Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Masaj erotic,body si relaxare (60 min) -150 ron

Masaj tantric                          (60 min) -200 ron

Masaj erotic plus show cu vibratorul    -250 ron

Program 12 Ziua pana la 6 dimineata.

Contact sexual-nu

Atingeri,cunnilingus,fingering:In functie de cat de permisiva e fiecare domnisoara si de starea ei de confort,dar in principiu se accepta.

Te asteptam

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat ieri acest salon. Ii ofer premiul de cel mai prost salon vizitat in 2014. 

Programare facuta telefonic. Mi s-au explicat toate serviciile oferite si tarifele. 

 

Locatie pe strada Nicolae Filipescu, la cateva minute de hotelul intercontinental. Locatia pare sa fie nou amenajata si este in demisolul unei cladiri. Nu este cea mai urata locatie vizita dar nici cea mai eleganta. 

Imi sunt prezentate domnisoarele. Aici m-am cam blocat. Domnisoarele erau banale si nu mi-au inspirat nimic. Am ales o domnisoara bruneta slaba care mi s-a parut mai ok din cele disponibile. Ma conduce in camera. Camera mare cu un pat imens (un plus fata de saloanele care au doar o saltea pe jos), dar foarte frig in camera. Mult prea frig pentru o camera in care se face masaj. Cer sa merg la baie. Este o singura baie pentru toate camerele, trebuie sa treci prin holul de intrare ca sa ajungi la ea, si are un geam care daca este deschis poti fi vazut din strada (- pentru discretie). 

 

Ma intorc in camera si ma incurajez ca masajul va compensa toate minusurile pana acum. Domnisoara ma astepta nud. Ma intind si incepe ce urmeaza a fi cel mai prost masaj primit in acest an. Ma stropeste cu ulei pe tot spatele fara a ma atinge de loc in acest timp si apoi incepe o frectie plictisita. Imi maseaza doar spatele, fara picioare sau talpi. Apoi mimeaza o tentativa de body masaj cateva minute si imi spune sa ma intorc. Ma unge si pe fata cu ulei si continua cu body masaj mai placut decat cel pe spate. Cateva tentative de sarutari care mai mult m-au gadilat decat sa fie erotice si apoi finalizarea favorita laba fast forward. Finalizez in cateva minute, ma sterg, ma duc la dus din nou si ma imbrac. Domnisoara ma indeamna sa revin. Timp total de cand am venit pana la iesire: 40 minute.

 

Locatie: 6.5

Fetele prezente: 6

Domnisoara aleasa: 6

Masaj relaxare: 3

Masaj erotic: 5

 

Achitat 150 lei pentru 1 ora.

 

Nu recomand. 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Nu stiu din ce motiv ai lasat acest mesaj, nu consideram ca locatia este atat de urata precum ai dat tu nota.Domnisoara cu care ai intrat este cu forme nicidecum slaba in primul rand.Geamul este intotdeauna inchis(din cate stim toate baile trebuie sa contina un geam pt aerisire).Durata masajului a fost fix o ora.probabil nu ti-a convenit deoarece ai dorit ceva mai mult in masaj si nu ti sa oferit.Mai bine ai spune realitatea pana la capat exact asa cum a fost..Pentru restul..va asteptam sa ne vizitati si sa va convingeti singuri

Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Din cate am observat pe profilul tau, ai avut cate ceva de comentat la adresa fiecarui salon, avand in vedere ca saloanele comentate sunt printre cele mai bune din oras.Consider ca problema este undeva la tine de nu iti convine nimic.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat ieri acest salon. Ii ofer premiul de cel mai prost salon vizitat in 2014. 

Programare facuta telefonic. Mi s-au explicat toate serviciile oferite si tarifele. 

 

Locatie pe strada Nicolae Filipescu, la cateva minute de hotelul intercontinental. Locatia pare sa fie nou amenajata si este in demisolul unei cladiri. Nu este cea mai urata locatie vizita dar nici cea mai eleganta. 

