Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Ceea ce scriu alte persoane(persoane care lucreaza in salon), nu este ceea ce salonul sau management-ul considera a fi sau a nu fi ok.Noi ne-am exprimat punctul de vedere, fiind primul comentariu si salonul nou, ne-am permis sa dam cateva explicatii vis a vis de recenzie.Fetele care sunt angajate vad din prisma lor, dar tot-odata conducerea stie ce are de facut.Va asteptam in continuare sa va faceti o proprie impresie. Afrodisiac Massage 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

va salut dragilor.am fost absent ceva vreme din Bucale si chiar eram dornic sa vizitez acest salon fiind destul de aproape de apartamnetul meu,dar aceste recenzii si replici ma lasa rece..

sa va zic o mica poveste,inainte sa plec din Bucale am iesit la o cafea/futing cu o maseuza de la rubin,nu dau nume,nu stiu daca mai este acolo si sincer nu ma intereseaza,motivul este ca la plecarea de la mine de acasa s-a "imprumutat" cu 200 de lei pe langa cei 200 care ii dadusem,in fine..din discutie in discutie mi-a zis ca domniosra Raluca este de fapt patroana salonului,Andreea,in momentul respectiv avea Rubin massage si Jovial,deci  conducerea nu are cum sa o dea afara ca ea este conducerea,sper ca v-am fost de ajutor,o zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

va salut dragilor.am fost absent ceva vreme din Bucale si chiar eram dornic sa vizitez acest salon fiind destul de aproape de apartamnetul meu,dar aceste recenzii si replici ma lasa rece..

sa va zic o mica poveste,inainte sa plec din Bucale am iesit la o cafea/futing cu o maseuza de la rubin,nu dau nume,nu stiu daca mai este acolo si sincer nu ma intereseaza,motivul este ca la plecarea de la mine de acasa s-a "imprumutat" cu 200 de lei pe langa cei 200 care ii dadusem,in fine..din discutie in discutie mi-a zis ca domniosra Raluca este de fapt patroana salonului,Andreea,in momentul respectiv avea Rubin massage si Jovial,deci conducerea nu are cum sa o dea afara ca ea este conducerea,sper ca v-am fost de ajutor,o zi buna

In acest caz nici nu ma mira IQ-ul foarte scazut si ceea ce se intimpla acolo . Deci frati doritori de masaje bune aici nu se va intimpla sau schimba nimic . Asa ca ocoliti locatia . Mai prind ele cate un nestiutor a ceea ce se intimpla acolo , ba nu unul ci doi / seara dupa cum zicea chiar "patroana "
Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Buna seara ! Ne cerem scuze tuturor celor care au fost nemultumiti ! Insa ceea ce vb aceasta domnisoara si p calea asta o rugam sa nu mai participe la discutie ! Sa participe unde considera ea insa nu aici ! Eu v-as invita doar la o racoritoare sa vedeti despre ce este vorba! Nu avem nici o legatura cu saloanele precizate mai sus! Chear dorim ca cine a fost nemultumit sa vina doar sa vada nimic mai mult! Iar ne cerem scuze de vb urate si de faptu ca nu a fost o persoana eleganta in discutie si pe cine a jignit! Oricat am vrea sa multumim orice client, nu va iesi chestia asta! Locatia a fost amenajata zic eu cu gust ! 2 ptodusele folosite nu sunt decat ulei de masaj special + gel de dus de calitate, oferim prosoape de calitate + pspuci unica folosinta! Va rugam doar sa treceti sa vedeti daca nimic din cele relatate nu sunt reale ! Ne asumam orice vina! Insa va asteptam la vizionare !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot-odata cred ca sunteti de departe cel mai incult salon de masaj...management-ul cat si fetele, totul la acelasi nivel

cel mai cel e Cleopatra-gioada-ardeleni ,  Tot-odata , Andreina mai trimite fete impachetate catre Cleopatra.

Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Buna George te invit la un suc sa iti dai tu o parere ! Acum p toata lumea nu putem sa multumim...! Dar ca idee aici sunt niste com-uri vis -a -vis de maseuza respectiva! Nu avem noi vina sau etc pt ce a scris ea , este totusi un forum fiecare scrie ce doreste! Dar sa fim facuti ,, inculti,, pt ce? Si de ce? Cu ce am gresit noi? A lasat un client parerea lui noi am dat o explicatie dupa care nu am mai vb noi! Tarziu am vazut discutiile ! Sa fim jigniti fara motiv...fara o vizita ! Nu este corect !

Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Si ca sa ne intelegem locatia este noua ! Noi nu am replicat la opinia clientului! Noi am vrut decat sa se spuna realitatea! Pt ca si noi stim ca greseala sta undeva la fete de un client este nemultumit dar...! Ca idee am dorii sa fim vizitati doar fara sa se intre doar locatia sa se vada si detaliile care au fost neplacute sa se comfirme ! Atat ! Restu ramane la aprecierea lor !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara ! Ne cerem scuze tuturor celor care au fost nemultumiti ! Insa ceea ce vb aceasta domnisoara si p calea asta o rugam sa nu mai participe la discutie ! Sa participe unde considera ea insa nu aici ! Eu v-as invita doar la o racoritoare sa vedeti despre ce este vorba! Nu avem nici o legatura cu saloanele precizate mai sus! Chear dorim ca cine a fost nemultumit sa vina doar sa vada nimic mai mult! Iar ne cerem scuze de vb urate si de faptu ca nu a fost o persoana eleganta in discutie si pe cine a jignit! Oricat am vrea sa multumim orice client, nu va iesi chestia asta! Locatia a fost amenajata zic eu cu gust ! 2 ptodusele folosite nu sunt decat ulei de masaj special + gel de dus de calitate, oferim prosoape de calitate + pspuci unica folosinta! Va rugam doar sa treceti sa vedeti daca nimic din cele relatate nu sunt reale ! Ne asumam orice vina! Insa va asteptam la vizionare !

Buna dimineata .

Dvs va referiti ai doar la amenajare , curatenie si igiena . Ok sunt foarte importante si este foarte bine ca sustineti aceaste lucruri .

Dar cel care a relatat prima recenzie se refera si la aspectul fetelor si la calitatea masajului atit de relaxare cat si cel erotic , si din cate inteleg calitatea acestora este foarte slaba . Legat de asta nu spuneti nimic . Spuneti ca nu puteti multumi pe toata lumea . Gresit din start . Management foarte prost . Ba dimpotriva trebuie cu serviciile dumneavoastra sa multumiti pe toata lumea . Cu calitatea masajului de reaxare si erotic trebuie sa faceti ca si clientii dumneavoastra sa nu-si doreasca sex . Eu am intilnit cateva fete ( intradevar foarte putine ) care prin calitatea maasajului prestat te faceau sa nu ceri mai mult . Clientii cer mai mult ( exceptind unii badarani ) atunci cand nu li se ofera un masaj de calitate si trebuie sa place si ei cu ceva pentru banii dati . Ati spus si ceva de genul cum ca, calitatea masajului sta in fete . Cum se poate asa ceva ? Management gresit . Dar dvs ce faceti in acest scop ? Eu sunt director la o firma . Daca cineva nu-si indeplineste sarcinile de serviciu ( pt ca daca o intrebi pe o maseoza ce face raspunde cu la munca de-ti trece din start cheful de orice masaj , cu toate ca daca intrebi de vreo carte de munca sa nu ti se raspunda cu ce-i aia )ne stragem mana si isi caura altceva . Dvs ca patroni ce faceti pt cresterea calitatii serviciilor prestate de catre "angajatii "dvs . Doar numarati banii produsi de fete asa cum vor ele ? Nu stiu cum de nu se intelege ca aceasta calitate a serviciilor ar duce la un castig mai mare . Dar nefacind nimic si totusi venind niste bani foarte usor este mai comod .

O zi buna tuturor .

Eu sper sa mai intilnesc fete si masaje de tipul celor putine intilnite . Dar cu atitudinea si managementul dvs care reiese din cele relatate ma indoiesc ca la dvs as putea avea parte de asa ceva .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am incercat in seara asta sa fac o programare la acest salon, facut programare in 30 min ajuns la fata locului sun pt indicatii suplimentare si surpriza .. nu mai era disponibila domnisoara (unica la aceea ora) si faza tare la inceput duduia de la telefon ma intraba politicos daca pot sa astept o ora pana cand termina masajul domnisora la care facusem programare  ... tare de tot faza, dupa care isi revine si imi ma intreaba daca pot sa astept aprox 15. min, ca o sa cheme alta colega ... fiind pe faza am refuzat politicos (ori statea fatuca in acelasi bloc ... ori ii lua 15 min pana se imraca, 15 min pana venea un taxi ... 15 min pana ajungea ... 15 min pana se acomoda ...) .... pana mea, poate m-am inselat si ajungea in 15 min ... nu o sa stiu niciodata ... nasol.

