Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
FINALIZARE ORALA  o blonda si doua brunete iti ofera oral adanc cu finalizare orala, normal pasional si alte fantezii, igiena si discretia sunt garantate, zona Unirii, 18 Jul 00:19
 
Bucuresti

 

 

 

 

 

 

Incantat de oferta din anunt si de pozele atasate ce te gadila pe retina , am zis sa aterizez pe la (si de ce nu si prin) domnisoara blonda din imagine. Cuibul se situeaza undeva pe la Unirii vizavi de Horoscop putin spre budapesta. La telefon iti raspunde "centrala" care iti prezinta meniul zilei incepand cu ciorba de fasole in paine si terminand cu finalizare orala. Ajuns la fata locului , ma intampina o bruneta foarte bine proportionata cu sanii goi , cu cateva tatuaje si un zambet destul de prietenos. Ma calauzeste spre holul unde se facea "receptia" si acolo o cunosc pe fata care preia comenzile (doriti mai mult picant ?). Mi-a dat de inteles ca sunt vreo 4 fete in locatie dar lucraeza in ture , iar in seara asta era blonda si una dintre brunete . Am vazut-o pe bruneta asa ca am asteptat sa o vad si pe blonda (care era cu altcineva in camera si am asteptat sa iasa). In timp ce asteptam sa iasa marfa din depozit , ce crezi , vin 2 confrati pusi pe calareala si se aseaza cu mine in hol . Unul dintre ei pleaca repede cu bruneta spre poligon iar cu celalalt am apucat sa dau noroc sintind comicul din aer amandoi. Iese blonda (dupa vreo 20 de minute de asteptare) si dupa inca 5 minute dupa ce isi trage sufletul , cu prosopul pe ea , ma invita sa mergem in camera. Ma intreaba cat vreau sa stau , ii spun ca o ora cu 2 finalizari si aici apare surpriza , citez : "nu vrei sa stai o finalizare ? ca sunt rupta de oboseala si nu mai pot. EU: nup , stau o ora. EA: te roooog , ca nu o sa pot sa te fut bine.". Deja ma enervam , si totodata nu imi venea sa cred ca iar am nimerit cu o diva cu gene false si extensii care arata bine in poze si pe dinafara vopsit gardul si inauntru leopardul. am ramas pentru o finalizare la care domnisoara a stat precum o piesa de mobilier , nu se uda , nu scotea nici un sunet , zici ca futeam elementii de la calorifer. Aaaa , sa nu uit , pana sa inceapa treaba a tot zis de cateva ori "aolo ce pula mare ai , aolo da' cand se scoala cat e , aolo da' bine ca nu stau cu tine o ora". A inceput cu un oral protejat care a durat fix 36 de secunde , dupa care sa pus capra, am dat ce am dat , am scos prezervativul si am finalizat pe curu' ei dupa care m-am imbracat sa plec. Parasesc locatia tragand cu ochiul prin perdea unde am vazut ca se stransese o coada consistenta dupa mine la futut dive. 

Concluzia : ma voi intoarce sa o fut si pe bruneta , parea mult mai ok din multe puncte de vedere si avea niste tatuaje interesante.

 

 

Oral: ???

Normal: 7

Fata: 7.5

Corp: 8 (arata mai bine in poze)

Sani: 8

Tarif: 60 RON o finalizare (100 ora , daca are chef)

nu face finalizare orala , eu nu ma mai intorc la ea dar o sa vreau sa o infig si pe bruneta. 

 

 

 

 

Pe data viitoare ! respect si madulare verticale ! :D 

post-2-0-90524800-1405661583_thumb.jpg

post-2-0-25463000-1405661584_thumb.jpg

post-2-0-47077000-1405661584_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E non-stop din cate am inteles, fetele lucreaza in ture , daca o vrei pe una anume terbuie sa intrebi dinainte daca e acolo la telefon. Baia e ok la o prima vedere , curata , aranjata , prosoape , gel de dush . Eu am folosit-o doar sa ma spal pe maini ca eram iesit proaspat din dush si dupa actiune am preferat sa fac dush acasa (locuiesc foarte aproape) asa ca nu pot da ami multe detalii dar cand ma duc sa o trag in teapa pe bruneta va anunt :)) . Partea nasoala e ca am observat ca seara se strange lumea la coada.