Imi sunt prezentate domnisoarele. Aici m-am cam blocat. Domnisoarele erau banale si nu mi-au inspirat nimic. Am ales o domnisoara bruneta slaba care mi s-a parut mai ok din cele disponibile. Ma conduce in camera. Camera mare cu un pat imens (un plus fata de saloanele care au doar o saltea pe jos), dar foarte frig in camera. Mult prea frig pentru o camera in care se face masaj. Cer sa merg la baie. Este o singura baie pentru toate camerele, trebuie sa treci prin holul de intrare ca sa ajungi la ea, si are un geam care daca este deschis poti fi vazut din strada (- pentru discretie). 

 

Ma intorc in camera si ma incurajez ca masajul va compensa toate minusurile pana acum. Domnisoara ma astepta nud. Ma intind si incepe ce urmeaza a fi cel mai prost masaj primit in acest an. Ma stropeste cu ulei pe tot spatele fara a ma atinge de loc in acest timp si apoi incepe o frectie plictisita. Imi maseaza doar spatele, fara picioare sau talpi. Apoi mimeaza o tentativa de body masaj cateva minute si imi spune sa ma intorc. Ma unge si pe fata cu ulei si continua cu body masaj mai placut decat cel pe spate. Cateva tentative de sarutari care mai mult m-au gadilat decat sa fie erotice si apoi finalizarea favorita laba fast forward. Finalizez in cateva minute, ma sterg, ma duc la dus din nou si ma imbrac. Domnisoara ma indeamna sa revin. Timp total de cand am venit pana la iesire: 40 minute.

 

Locatie: 6.5

Fetele prezente: 6

Domnisoara aleasa: 6

Masaj relaxare: 3

Masaj erotic: 5

 

Achitat 150 lei pentru 1 ora.

 

Nu recomand. 

Nu stiu cata de adevarata este recenzia ta...sau poate privim din prisme diferite. Totusi,ca sa ma conving,as vrea sa imi spui cand ai venit exact(vineri am inteles eu),cate fete erau diponibile si poate mai stii vreun nume. 

Iar pe restul va asteptam la noi pentru un masaj sau doar pentru o simpla vizita. Nu zic sa ne credeti pe noi pe cuvant.... 

Va puteti convinge oricand de realitate. 

O seara buna si experiente cat mai placute!

Link spre comentariu

@ AFRODISIAC MASSAGE

 

Daca citeai cu atentie ce am scris in recenzie ai fi observat ca am punctat atat plusurile cat si minusurile locatiei. Ati avut -1 pentru camerele neincalzite, -1 pentru lipsa de discretie (baie comuna, geam deschis la baie) si -1.5 pentru amenajare. 

Geamul care este intotdeauana inchis era larg deschis. L-am inchis eu inainte de a intra in cada.

 

Din cate vad stii mai bine ce experienta am avut eu la voi decat mine. Nu ai vrea sa scrii tu recenzia in locul meu ? Poate o sa aflu ca defapt m-am simtit minunat la voi.

 

 

Raspunsurile voastre si atitudinea fata de recenzia unui client arata calitatea salonului. Poate ca ar trebui sa aveti mai mult grija la fetele pe care le angajati si la instruirea lor. Un masaj mediu spre bun ar fi salvat mult recenzia, doar pana la urma am venit pentru masaj nu pentru locatie.

 

 

P.S. Daca aveati rabdare sa rafoiti prin toate recenziile ati fi gasit si destul recenzii pozitive la saloane care isi respecta clientii.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

@ AFRODISIAC MASSAGE

 

Daca citeai cu atentie ce am scris in recenzie ai fi observat ca am punctat atat plusurile cat si minusurile locatiei. Ati avut -1 pentru camerele neincalzite, -1 pentru lipsa de discretie (baie comuna, geam deschis la baie) si -1.5 pentru amenajare. 