 

Cu respect

Mafci

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Buna seara, ne cerem scuze si ne pare nespus de rau pt situatia creata! Insa multi clienti isi fac programari si nu vin ! Plus de asta este salonu nou si multe fete fug de asta vor sa fie din prima totul cum trebuie si nu stau! Momentan nu avem multe fete...! Dar va asigur ca fetele care sunt sunt super ok dragute si niste fete care stiu sa respecte ceea ce au de facut! Va astept cu deag sa reveniti veti primi din partea casei o mica atentie! In rest locatia va placut ? Cu drag , multumim pt recenzie dorim sa fim cu totul la punct! O seara placuta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara, ne cerem scuze si ne pare nespus de rau pt situatia creata! Insa multi clienti isi fac programari si nu vin ! Plus de asta este salonu nou si multe fete fug de asta vor sa fie din prima totul cum trebuie si nu stau! Momentan nu avem multe fete...! Dar va asigur ca fetele care sunt sunt super ok dragute si niste fete care stiu sa respecte ceea ce au de facut! Va astept cu deag sa reveniti veti primi din partea casei o mica atentie! In rest locatia va placut ? Cu drag , multumim pt recenzie dorim sa fim cu totul la punct! O seara placuta

Buna dimineata .

Toate saloanele lucrati pe principiul primul venit primul servit . De unde respect pt client ? Ce daca un client a facut programare si vine degeaba ?

Iar ceea ce v-am relatat eu constat ca nu are nici o importanta pentru dvs.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu, totuși nu înțeleg o chestie: cum de se permite unor rapandule, si tepare tupeiste pe deasupra sa vomite peste postările unor oameni care, culmea le-au mai dat si bani. Asta este părerea lor bai castratelor, smantanoaselor, curve cu aere de academicieni care trăiti din frecatul pulii unora care, culmea nici măcar nu au dreptul sa-si exprime opinia pt ca săriți voi, toantelor sa cereti amănunte de genul: la ce ora ai fost, câte pizde nescarmanate erau, era vreuna la ciclu sau cați stropi ai dat pe fata lor?

Mars javrelor la frecat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Din lipsa de alte obtiuni (tarziu) si din curiozitate am fost cam acum 10 zile la acest salon si bine am facut ..

Programarea cu 30 min

 

Locatia : ajuns relativ usor la locatie singura problema ca intrii intr-o scara de bloc si trebuie sa mergi la pleasna ... taman ma intorceam inapoi la interfon sa intrb unde trebuie sa intru cand aud o usa si ma duc ,,, cum intri in scara ultima usa pe dreapta (ar trebuii sa-ti zica la telefon)

In rest e curat de 10 . dar pe langa prosopul care ar trebuii sa fie mai mare, in mod special pentru a acoperii si perna (nu cred ca schimbatii fata de perna dupa fiecare client)

 

Fetele --- doar una (duminica noaptea tarziu). Ar trebuii sa faca macar un site simplu in care sa bage poze cu fetele daca-s mai multe

 

Miky - o bomboana de fata, miucuta de inaltime si , frumoasa, carne tare pe ea, fund belea, singurul dezavantaj ca are sanii mici ... dar a compensat lipsa prin comportamentul ei

 

Masajul de relaxare Nota 9 - ar trebuii sa faca mai mult la spate

 

Masajul erotic - Nota 10 - mi-a placut, a urmat intocmai instructiunile date, si dupa mult timp de mers pe la saloane, voiam sa dau la buci ... n-am vrut sa stric treaba, oricum masajul a fost ok, fata, e de 10 la masaj,f  senzuala, cel putin asa am avut eu impresia .

Singura chestie naspa la masaj , a fost ca dupa 50 min a batut la usa "secretara": chestie pa care cred ca toti o detesta, si sfatul meu e -- sa invete fata sa se uite la ceas, sau sa puan unu mare cu fosfor, da sa nu mai bata la usa  ... si alta chestie, la sfarsit cand pleaca clientul, as prefera sa lase masueza sa ma conduca ,...

 

Locatia - 9 (-pentru perna)

Miky      - 9

Masajul de relaxare Nota - 9

Masajul erotic 10

 

 

Cotizat:  150 Ron

 

De revenit .... da...la Miky

 

Cu respect,

Mafci

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57
  • Oras:NICOLAE FILIPESCU 57

Te pupam Mafci ! O sa incercam sa gasim o varianta sa anunte ele clientu ( stim ca este urat sa se bata la usa insa ele uita si nu se uita la ceas si nu sunt atente si vrem sa evitam situatiile ,, hey sa terminat ora ,, ) iar asa este ai dreptate o sa luam prosoape speciale pentru perne ! Ne bucuram enorm ca ti-a placut fara noastra si te asteptam in continuare !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Te pupam Mafci ! O sa incercam sa gasim o varianta sa anunte ele clientu ( stim ca este urat sa se bata la usa insa ele uita si nu se uita la ceas si nu sunt atente si vrem sa evitam situatiile ,, hey sa terminat ora ,, ) iar asa este ai dreptate o sa luam prosoape speciale pentru perne ! Ne bucuram enorm ca ti-a placut fara noastra si te asteptam in continuare !

http://www.okazii.ro/ceasuri-barbatesti/ceas-cu-cuc-de-perete-maiak-amp-quot-made-in-cccr-ceas-cuc-perete-rusesc-original-complet-functional-a119766519

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...