici nu s-a obosit sa-mi trimita vreun mesaj de anulare.

Neserioasa, nu recomand.

 

Am reusit sa vorbesc cu ea azi, la ora 12. Am facut o programare ptr ora 15 si a confirmat. Ajung la posta de la Lizeanu...astept 30 min, timp in care o sun de cateva ori. Nu a raspuns si nici nu s-a obosit sa-mi trimita vreun mesaj de anulare.

Neserioasa, nu recomand.

Yonutz69, in ziua cand ai facut programare pentru ora 15, din cate imi aduc aminte, te-am rugat sa ma suni cu 20 de minute inainte de a veni sa imi confirmi programarea ceea ce tu nu ai facut si era logic daca nu ai revenit cu un telefon sa iau alte programari.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

 

am incercat si eu sa ajung, dar cand am ajuns la posta de la lizeanu nu a mai raspuns la telefon. la fel a patit si un amic de al meu. recomand sa va duceti doar daca sunteti in trecere prin zona, fata nu isi respecta programarile.

Lefte, ceea ce i-am spus lui Yonutz69 iti spun si tie, eu intotdeauna comunic la clientii care ma suna si spun ca vin sa ma sune cu 15-20 de min inainte sa ajunga sa imi confirme ca vin. nu sunati cand ajunge-ti in zona pentru ca e normal sa onorez clientii care au programare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Simona.

Am sunat, mi-a explicat unde trebuie sa ajung (undeva in zona Obor). Cand am ajuns m-a indrumat pana la scara blocului.

M-a primit, am platit primul nr, am intrat la dus (prosop, papuci, gel) etc, etc. Actiunea incepe cu un oral ok (nu ma dau in vant), dupa care a urcat pe aparat, pozitie in care am finalizat. Dupa inca un dus scurt+ o pauza de tigara, incepe nr. 2. La fel, un oral mai lung de data asta pt ca trebuia sa se ridice nivelul dupa care schimbam vreo 2-3 pozitii o pun capra si termin.

+ pentru prosop, papuci, gel

- pentru lipsa AC

Note:

Oral: 8

Normal: 9

Anal: nu ma intereseaza

GFE: 9 (nu e cu figuri si coopereaza. nu m-am simtit ca la "fast-fuck").

halat 100 lei / 2 fin.

 

Tinand cont ca e relativ in drumul meu, si pretul e ok, voi mai trece pe acolo cu siguranta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:anywhere
  • Oras:anywhere

Lefte, ceea ce i-am spus lui Yonutz69 iti spun si tie, eu intotdeauna comunic la clientii care ma suna si spun ca vin sa ma sune cu 15-20 de min inainte sa ajunga sa imi confirme ca vin. nu sunati cand ajunge-ti in zona pentru ca e normal sa onorez clientii care au programare.

Misto politica asta de IT FIFO. Ce abureala , care programare daca spui sa fii sunata cu 20 min inainte?

Parca ceva nu se potriveste si tot aud justificarea asta stupida.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

va salut stimabililor,

   Ieri mai pe la pranz la un "lunch" prin oras simteam nevoia unei refulari sexuale ,caut pe site ceva in zona in care ma aflam si dau de postul asta ,buun zic hai sa-mi incerc norocul sa vad daca raspunde am sunat si n-a raspuns .....in fine termin masa si inainte sa ma duc spre masina mai sun o data si ce sa vezi minune raspunde ....cer detalii primesc indicatii si stabilesc intalnirea in 15 min suficient si pentru digestie si sa ajung la locatia domnitei .

 Odata ajuns in zona sunt ghidat de dansa la tel printr-un labirint de stradute ce mi se pareau oarecum familiare ,si ajuns in garsoniera constat ca atat locatia cat si fata imi sunt cunoscute deoarece am mai fost la ea de cateva ori acum vreo 2-3 ani ....in accelasi loc si mi-am adus vag aminte ca tipa desi atunci era la inceput se futea cu pasiune si facea treaba buna ,gicu dadea deja semne de incantare ....,m-am cerut la dus ,am primit prosop si am gasit tot ce aveam nevoie la baie .

  Aspectul fetei va este destul de bine redat de pozele de mai sus are intr-adevar niste tate frumoase numai bune de rontait si un fund extrem de futabil ,pacat ca nu face si anal ,actiunea a inceput cu un oral cu finalizare in gura ei si la a doua tura dupa o mica incalzire un normal destul de bun cu ceva implicare din partea ei ,ba chiar la un moment dat parea sa-i placa .

 notele la catalog 

oral  ----destul de bun cu atentie la imprejurimi ,fara DT ,dar suficient de sustinut cat sa ma termine  7 

normal ---- cu implicare din partea ei ,se vede ca vrea sa te simti bine  7 

   In concluzie o experienta satisfacatoare ,pe care o recomand si altora ,la 100 lei/2 fin raportul calitate/pret e decent si serviciile la fel ,nu am avut deloc senzatia de fast -fuck . In pauza meciului am abordat subiectul cu modul in care isi face programarile si mi s-a explicat destul de corect dupa parerea mea ca nu raspunde la tel atunci cand are client dupa cum nici nu asteapta 30 -40 min dupa un client ca sa ajunga in locatie , as avea totusi o sugestie pentru ea si anume telefoanele pe silent in timpul sedintei deoarece in momentul de fata nici nu raspunde dar nici nu inchide , pe parcursul vizitei mele au sunat de vreo 2 ori in timpul actiunii ,pe mine unul nu ma deranjeaza prea tare dar altii ar putea avea o problema cu asta ....in final, am presimtirea ca o sa mai revin .