Geamul care este intotdeauana inchis era larg deschis. L-am inchis eu inainte de a intra in cada.

 

Din cate vad stii mai bine ce experienta am avut eu la voi decat mine. Nu ai vrea sa scrii tu recenzia in locul meu ? Poate o sa aflu ca defapt m-am simtit minunat la voi.

 

 

Raspunsurile voastre si atitudinea fata de recenzia unui client arata calitatea salonului. Poate ca ar trebui sa aveti mai mult grija la fetele pe care le angajati si la instruirea lor. Un masaj mediu spre bun ar fi salvat mult recenzia, doar pana la urma am venit pentru masaj nu pentru locatie.

 

 

P.S. Daca aveati rabdare sa rafoiti prin toate recenziile ati fi gasit si destul recenzii pozitive la saloane care isi respecta clientii.

De ce nu raspunzi totusi la intrebarile pe care ti le-am pus?:) E clar de ce... 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
   N-am nici cea mai vaga idee de se intampla prin bucale(am  fost doar la vreo cinci in ultimii trei ani- in Constanta pot spune ca traiesc prin ele), dar as vrea sa te intreb ceva, ca vad ca ai luat-o pe urmele/darele/zoaiele/rahatul  lasat in urma  sa, de cea  mai mare/tare maseusa din rrrrrromanica, cea care nu si-a descoperit inca orgasmul vaginal, dar care este experta in zgarmatul in chur si cea mai tare in clantza/pliscul virtual.

   Imi poti spune cate fete sunteti pe statul de plata la salon, avand carte de munca, cu asigurari medicale si vizite medicale la zi/luna, cate camere are salonul, comaparativ cu fetele care o ard/dorm prin receptie, cate din cele maxim 2-3 camere au aer conditionat, daca prezervativele sunt asigurate de patron/peshte, si la cati clienti taiati factura?... si daca exista macar una dintre voi care sa se epileze cu ceara pe picioare, ca la savarina, chiar mi-e greu s-o cred ca o faceti ? Daca vin si va gasesc pe toate in receptie cu floci pe picioare de 3-5 mm, pot s-o fut pe fata de la receptie, cea care este poate singura cu state legale si pe care o fute sheful, patronul, peshtele de salon ???

 

 

  Inainte de a-i strange pe clientii de coaie virtual prin replici nesimtite, asigurati-va ca-i goliti pe toti de materialul ce le creeaza presiune  in oo, cat si la neuron, ca ''clientul nostru, e stapanul nostru'', asta daca va hotarati sa-l primiti in saloanele voastre de cinci stele, mirosind a ulei ranced, si sa nu mai comentati apoi ca a fost nespalat, cu flocii pana la buric si ca nu stiu ce doleanta a mai avut, cand voi aruncati sloganuri comerciale cu satisfacerea oricarei fantezii/dorinte.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

   N-am nici cea mai vaga idee de se intampla prin bucale(am  fost doar la vreo cinci in ultimii trei ani- in Constanta pot spune ca traiesc prin ele), dar as vrea sa te intreb ceva, ca vad ca ai luat-o pe urmele/darele/zoaiele/rahatul  lasat in urma  sa, de cea  mai mare/tare maseusa din rrrrrromanica, cea care nu si-a descoperit inca orgasmul vaginal, dar care este experta in zgarmatul in chur si cea mai tare in clantza/pliscul virtual.
   Imi poti spune cate fete sunteti pe statul de plata la salon, avand carte de munca, cu asigurari medicale si vizite medicale la zi/luna, cate camere are salonul, comaparativ cu fetele care o ard/dorm prin receptie, cate din cele maxim 2-3 camere au aer conditionat, daca prezervativele sunt asigurate de patron/peshte, si la cati clienti taiati factura?... si daca exista macar una dintre voi care sa se epileze cu ceara pe picioare, ca la savarina, chiar mi-e greu s-o cred ca o faceti ? Daca vin si va gasesc pe toate in receptie cu floci pe picioare de 3-5 mm, pot s-o fut pe fata de la receptie, cea care este poate singura cu state legale si pe care o fute sheful, patronul, peshtele de salon ???
 
