Sari la conținut

concurs de fetisuri


Postări Recomandate

Io vreau să am branhii ca să respir sub apă și să am o pulă cu zimți și să fut o sirenă pe fundu oceanului. S-o lipesc cu fața de un hublou de submarin scufundat.

 

 

In timp ce futi sirena lipita de hublou , eu sa stau dincolo de hublou sa vad cum altul ti-o trage tie =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tu crezi acuma că orice fraier poate să aibă branhii și să respire sub apă? Sau tu empatizezi cu sirena în scenă asta si nu-ti convine că o fut cu japca, cu fața la hublou?

 

Ce te bagi tu în fantezia mea s-o strici?

 

 

În plus aș vrea să adaug: ai avut o interventie de prost gust. La următoarea te iau la pulă. Acum ai putea să consideri că ai gura mai mare și mă faci. Dar sunt în dispozitie pentru competiție. Uite în plm că-mi ies până și rimele. Așa că bring it on, dacă te ține.

Link spre comentariu

Tu crezi acuma că orice fraier poate să aibă branhii și să respire sub apă? Sau tu empatizezi cu sirena în scenă asta si nu-ti convine că o fut cu japca, cu fața la hublou?

 

Ce te bagi tu în fantezia mea s-o strici?

 

 

În plus aș vrea să adaug: ai avut o interventie de prost gust. La următoarea te iau la pulă. Acum ai putea să consideri că ai gura mai mare și mă faci. Dar sunt în dispozitie pentru competiție. Uite în plm că-mi ies până și rimele. Așa că bring it on, dacă te ține.

 

 

Corect, nu orice fraier :D poa' sa detina branhii ci doar unul =))

 

Poti sa ma iei la pula de vrei, dar cam tre' sa te tina , lungime 250km =))

 

Pupa-ti-as branhiile =))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gabriele, si ala de se foloseste la constructii pentru betoane de exemplu, tot "balast"  se cheama.  "Balastru" e din seria aia cu " mansalier", sau "obertain" de exemplu.

 

Balastru e un instrument folosit la desen tehnic.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1. Pula cumulată anterior nu intra in competiție. Poti tu sa ai 250 de km, dacă eu am 15cm permanent în posesie, te-am facut.

2. Ai uitat că la completarea ta de fantezie, te trezesti și tu pe fundul oceanului, ca privitoare. Tu cu ce aveai de gând să respiri acolo, cu paiu? Sper ca nu cu o amarâtă de butelie de oxigen în spate. În timp ce io fut cu o măreață pula cu zimti și respir că un boss fara probleme. Deci uite încă o fraieră cu pretenții de branhii.

Link spre comentariu

1. Pula cumulată anterior nu intra in competiție. Poti tu sa ai 250 de km, dacă eu am 15cm permanent în posesie, te-am facut.

2. Ai uitat că la completarea ta de fantezie, te trezesti și tu pe fundul oceanului, ca privitoare. Tu cu ce aveai de gând să respiri acolo, cu paiu? Sper ca nu cu o amarâtă de butelie de oxigen în spate. În timp ce io fut cu o măreață pula cu zimti și respir că un boss fara probleme. Deci uite încă o fraieră cu pretenții de branhii.

Fiind doar o fantezie, nu intra si modul in care respiri si privesti sub apa ... poate sa fie si normala respiratia ... probabil ca cei 15cm de putza zimtata nu va dura pe cat de mult ti-ai dori si la un moment dat ... tot eu te fac =)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca te-aş fute ca și concurs de care pe care, ar fi irelevant cat mi-aș dori eu. Mie mi-e tot una 3 minute sau 2 ore.

 

Ideea e ca ar dura pe cat ti-ar fi tie necesar ca să creeze dependența. Si după aia nu mai scapi.

 

Edit: am zis "dacă". Adică nu te apuca sa-ți faci iluzii

Link spre comentariu

Daca te-aş fute ca și concurs de care pe care, ar fi irelevant cat mi-aș dori eu. Mie mi-e tot una 3 minute sau 2 ore.

 

Ideea e ca ar dura pe cat ti-ar fi tie necesar ca să creeze dependența. Si după aia nu mai scapi.

 

Edit: am zis "dacă". Adică nu te apuca sa-ți faci iluzii

Visezi , dragule!!! e tot o fantezie ? Imi placea prima :D

 

deja eram indragostita de ea :D =))

 

Am si trambitat pe tema asta :((

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Capitane, corect! Eu am facut precizarea pentru sensul dat de colegul nostru.  Ala de care zici tu, mai poate fi gasit eventual pe la muzeu. Intre timp s-au inventat computerele si proiectarea asistata.

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Fetish-ul meu este sa te duc inapoi pe munte, sa te pun cu fundul in sus, sa te iau o ora pe la spate, apoi sa te las acolo sa vedem ce dialoguri mai porti cu divinitatea dupa ce ai futut prin biserici... :D

PS. Cainii ii iau cu mine.  :laugh2

 

concluzia, 40 de ore n-ajunge, trebuie 40 de ani, in pustiu :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Am si eu un fetish , daca il pot numi asa... unul atins pe jumatate la un moment dat dar fara finalizare serioasa

 

Vreau sa fiu voaiorul in jocul erotic dintre 2 barbati :D ... fara gluma

 

adică să vezi doi că se ucid pt tine, ti-am căutat pozele, nimic, se pare că rămâi cu fantezia

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Fetisul meu e sa fut gagici intr-o biserica. Am reusit sa mi-l indeplinesc doar de 2 ori in urma cu ceva ani cand nu aparusera inca sistemele de alarmare si camerele video. Imi place s-o pun pe fata in fata icoanelor si sa i-o trag pe la spate din picioare sau cu ea in genunchi cand face matanii. Fata trebuie sa aiba neaparat batic pe cap si fusta lunga, dar sa fie cu camasa descheiata la piept ca sa pot s-o tin de sani. Trebuie sa poarte ciorapi de bumbac trei-sferturi si sa nu aiba lenjerie intima.

 

ma indoiesc ca ai reusit asta in sinagoga satanei macar o singura data, in orice caz, aia care trec pe acolo nu mai reusesc sa faca nimic nici acasa

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

pffff .....ai ganduri bune,dar daca in timpul asta venea domnul parinte in biserica ce faceai???

ii spuneai tipei sa se futa si cu parintele????

 

ce sa faca `parintele`, i-ar fi sticlit ochii si i-ar fi cerut bani, exact ca un taximetrist nesimtit la care daca-i spui ca mergi la fete nu-ti mai da restu inapoi

Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau
  • Oras:unde vreau

ce sa faca `parintele`, i-ar fi sticlit ochii si i-ar fi cerut bani, exact ca un taximetrist nesimtit la care daca-i spui ca mergi la fete nu-ti mai da restu inapoi

lamureste-ma te rog!Esti analist sau inginer?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...