Link spre comentariu

E o mare vrajeala. Am fost in seara asta. Locatie vis-a-vis de horoscop. Ap 3 camere mic. In baie nu sampon, gel de dus, prosop sau sapun. Nimic. Cada arata de parca nu s-a mai facut dus de o sapt. 3 'creole' care sigur nu arata bine iar una era doar receptionera in seara asta. Una din celelalte mai micuta, sa zic ca e mai ok. 5 fata si 4 corp cu niste tate de juma de metru. Am intrat in camera si mi-a zis ca are copil si nu face finalizare orala si sa nu dau tare in ea desi o am cam de 17 si nu e cine stie ce groasa. A inceput oral cam delasator ca nu poate deep. Dupa 3 min mi-a zis ca dureaza 20 de min nr si-o sa vina receptionera sa ne bata in usa. Am lasat-o 5 min si apoi am zis sa puna prezervativ. Ea peste mine...am schimbat dupa 30 de sec ca nu se misca bine. Am trecut la capra si mi-a murit complet. Am zis hai iar oral. Am terminat dupa 5 min. In tot timpul asta a sunat tel de 2 ori si a rasp. Cand eram aproape sa finalizez a sunat iar si i-am zis sa nu raspunda si sa mareasca ritmul. Asta a si facut. Appi m-am imbracat si am plecat. Cealalta era mai grasa si cu sprancenele vopsite. Cat asteptam sa termine si celalalt prieten am dat-o-n vb cu erica receptionera si mi-a zis ca nici una dintre ele nu are copil. 100 ora cu 2 finalizari ( oral nep si normal pro ). De blonda au zis ca nu mai lucreaza cu ele. Ca un scurt rezumat: una mica si urata. Cealalta mica urata si grasa. Baia fara nimic si murdara. Nesimtire si tupeu maxim. Nu recomand nici pt descarcare. Imi pare rau ca prima recenzie a fost asa naspa desi am cont de ceva timp.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si uite asa am revenit sa va prezint pe scurt scurta si dezamagitoarea mea experienta din decursul zilei de ieri. Dupa cum v-am promis , m-am intors in locatie sa o ard si pe bruneta aia de mi-a placut mie mult , despre care , cu stupoate am aflat ca nu lucreaza decat de luni pana joi si numai ture de seara. Aflandu-ma acolo , am zis sa le vad pe celelalte dudui , poate poate imi place ceva . Apare o roscata cu parul mai scurt cu niste sani destul de misto insa fatza lasa de dorit asa ca am zis pas . In 3 - 4 minute apare si colega ti , o reprezentatie umblatoare a tot ce se poate scurge mai bun dintr-o mahala de tip Caragiale, sprancene tatuate , plangea si ii spune centralistei ca i-au dat lacrimile ca s-a inecat cu baluba clientului. Pana aici reusisem deja sa ma conving , asa ca am mai intrebat-o pe duduia centralista inca odata sa fiu sigur cand o gasesc pe bruneta aia buna in timp ce ma indreptam spre usa , imi raspunde si apoi imi spune "poti sa intri cu mine daca nu ti-au placut ele". Acum intre noi fie vorba , tipa nu arata de revista , avea niste sani mari ceea ce mi-a placut si o fata inocenta asa , insa s-a aprins imediat beculetul si dracusorul de pe umar imi soptea in ureche ca acum e momentul sa mai trec ceva la categoria "am facut-o si p-asta" .Mai pe scurt , imi doream de ceva timp sa trag belite in dispecerat insa pana acum nu s-a ivit ocazia , asa ca am optat pentru o finalizare orala . S-a urcat pe mine , sarutari pe corp , sa dus in jos , a luat-o in gura cu o pofta de imi venea sa o intreb daca nu mai bine vrea o shaorma inainte . Am schimbat apoi cateva pozitii , ea deasupra si capra si am trecut inapoi la oral , unde finalizarea orala s-a transformat intr-o laba ieftina de proasta calitate cu zemurile mele sarind peste tot prin camera .....m-am imbracat , am plecat. 

 

Pe scurt : 

Baia : bomba , jeg , fara cap de dus , doar sapun lichid si ala diluat cu apa 

Camera: pat rupt si scartait

Corp : 4

Fatza: 6

Tarif: 60 RON 

 

Eu unul o sa mai revin doar sa o ard pe bruneta aia de o tot pandesc (sunt setat rau :))) ) in rest nu prea mai e nimic interesant pe acolo , plus ca blonda cica nu mai lucreaza al ei ca nu o mai lasa barbatu. 

 

 

 

Pe data viitoare ! respect si madulare verticale !  :D

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4
100 L ora
FINALIZARE ORALA confirm cu tatuajul, o blonda, o bruneta si o colega noua te asteptam la noi pt a ti oferii sex oral adanc cu finalizare orala, sex normal pasional si alte mici fantezii, Unirii, kiss, 28 Jul 11:00

 

post-115308-0-94024400-1406539930_thumb.jpg

post-115308-0-30491300-1406539991_thumb.jpg

post-115308-0-90970300-1406540004_thumb.jpg

post-115308-0-10200000-1406540017_thumb.jpg

post-115308-0-04705400-1406540049_thumb.jpg

post-115308-0-07251700-1406540065_thumb.jpg

post-115308-0-87599100-1406540083_thumb.jpg

post-115308-0-26243700-1406540118_thumb.jpg

post-115308-0-54391500-1406540199_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4
100 L ora
FOTO facute acum, 3 fete sexi te invita intr-o locatie centrala si discreta pentru a savura placerea sexului oral cu finalizare orala, a sexului normal si a fanteziilor tale care doar la noi pot deveni realitate, pupici, 01 Aug 01:18