 
  Inainte de a-i strange pe clientii de coaie virtual prin replici nesimtite, asigurati-va ca-i goliti pe toti de materialul ce le creeaza presiune  in oo, cat si la neuron, ca ''clientul nostru, e stapanul nostru'', asta daca va hotarati sa-l primiti in saloanele voastre de cinci stele, mirosind a ulei ranced, si sa nu mai comentati apoi ca a fost nespalat, cu flocii pana la buric si ca nu stiu ce doleanta a mai avut, cand voi aruncati sloganuri comerciale cu satisfacerea oricarei fantezii/dorinte.

 

 

   N-am nici cea mai vaga idee de se intampla prin bucale(am  fost doar la vreo cinci in ultimii trei ani- in Constanta pot spune ca traiesc prin ele), dar as vrea sa te intreb ceva, ca vad ca ai luat-o pe urmele/darele/zoaiele/rahatul  lasat in urma  sa, de cea  mai mare/tare maseusa din rrrrrromanica, cea care nu si-a descoperit inca orgasmul vaginal, dar care este experta in zgarmatul in chur si cea mai tare in clantza/pliscul virtual.
   Imi poti spune cate fete sunteti pe statul de plata la salon, avand carte de munca, cu asigurari medicale si vizite medicale la zi/luna, cate camere are salonul, comaparativ cu fetele care o ard/dorm prin receptie, cate din cele maxim 2-3 camere au aer conditionat, daca prezervativele sunt asigurate de patron/peshte, si la cati clienti taiati factura?... si daca exista macar una dintre voi care sa se epileze cu ceara pe picioare, ca la savarina, chiar mi-e greu s-o cred ca o faceti ? Daca vin si va gasesc pe toate in receptie cu floci pe picioare de 3-5 mm, pot s-o fut pe fata de la receptie, cea care este poate singura cu state legale si pe care o fute sheful, patronul, peshtele de salon ???
 
 
  Inainte de a-i strange pe clientii de coaie virtual prin replici nesimtite, asigurati-va ca-i goliti pe toti de materialul ce le creeaza presiune  in oo, cat si la neuron, ca ''clientul nostru, e stapanul nostru'', asta daca va hotarati sa-l primiti in saloanele voastre de cinci stele, mirosind a ulei ranced, si sa nu mai comentati apoi ca a fost nespalat, cu flocii pana la buric si ca nu stiu ce doleanta a mai avut, cand voi aruncati sloganuri comerciale cu satisfacerea oricarei fantezii/dorinte.

:thinking  :thinking

 

Halo Mr. V-Ships,

 

Salutari din Bucurestiul plin de donne fel de fel, cu pretentii mari dar cu servicii nu pe masura.......

Recunosc ca sinteti incisiv si foarte percutant, eu personal nu am ce sa va reprosez, jos palaria !

Nu imi fac iluzii ca pseudo - maseuzele sau pseudo femeile care ofera sex platit isi vor imbunatati atitudinea si serviciile.

In fond , unele mi-au zis : as, ce conteaza un client  - doi in plus sau in minus, am destui si o sa mai am care sa muste la momeala si sa accepte ce le ofer  eu dar la pret de servicii de calitate.

Sinteti sarea si piperul recenziilor de pe aici, bravo !

Chiar daca raspunsul va fi sters, am tinut neaparat sa il scriu.

Va urez succes in tot si toate si mai ales la relatiile cu femeile de orice fel !

