Sari la conținut

LA MINE/LA TINE/ LA HOTEL


Postări Recomandate

  • Oras:In spatele tau
  • Oras:In spatele tau

Dragi colegi vin cu precizarea ca e o neserioasa. Eu propun sa fie trecuta la DE EVITAT.

I-am trimis de cateva zile bune pe emailul postat de catre ea un mesaj prin care doream sa stabilim impreuna actiunea. O rog sa nu uite sa-mi raspunda. Nimic. Pauza. SA NU MAI POSTEZE ADRESA DE EMAIL DACA NU RASPUNDE ! Eu voi cauta dame serioase si nu tepe! Spor la futut dame bune dar mai ales serioase.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Dragi colegi vin cu precizarea ca e o neserioasa. Eu propun sa fie trecuta la DE EVITAT.

I-am trimis de cateva zile bune pe emailul postat de catre ea un mesaj prin care doream sa stabilim impreuna actiunea. O rog sa nu uite sa-mi raspunda. Nimic. Pauza. SA NU MAI POSTEZE ADRESA DE EMAIL DACA NU RASPUNDE ! Eu voi cauta dame serioase si nu tepe! Spor la futut dame bune dar mai ales serioase.

 

Salut

inainte de a spune ca e neserioasa ai incercat si sa o suni ?

E doar o intrebare ...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Dragi colegi vin cu precizarea ca e o neserioasa. Eu propun sa fie trecuta la DE EVITAT.

I-am trimis de cateva zile bune pe emailul postat de catre ea un mesaj prin care doream sa stabilim impreuna actiunea. O rog sa nu uite sa-mi raspunda. Nimic. Pauza. SA NU MAI POSTEZE ADRESA DE EMAIL DACA NU RASPUNDE ! Eu voi cauta dame serioase si nu tepe! Spor la futut dame bune dar mai ales serioase.

din cate stiu nu e de evitat o dama daca nu iti rapunde. si ele selecteaza clientii

cat timp nu ati stabilit nimic impreuna de ce e de evitat? tia dat vreo teapa?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Dragi colegi vin cu precizarea ca e o neserioasa. Eu propun sa fie trecuta la DE EVITAT.

I-am trimis de cateva zile bune pe emailul postat de catre ea un mesaj prin care doream sa stabilim impreuna actiunea. O rog sa nu uite sa-mi raspunda. Nimic. Pauza. SA NU MAI POSTEZE ADRESA DE EMAIL DACA NU RASPUNDE ! Eu voi cauta dame serioase si nu tepe! Spor la futut dame bune dar mai ales serioase.

Ce-i flacau? Nu vrea domnisoara sa se joace cu jucariile tale si acum o "spui la mama"? Si mai vrei sa si fie pedepsita si in colt pe boabe de porumb pusa. Nesimtita ... cum isi permite sa nu iti raspunda la mail mai ales dupa ce i-ai atras atentia? In coltul cu "de evitat" ii locul.

Sau te gandesti ca tocmai pentru ca i-ai atras atentia a preferat sa nu iti raspunda. Prima impresie conteaza chiar si la dame de companie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragi colegi vin cu precizarea ca e o neserioasa. Eu propun sa fie trecuta la DE EVITAT.

I-am trimis de cateva zile bune pe emailul postat de catre ea un mesaj prin care doream sa stabilim impreuna actiunea. O rog sa nu uite sa-mi raspunda. Nimic. Pauza. SA NU MAI POSTEZE ADRESA DE EMAIL DACA NU RASPUNDE ! Eu voi cauta dame serioase si nu tepe! Spor la futut dame bune dar mai ales serioase.

Cu alte cuvinte, tu esti "de evitat" :lol:
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in lume
  • Oras:in lume

Dragi colegi vin cu precizarea ca e o neserioasa. Eu propun sa fie trecuta la DE EVITAT.

I-am trimis de cateva zile bune pe emailul postat de catre ea un mesaj prin care doream sa stabilim impreuna actiunea. O rog sa nu uite sa-mi raspunda. Nimic. Pauza. SA NU MAI POSTEZE ADRESA DE EMAIL DACA NU RASPUNDE ! Eu voi cauta dame serioase si nu tepe! Spor la futut dame bune dar mai ales serioase.

Astea sunt repercursiunile recenziilor false.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Tema asta a mai fost dezbatuta si cand am facut precizarea ca nu e punct ci line jos am fost facut pestele ei. Defapt iar discutam pe o tema cara a fost scrisa in data de 23 oct. si se trezeste cineva cu chef de poleiala pe 10 dec. Adica dupa aproape 2 luni. Si banuiesc ca fata nici nu mai e in Cluj. Da nu mai scriu motivele de ce cred asta pentru ca iarasi dau iz de peste.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Observ ca nu mai are nci un rost sa scriu.  

Toti cei care m-ati depuctat, sa " fiti sanatosi".

Acest forum este de toata pomina. 

Vai de pula vs.

Colegu am senzatia ca tu ai mai fost pe unul dintre forumurile de profil cu alt Id ca tare semeni cu EL.De ce indrugi verzi si uscate daca nu mergi la fete.Dute la 1 sau cate iti permiti pe luna sau iti faci tu managementul investitiilor tale si scrii o recenzie, nu cum au scris-o colegii tai si cum ai perceput tu aceea estcorta.Ar fi cel mai bine.Toate cele bune

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Observ ca nu mai are nci un rost sa scriu.

Toti cei care m-ati depuctat, sa " fiti sanatosi".

Acest forum este de toata pomina.

Vai de pula vs.

Sarpex, nu te infuria, mie personal imi esti oarecum simpatic. Nu glumesc si nici nu te pup acolo unde cica soarele nu prea rasare. Cu asta nu ma refer la Londra :)) Fa cum te sfatuiesc colegii ;)

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Ma omule, n-ar avea nimeni nimic cu tine daca n-ai fi intretinut prostia pe care-ai inceput-o.

Este o vorba romaneasca tare inteligenta care spune "cand 3 iti spun ca esti beat, du-te si culca-te" !

Daca vrei sa pricepi ceva, bine; daca nu, tine-o tot asa, pe mine incep sa ma distreze discutiile astea ;)

 

"Observ ca nu mai are nci un rost sa scriu.

Toti cei care m-ati depuctat, sa " fiti sanatosi".

Acest forum este de toata pomina.

Vai de pula vs."

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...