Sari la conținut

0744982432 Brighi - Centurista sexy si educata zona Era


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Da, Brighi dupa cum isi zice pot spune ca este o centurista sexy si educata :)) Este foarte noua in domeniu avand probabil peste o tiganca cu care statea si ii dadea indicatii de pret. Face doar normal pentru 100 ron dar am negiciat la 70 .. oricum nu mergeam pana nu o faceam la cum arata :D

 

Cateva fraze din discutii:

- "iti place sa faci sex?" usor rusinata raspunde cu un suras super dulce ... nici da nici nu dar a dovedit ca ii place :))

- "ce sex practici?" raspuns doar normal

- "ai locatie?" Nu

 

Are in jur de 19 ani, stramta ce-i drept se simte ca nu are multi kilometrii :)). Nu accepta saruturi, oral, anal.

 

 

LOCATIA: zona Carrefour Era

ASPECT FIZIC: 10 sani potriviti, carne tare, fund bombat .. perfecta cel putin pentru mine

IGIENA PERSONALA: 9 o centurista nu poate avea 10 dar foarte curata fata

ORAL:  nu am incercat, nu face (incepatoare)

NORMAL: 10 accepta pozitii, desi mi-a spus discret "poti sa te termini?"

SEX ANAL: nu am incercat

 

Voce dulce, super draguta, bruneta probabil are rude de etnie insa e ok tipa. Are numar de telefon se si depaseaza din cate mi-a spus da NU are locatie. Eu sincer o recomand pentru aspect si pentru comportament. 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Da, Brighi dupa cum isi zice pot spune ca este o centurista sexy si educata :)) Este foarte noua in domeniu avand probabil peste o tiganca cu care statea si ii dadea indicatii de pret. Face doar normal pentru 100 ron dar am negiciat la 70 .. oricum nu mergeam pana nu o faceam la cum arata :D

 

Cateva fraze din discutii:

- "iti place sa faci sex?" usor rusinata raspunde cu un suras super dulce ... nici da nici nu dar a dovedit ca ii place :))

- "ce sex practici?" raspuns doar normal

- "ai locatie?" Nu

 

Are in jur de 19 ani, stramta ce-i drept se simte ca nu are multi kilometrii :)). Nu accepta saruturi, oral, anal.

 

 

LOCATIA: zona Carrefour Era

ASPECT FIZIC: 10 sani potriviti, carne tare, fund bombat .. perfecta cel putin pentru mine

IGIENA PERSONALA: 9 o centurista nu poate avea 10 dar foarte curata fata

ORAL:  nu am incercat, nu face (incepatoare)

NORMAL: 10 accepta pozitii, desi mi-a spus discret "poti sa te termini?"

SEX ANAL: nu am incercat

 

Voce dulce, super draguta, bruneta probabil are rude de etnie insa e ok tipa. Are numar de telefon se si depaseaza din cate mi-a spus da NU are locatie. Eu sincer o recomand pentru aspect si pentru comportament. 

Daca poti, da mai multe detalii fizice, indicii,  pentru ca sunt multe pe acolo, sa poata fi mai usor identificata.. aproximativ inaltime, par, ... nu stiu, diverse chestii ..

Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

cel mai usor: sta in zona sensului giratoriu de langa Carrefour pe dreapta (spre acea strada laturalnica imediat dupa peco). Inaltime cam 1.60, satena, fund bombat, sani potriviti. In acel moment avea pantaloni negri si o jacketa maro.

 

Sper sa va fie de folos aceste informatii insa cel mai bine o sunati ... de aceea am postat numarul domnisoarei :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...