Si nu in ultimul rind experiente placute de masaj si de servicii  conexe !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Este foarte usor sa "judeci" doar pentru ca esti client, insa fitele astea vulgare ma lasa absolut rece. Motivul pentru care eu si conducerea am atacat recenzia colegului vostru este unul intemeiat. Pentru ca noi stiim destul de bine cine a fost pe tura in acea vinere si care fete au intrat. ;) Ceea ce colegul vostru nici nu poate sa spuna cate fete s-ai prezentat sau detalii mai concrete. In fine,dupa cum am mai spus, frustrarea asta si aerele de important a lui V-ships ma lasa rece. Oricum el e mereu pe langa subiect si indiferent de situatie el doar cauta sa jigneasca maseuzele.

Link spre comentariu

@ rlc.maseuza 

 

Nu doresti sa-ti trimit si copie dupa buletin ca sa ma identifici mai usor ?

 

 

Revenind. Un client va sesizeaza niste probleme reale (de care sunt convins ca sunteti constiente) si voi in loc sa va uitati in propria ograda si sa incercati sa rezolvati aceste probleme atacati clientii. Marketing de nota 10. 

 

Daca pana acum consideram ca am avut ghinion de o maseuza nepriceputa, acum am inceput sa cred ca e mai mult o problema de management la voi. Pe mine m-ati pierdut definitiv de client.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Este foarte usor sa "judeci" doar pentru ca esti client, insa fitele astea vulgare ma lasa absolut rece. Motivul pentru care eu si conducerea am atacat recenzia colegului vostru este unul intemeiat. Pentru ca noi stiim destul de bine cine a fost pe tura in acea vinere si care fete au intrat. ;) Ceea ce colegul vostru nici nu poate sa spuna cate fete s-ai prezentat sau detalii mai concrete. In fine,dupa cum am mai spus, frustrarea asta si aerele de important a lui V-ships ma lasa rece. Oricum el e mereu pe langa subiect si indiferent de situatie el doar cauta sa jigneasca maseuzele.

 

Mars fa in pula mea

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

....

Interesant...ce ziceai ca esti? Labar frustrat? :)

Va salut domnilor

Stau ,citesc , nu am vrut sa intervin deloc dar ma minunez cum putem noi barbatii sa-i permitem asa ceva unei curve precum Raluca maseouza .

Stau si ma minunez in primul rand cum permit patroni acestor saloane cu care se lauda ca colabireaza aceasta nesimtita . Cum patroni nu o dau afara si nici un alt patron sa nu i mai angajeze pe aceasta impertinenta . Dar este in nota saloanelor de la noi unde patroni prin aceste nesimtite isi bat joc de cei care le aduc bani . Dar neurinul lor nu prea are cum sa-si dea seama ca cei in pierdere sunt chiar ei .

De vina suntem noi clienti care mai mergem i astfel de locuri si la astfel de nesimtite in speranta ca data viitoare va fi altfel .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dar de colegu' de mai sus ce zici? El are dreptul sa imi vorbeasca urat? Eu raspund in maniera cum mi se vorbeste. Ce primesc aia ofer. Daca voi pretindeti ca puteti vorbi oricum cu maseuzele , e problema voastra. Eu una ma retrag, ca nu imi place atata off-topic. O seara buna!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este tot ce poti,nu? ^.^

In loc sa stai doar de comentari si sa contrazici orice spun clientii mai bine ati sta si analiza ce este de facut pentru a nu mai exista astfel de probleme si discutii . Mai bine ati analiza cu patronii si discuta cu colegele ce trebuie facut si ce atitudine trebuie sa aiba fetele pentru a creste calitatea masajelor si implicit raportul pret/calitate . Si atunci va fi bine pentru fiecare de oricare parte a baricadei ar fi cineva . Asta incearca toti cei care scriu pe acest forum despre problemele intilnite . Nu scrie nimeni de dragul de a pierde niste timp . Dar vad ca nu intelegeti nici voi maseouzele nici patroni vostri aceste lucruri . Ca imbunatatind raportul pret/cslitate ati avea de castigat.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...