Sari la conținut

Ce reprezinta ejacularea feminina/squirt...


Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Mi s-a intamplat si mie ceva, sa-i spunem, dubios, cu un client in urma cu cateva luni ;) Nu as putea defini ce s-a petrecut acolo. Stiu foarte bine ce este orgasmul vaginal si cum "ejaculeaza" femeia insa ce s-a petrecut cu mine atunci nu are legatura cu asta. Tipul ma stimula cu degetele, eu faceam acelasi lucru clitoridian; la un moment dat am simtit ca imi vine rau de tot sa fac pipi si l-am rugat sa se opreasca. S-a oprit cateva secunde dupa care a reluat, de data asta putin mai usor. In momentul cand am inceput sa am orgasm, s-a terminat tot...ma mir ca nu m-a luat cu lesin (m-am simtit cam prost cand m-a intrebat el, vazandu-ma nemiscata-n perna: "esti bine?" :laugh2 ). Nu stiu sa definesc ce am facut dar a iesit un jet din mine.... sarea in toate partile si era ataaaaat de bine....pfffff. Incredibil!

 

Ferm convinsa ca am facut pipi, la sfarsit, am dat cu mana, am mirosit, m-am uitat pe pat....pana mea, nu era nimic patat, nimic galben  :blushing2  Nimic nu mirosea a nimic...Ce a fost, habar nu am, dar stiu ca a fost bine :D

 

Am mai incercat, chiar cu acelasi tip, insa nu a mai iesit. :(

.......................................................

 

   Nu se intampla mereu, dar asta tine doar de tine/voi, chiar trebuie sa fii/fiti relaxate si in dispozitia/climaxul necesar. Mi s-a intamplat, mai exact lor-partenerelor, chiar daca reusisem sa le produc in partidele anterioare convulsii si tremurat de picioare ;), intr-o anumita zi sa nu reuseasca.       Daca iti doresti prea tare, iar este posibil  sa nu-ti iasa, o partenera de exemplu, care avuse in precedentele intalniri, intr-o anumita zi in primele doua partide i-a iesit doar cel clitoridian, abia a treia oara, dupa vreo doua ore i-a reusit si cel vaginal, cand cred ca deja uitase de el. ;)
  De aceea prefer sedintele de la 3 ore in sus, de multe ori combinate cu masajul erotic reciproc(nefolosind ulei ca la mc chick din abundenta, ci exact cat este necesar pentru lubrifierea manilor si corpurilor, plus ca daca exagerezi prea tare cu uleiul prin hoteluri s-ar putea sa strambe din nas daca le futi lenjeriile si saltelele) in locul celor 3 minute de muie de pe coltul patului, adorata de marea majoritate a futaricilor. ;) 
 Oricum chestia asta depinde de la femeie la femeie, procentul nefiind prea ridicat din ce-am citit pe net, dar totusi zic ca este mare pacat ca multe dintre femei nu-si aloca mai mult timp in cunoasterea adevaratelor placeri, necunoscandu-si  propriul corp/vagin, fiind mai preocupate de oja de pe degete, coafura si alte picioroange purtate, asta doar ca sa satisfaca niste melteni doar pentru durata unei priviri sau a unei ore tarifate.
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poti fi fericita !  Multe femei nu traiesc asa ceva niciodata in viata, ori sunt prea pudice ori nu le place sa fie excitate cu limba sau degetul. iar cu penisul e greu de obtinut acest lucru .

 

Ba se poate obtine daca penisul are dimensiuni optime, zeama fierbinte ce se scurge pe coaie - de nepretuit !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Nu e greu sa faci o femeie sa ejaculeze prin cunni cu stimularea punctului G... Mie imi iese destul de des ;)P.S. Astept injuraturile trollilor frustrati :lol:

Tu esti bun la pat,se stie,multumim ca ne-ai spus si secretul :)
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

V_ships, sa stii ca ai perfect dreptate cu masajul. Acum mi-am amintit ca tipul imi facuse si masaj in prealabil, deci da, uleiul cantareste mult, este una din necunoscutele ecuatiei squirtului :D

 

Conteaza foarte mult sa fii relaxata...

Daca esti cu prietenul tau, este una, cand esti cu un client...

Doar unul care iti ofera senzatia ca poti fi tu... poate sa te aduca la ejaculare.