                                                      In speranta ca v-am fost de ajutor, va salut  :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am fost si eu la Simona.

 

Pentru ca am vazut ca multa lume are probleme in a da de ea, incerc sa dau eu cateva detalii lamuritoare:

Programul este zilnic 10-18, exceptie vinerea si sambata cand este 10-19. Duminica este libera.

 

Eu am incercat abordarea SMS + telefon si a functionat. E drept mi-am luat o prima teapa alaltaieri cand am ajuns la Lizeanu, am sunat si nu a mai raspuns , desi programarea fusese confirmata. O vizita a unui politist mi-a dat peste cap planurile (ale mele si ale ei). Sper ca nu a fost unul dintre voi, care a pretins sex gratis. Nu e frumos.

 

Azi insa totul a decurs bine, astrele fiindu-mi favorabile se pare.

Am ajuns la Posta, m-a ghidat ea printr-un gang si cateva alei si am ajuns (etaj inferior), garsoniera linistita.

Optez pentru 2 numere, platesc din proprie initiativa. Baie foarte ok insa daca optati pentru a ramane in picioarele goale (ca mine) mare grija la gresie pentru ca aluneca ca naiba.

 

numarul unu: finalizat cu CIM, destul de repede.

Numarul doi: Am incercat eu normal insa nu am mai reusit mare lucru, motiv pt care am finalizat tot oral.

 

Note: Locatie 8 (parcarea chiar e o problema, mai ales daca vii dintre Victoriei, ca mine). In rest e totul ok

GFE: 9 . Incearca sa te faca sa te simti in largul tau, nu e vreo fitoasa

Oral: 9 , fata DT dar cu implicare

Normal: nu pot da decat o nota aproximativa, eu nefiind chiar in cea mai buna dispozitie. Oricum accepta ce pozitie ii sugerezi, fara probleme. Sa zic tot 9.

Anal: Nici macar nu am intrebat.

Am intrebat de dublu si se poate, adica mai poate chema o prietena pentru amatorii the threesome.... :)

 

Amenda: 100 de lei pentru 2 numere pentru care am optat eu din start.

Timp: sub 60 de minute pentru ca terminasem, ma igienizasem si cam era timpul sa plec.

  • Like 5
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti, referitor la raspunsul primit de la lefte, nu incerc sa ma disculp de nici o vina ca poate e vina mea ca nu stiu sa ma explic probabil. am spus sa fiu sunata cu 20 de minute inainte pentru baietii care nu stiu cand pot veni, nu poate da o ora precisa. dar in momentul in care sunt sunata cu 20 de minute inainte si nu raspund inseamna ca sunt ocupata si cred ca se poate reveni cu un tel peste 10 minute. nu este vina mea sau poate ca este daca mi se comunica ajung in 30-40 de minute cum de altfel sa si intamplat si nu trece 10 minute si a ajuns. iar daca se intampla sa ai programare si sa nu mai raspund inseamna ca in mod sigur sa intamplat ceva iar eu niciodata nu am sa sun sau sa dau mesaje cuiva ar fi culmea. Iar referitor  la{ ar trebui cand vede un numar care tot suna, cand e libera sa dea un apel] cum sa sun pe cineva care se repeta cu nr? eu poate ma eliberez peste o ora si deja esti acasa poate cu nevasta? niciodat nu am sa sun pe cineva ca sa ce?                                                Atat am avut de spus si imi asum orice vina ca sa nu dau vina pe cineva ca nu are rost!   O zi placuta si un wekend minunat !

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in ... cu liftu`
  • Oras:in ... cu liftu`

Mi-se pare mai mult decat pertinent ce a spus Simona.

