Sari la conținut

SILVANA 22 ani 0735272392


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Eu sunt rupta de... oboseala  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . Aaa pai atunci inseamna c-ai avut dreptate cu bautura, de la 2 sticle-n sus pe ora?! Hmm... cred ca voi spune pas la invitatia mea cu... 1 sticla pe ora!  :laugh2

La o sticla pe ora (partea mea ) ma bag io.........neaparat sa fie de Segarcea ...stii ce zic :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,dupa o vacanta un pic mai prelungita ( imi cer scuze celor carora nu le-am putut raspunde la telefon in ultima saptamana) va anunt ca incepand de astazi am revenit in aceeasi locatie de pe Bd. Magheru, programul meu fiind acelasi,12.00-23.00 ! Va pup si va doresc o dupa-amiaza frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Ma bag si eu ca musca in vin , pe langa vin ar putea baietii sa aduca  si un telefon cu un volum mai puternic ?  :)

 

Ceva mai special pentru ocazii speciale...hmm, suna bine asta, daca mai e si rosu sec, cum scrie pe eticheta e si mai bine !!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O sa scriu doua recenzii, una scurta si una clasica.

 

Versiunea scurta este simpla, trei silabe ... WOW.

 

Versiunea lunga:

Silvana in persoana este mult mai frumoasa decât in fotografii. Pentru cunoscători imaginativa trupul lui Bianca sau Corina cu aproape 1.80 naturali si o fața de vis.

Pentru amatori de GFE complet, daca ratați experienta aceasta, PĂCAT. Nu pot sa promit aceiași chimie pentru oricine, depinde de voi insa posibilitatea exista

Programări telefonice corecte, perfect.

Apartament curat si confortabil, prosop, gel, totul perfect. Pentru pedanti nu sunt papuci însa dacă va gândiți atunci la papuci ... imi pare rau, eu ma gândeam cum sa termin mai repede.

Igiena perfecta 10

Oral adânc de vis, care nu vrei sa se termine. 10

Normal.... atât de strâmta ca la prima întâlnire nu am mai ajuns la anal. 10

Anal... daca cineva tine mai mult de 5 minute sa scrie. 10

Cadou 300 +++, din toată inima i se cuvine.

 

Se gândește sa plece in străinătate si daca nu acționați ... eu o sa mai programez cel putin inca 2 întâlniri pana trebuie sa plec si sa ma întorc la servici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Serr999, hai ca noi stam cuminti si te lasam pe tine sa te mai duci de cate ori vrei. Ca altfel se face coada si nu asta ai vrut sa transmiti tu prin recenzia ta.

Dai si tu o bere la baieti ca te-au lasat sa stai in pole-position si gata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Serr999, hai ca noi stam cuminti si te lasam pe tine sa te mai duci de cate ori vrei. Ca altfel se face coada si nu asta ai vrut sa transmiti tu prin recenzia ta.

Dai si tu o bere la baieti ca te-au lasat sa stai in pole-position si gata.

 

... horni, dau si eu o bere ...

post-125835-0-85211600-1429473516_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

... horni, dau si eu o bere ...

 

belix...nu te mai baga in seama cu mine. Cum eu ignor 99% dintre postarile tale absolut goale de orice continut sau informatie, te rog sa faci si tu acelasi lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Serr999, hai ca noi stam cuminti si te lasam pe tine sa te mai duci de cate ori vrei. Ca altfel se face coada si nu asta ai vrut sa transmiti tu prin recenzia ta.

Dai si tu o bere la baieti ca te-au lasat sa stai in pole-position si gata.

Mai lăsat ... psss .... permite mi câteva zile sa ma gândesc cum sa iti mulțumesc.

Bunătatea ta ma copleșit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...