Din pacate marea majoritate vin sa se "descarce", deci dorintele si simturile tale de cele mai multe ori sunt date la o parte si ti se impune sa nu uiti motivul vizitei...

Sau toata experienta este doar tehnica, ce nu functioneaza prea bine cu libidoul femeii, care depinde mult de simturi/sentimente...

Sunt convinsa ca iubitul tau nu este asa, deci puteti sa va faceti de cap din plin! :D

:kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

:laugh2

Hai sa va mai dau o tema de gandire...

Exista mitul stiut de majoritate ca dupa sex (in care au terminat cica ambii parteneri) pe barbat il trage la somn, dar femeia e plina de energie si nu are somn deloc...

Acum va spun sa-l aruncam la gunoi!

Ca barbat dupa ce ejaculezi simti o stare de moleseala, este perfect valabil si pentru o femeie dupa orgasmul clitoridian....

Acum imagineaza-ti ca te futi o ora, ajungi la excitari maxime, dar nu ejaculezi...

Iti mai este somn?!  :laugh2

Psihic tu crezi ca ai avut orgasm, dar corpul tau stie mai bine ca a ramas in stare de excitare, deci de moleseala nici vorba! :D

Majoritatea femeilor traiesc in continenta sexuala si nici nu-si dau seama! 

Faceti un mic calcul si sper sa nu va dea cu virgula... :D

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:РоÑ�Ñ�иÑ�
  • Oras:РоÑ�Ñ�иÑ�

:laugh2

Hai sa va mai dau o tema de gandire...

Exista mitul stiut de majoritate ca dupa sex (in care au terminat cica ambii parteneri) pe barbat il trage la somn, dar femeia e plina de energie si nu are somn deloc...

Acum va spun sa-l aruncam la gunoi!

Ca barbat dupa ce ejaculezi simti o stare de moleseala, este perfect valabil si pentru o femeie dupa orgasmul clitoridian....

Acum imagineaza-ti ca te futi o ora, ajungi la excitari maxime, dar nu ejaculezi...

Iti mai este somn?!  :laugh2

Psihic tu crezi ca ai avut orgasm, dar corpul tau stie mai bine ca a ramas in stare de excitare, deci de moleseala nici vorba! :D

Majoritatea femeilor traiesc in continenta sexuala si nici nu-si dau seama! 

Faceti un mic calcul si sper sa nu va dea cu virgula... :D

:hug1

 

 

Abia acum am inteles cu adevarat de ce dimineata dupa ce faceam sex cu Monica, o lua somnul mai mereu si incepea munca la amiaza.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:laugh2

Hai sa va mai dau o tema de gandire...

Exista mitul stiut de majoritate ca dupa sex (in care au terminat cica ambii parteneri) pe barbat il trage la somn, dar femeia e plina de energie si nu are somn deloc...

Acum va spun sa-l aruncam la gunoi!

Ca barbat dupa ce ejaculezi simti o stare de moleseala, este perfect valabil si pentru o femeie dupa orgasmul clitoridian....

Acum imagineaza-ti ca te futi o ora, ajungi la excitari maxime, dar nu ejaculezi...

Iti mai este somn?!  :laugh2

Psihic tu crezi ca ai avut orgasm, dar corpul tau stie mai bine ca a ramas in stare de excitare, deci de moleseala nici vorba! :D

Majoritatea femeilor traiesc in continenta sexuala si nici nu-si dau seama! 

Faceti un mic calcul si sper sa nu va dea cu virgula... :D

:hug1

 

Mie, dupa sex, in special dupa partidele in care reusesc sa termin, mi se face o foame de lup. Daca sunt cu client, abia astept sa inchid usa dupa el si sa rup frigiderul. Daca-l cunosc, nu mai astept sa plece, ma duc direct in frigider. Nu conteaza ce mananc, ideea este sa mananc.  :laugh2

 

E ceva in neregula cu mine?!?! :P

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

:laugh2

Hai sa va mai dau o tema de gandire...

Exista mitul stiut de majoritate ca dupa sex (in care au terminat cica ambii parteneri) pe barbat il trage la somn, dar femeia e plina de energie si nu are somn deloc...

Acum va spun sa-l aruncam la gunoi!