 

Adica e chiar culmea sa vb cu fata la telefon ca ajungi in 30-40 min si sa suni dupa 10 min si sa te basici ca nu ti-a raspuns. Lasand la o parte faptul ca nici unui futac nu i-ar convenii sa raspunda fata la telefon in timp ce el da din cur.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzia de luni... Cu Simona a fost simplu: am sunat, mi-a raspuns, era libera, in 20 min am ajuns la ea. Citisem in diagonala vreo 2-3 recenzii, mi s-au parit ok, asa ca am vrut sa ma conving singur:) Am parcat langa MegaImage-ul de la Lizeanu, apoi, telephonic, m-a ghidonat printer blocuri pana am ajuns la scara ei. Etaj inferior, bloc coumunist, o garsoniera probabil inchiriata, mobilata normal. Simona ma astepta in costum de baie: o fata la vreo 22-23 de ani, maruntica, figura vesela, sani frumosi, cur bombat, probabil 160/45-48kg. Mi-a dat un prosop curat, eu am intrat la baie (curat, geluri de dus de buna calitate) dupa dus am intrat in camera, si m-a invitat pe canapea, fara prea multe artificii. M-a intrebat daca vreau oralul protejjat, am optat pentru variant ne: un oral correct, sarguincios, cu tendinte de DT. Dupa vreo 10 minute de "saxofon" am cerut un plastic, si am optat pentru pozitia pe la spate, ea in pat, eu pe langa pat, in picioare, pozitie in care am si finalizat. Dupa dusul final, am intrebat cat ma costa, mi-a cert 50 RON, pretul unei finalizari. Ca si notare:

Locatie: 8 - bloc vechi, camera mica, insa curate, prosop curat

Aspect fata: 8,5: e o fata draguta, vesela, placuta, fara sa fie o frumusete

Igiena: 9 (am depunctat ca nu a facut dus pe parcursul vizitei mele, desi mirosea frumos, probabil facuse dus inainte)

Oral N; 9, un oral bun, correct

Normal P: 8,5 - o singura pozitie, dar s-a miscat bine, cu placere.

Amabilitate: 9 (nu pot cota GFE, fata a fost extreme de politicoasa si de amabila, insa nu am facut acel clic, sa ma faca sa doresc FK sau sa doresc sa ii fac un cunni)

Tarif: 50 ron/o finalizare, cca 35-40 min d2d... Raportul pret-calitate de exceptie, o recomanda singur!!

Ciocane tari, fratilor!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am incercat sa ajung si eu la ea azi. Cu accentul pe am incercat!

 

Sunat pe la pranz si surpriza, a raspuns din prima. Am intrebat-o daca e libera la ora 15:00, ea "sigur, nici o problema". Ii spun clar sa nu ma faca sa vin degeaba pana acolo, ea ca nu si nu, ma asteapta.

 

Si pentru ca se facuse ora, m-am imbracat, am plecat si la 15:00 fix am fost la Lizeanu. O sun iar ca sa ma directioneze si ce sa vezi, pun pariu ca nu va asteptati la asta, fiti gata... NU a mai raspuns! Am mai incercat de doua, trei ori, nimic.

Vazand eu cum sta treaba, m-am dus sa mananc ceva in zona. Am mai incercat iar peste o ora dar fara vreun rezultat.

 

Citind si ce s-a scris anterior, o propun la "de evitat". Pretul e foarte bun, dar punand in calcul si banii de benzina/taxi pe care ii irositi pana acolo, mai bine lipsa.

Banuiala mea e ca merge pe principiul primul venit, primul servit, si la 50 de lei banuiesc ca "rulajul" e mare.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Fost si eu la faptura, in urma cu ceva timp

Intr-o prima faza mi-a dat teapa, stabilind o ora si nemairaspunzand la telefon. Zic ok hai sa i mai dam o sansa asa ca in final am ajus. Garsoniera de tip comunist situata obor, usor de ajuns, fara portari sau vecini curiosi.

Tipa miniona, draguta la fata si la corp, sani usor lasati nr 3 cred, chiar vesela - ma miram si eu de ce , cur bombat nuai bun de lucrat la el. Fata chiar as zice ca e punctul ei foerte. Pare inocenta, daaca ai vedea -o pe strada n ai zice aa stie ce stie sa faca

Dupa dusul scut de reinprospatare a lui dorel revin in camera, ea dezbracata ma intreba cum prefer. Ii zic ca mi se pare curata si se merita nepro. Se aseaza in genunchi, eu in picioare si incepe oralul care e tehnica ei forte, chiar pot sa jur ca ii place pula la greu. Deep, saliva, fara atentie pe coite di pacate - mie insa chiar mangaielile pe coaie ma fac sa termin repede asa ca nu am cerut. Cer preze, o pun capra si dau fericit de posteriorul ce l aveam in fata. Nu am facut Fk, cunni. Pasarica se vede ca e forjata la greu, bine adevarul ca si tariful o spune. Door to door 20min. Note tipa 8, oral 9, normal 7, garsoniera - nu conteaza asa mult dar curatenie cat de cat. Cadoul 5 ciute :))

Bafta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

A.... lipsa de seriozitate in programari la greu... primul venit primul servit, asa ca daca  o sunati sa fiti siguri ca sunteti in zona si ca ajungeti in max 15min (sa aiba si ea timp sa se pregeteasca chipurile). Sa nu bateti campii de pomana venind nu stiu de unde. Asa ca completez cu nota 2 la programari/seriozitate

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 2 guests

×
×
  • Creează nouă...