Ca barbat dupa ce ejaculezi simti o stare de moleseala, este perfect valabil si pentru o femeie dupa orgasmul clitoridian....

Acum imagineaza-ti ca te futi o ora, ajungi la excitari maxime, dar nu ejaculezi...

Iti mai este somn?! :laugh2

Psihic tu crezi ca ai avut orgasm, dar corpul tau stie mai bine ca a ramas in stare de excitare, deci de moleseala nici vorba! :D

Majoritatea femeilor traiesc in continenta sexuala si nici nu-si dau seama!

Faceti un mic calcul si sper sa nu va dea cu virgula... :D

:hug1

Poi si daca adoarme in tumpul partidei ? Inseamna ca avu' o cascada de orgasme ah ? :D
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Teoria stim ca nu prea se pasaleste cu practica, mai ales in domeniul asta, oricine scoate o teorie e fie subiectiv din punct de vedere feminin, fie masculin. Experienta spune totul. Conteaza foarte mult sa-ti cunosti corpul tau(atat ca femeie cat si ca barbat), dar la fel de mult conteaza sa-ti cunosti si partenerul, in special pe plan emotional, sexual si psihologic. Doar daca te simti "ca si cand ati fi doar voi doi pe intreaga planeta, dar asta ar fi cel mai bun lucru din lume daca s-ar intampla" o sa poti sa atingi Everestul placerii sexuale, chiar si barbatii. O ejaculare nu inseamna implinire profunda pentru barbati, de multe ori aceasta e amanata de experimentati cat de mult doar din cauza ca e totul perfect si nu ar vrea sa se termine momentul, nu doar pentru a-si face "meritati banii platiti". Cat despre punctul G, zona respectiva erogena nu pica bine excitata daca nu e momentul propice. Adica fara un preludiu inprealabil nu poti sa sari direct la el, pentru ca astfel vei largi prapastia placerii, in loc sa o atingi. Dupa un preludiu ca lumea(si eventual un masaj de relaxare, o poveste pentru a linsti si psihicul, nu doar trupul), daca introduci degetele in vagin cu buricul in sus, o sa simti zona ca o coaja de nuca(la relief) moale. Doar de atunci merita sa insisti asupra acelui punct, altfel putand chiar sa provoci neplaceri partenerei. Daca totusi ai trecut printr-un preludiu consecvent, si simti ca v-ati apropiat psihologic si n-are de ce sa se teama in preajma ta, dar punctul respectiv este neted cand introduci degetele(gen minge de ping pong rotunda fina, doar moale), atunci tot nu ai atins punctul in care sa se faca placuta atingerea, mai bine cauti alte zone sensibile ale partenerei, chiar si in vagin, pana se va destinde cu totul(sunt cel putin 3 puncte in care initial poti s-o exciti inainte de a ajunge la punctul G, si le vei simti ca un gen de striatii, stanga, dreapta si chiar sub clitoris, imediat dupa intrarea in vagin, insa cele care nu isi cunosc corpul si nu au ajuns sa cunoasca ceea ce simt daca sunt excitate in fiecare punct sensibil, s-ar putea sa nu le placa). Oricum, chiar daca devii impreuna cu partenera expert in aceasta arta(sexul chiar e o arta), s-ar putea sa nu atingi de fiecare data cu ea acest prag, depinzand chiar si de problemele zilnice, stresul cotidian, si alte lucruri similare. Nu trebuie sa te simti prost daca nu reusesti, conteaza mult mai mult comunicarea intre voi si sinceritatea in special in privinta experientei. Asta doar daca vreti sa va provocati placere profunda unul altuia. Sunt oameni si oameni, unii au placere in a transforma partenera in sclava, altii nu pot sa se simta impliniti doar daca simt ca au oferit si ei placere partenerei. M-as hazarda sa zic una ca asta, dar o zic: daca fiecare femeie si-ar gasi un partener/a cu care sa se simta in totalitate in largul lor, cred ca ar putea atinge acest Everest al orgasmelor, chiar daca nu oricand, nu constant, dar cel putin o data, cu perseverenta sigur ar reusi. Apropo, a oferi placere unei femei in felul asta, e de munca, asa ca daca dupa un oral de 30 de minute obositi de obicei, mai bine o lasati balta. Daca ea va simte obosit, sau incomod in orice fel, se va inhiba si nu veti reusi niciodata!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...