 

post-115308-0-36408100-1406875304_thumb.jpg

post-115308-0-26955600-1406875315_thumb.jpg

post-115308-0-22834400-1406875328_thumb.jpg

post-115308-0-43509000-1406875337_thumb.jpg

post-115308-0-50987600-1406875349_thumb.jpg

post-115308-0-11558200-1406875358_thumb.jpg

post-115308-0-13222600-1406875368_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:anywhere
  • Oras:anywhere

Ce seamana blonda cu Lora puisor.

Exact , totusi ale cui sunt pozele.? Chestia asta nu trebuie sa ramana asa ca ne luam si alte tepe. 

Eu unul am tot cautat pe net dar nu le-am gasit pe nicaieri.

Sa fii platit pe cineva pentru poze?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Blonda tatuata este reala, am fost eu acolo si am intrat cu ea ca ma starnisera rau de tot pozele din anunt.

Ideea e ca era asa de sictirita fata ( s-a scuzat ca e obosita ) incat nu a participat mai deloc la ostilitati. A facut un oral nepro ( la cererea mea ) ceea care a fost destul de bun , ahhh are si PIERCE in limbutza dupa care a pus preze si am trecut la normal. Aici nu mai tin minte exact dar parca fata s-a cerut capra si da-i tu in timp ce ea se uita in partea opusa a camarei , pe pereti , fara sa schiteze vreun gest. Am chinuit-o un pic in mai multe pozitii pana mi-am dat drumu si in toate era la fel de neimplicata si chefless.

Bine acuma asta nu inseamna ca daca o prindeti intr-o stare mai buna nu va presta mai bine, deh toti avem zile si zile.

 

Baia nu am vazut-o ca nu am vrut sa mai pierd timpu si plecam direct acasa.

Paturile scartaie amandoua din ambele camere.

Mai are cel putin 2 brunete colege , una mai micuta chiar draguta si cu ochi albastri parca.

Locatia oarecum vis a vis de horoscop si mai spre tineretului un pic.

 

Ca note : oral cam 7 asa

Normal : 4 , pica materia pt lipsa de implicare.

Aspect : 7-8 , pitica dar cu forme frumoase , tatuaje si pierce in limba.

Locatia - fara baie : 7

Aveti grija aici ca ele primesc lumea in livingul care de fapt este un open space pe hol si la care trag o perdea cand pleaca clientii ca sa nu ii vada pe aia de stau pe canapea.

Halatul : 60 o finalizare, atat am stat.

 

De revenit : pt mine nu stiu / nu cred. Pretul pt cum arata fata e ok dar la implicarea 0 mai repede caut alta cu aspect frumos.

 

Concluzie blonda cu tatuaje e reala. Eventual cand sunati intrebati daca e in locatie ca sa nu va duceti aiurea.

 

Ahhh si vizita a fost acum 1-2 saptamani , nu mai stiu exact.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confutaciosi

 

Plecat din tara d ceva vreme ,cand mai am putin timp intru si eeu p site sa vad c mai e d futut prin bucuresti. Intamplator am gasit si topicul asta si miam amintit k am semnat si eu condica la acest cuib.In urma cu aprox. O luna cu cv trb prin oras intru p at /matrimoniale/unirii , sun si imi rasp "dispecera".locatia cum au mentionat si cei d mai sun vis a vis de horoscop al doilea bloc vopsit crem-portocaliu.ajung in ap mi se prezinta marfa : o romulana d aprox 160 cl+ o roscaa putin mai inalta dar fara nimik deosebit. Aleg 1 varianta .Dezodamantul :oral nep app 10 min (rugandu-ma fara cim pt k are copil akasa )dupa care un misionar si apoi pusa dasupra si fin in prezrvativ.

note : oral: 8

normal 7- fara mari implicari

anal :nu stiu daca face

atitudine :8 nu a fost nici nesimtita dar nici amabila

halat : 60 lei fin

  • Like 6
Link spre comentariu

Obi, zdrente e si ali tele si ali mele, dar mai zdrente e ali tele k fura poze de la ali mele. Intelegi tu? Ali mele dau kte 20 de anunturi pe zi aka 1mil 4sute. Serios akum, am inteles k fetele sunt chiar cele din poze. Se fura domne , se fura.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Salutare,

Am fost si eu la cuibul asta dar la alta adresa si alte preturi...

Am gasit pliantul pe masina in zona bd. Decebal cu doua nr tel 0733.817.899 si 0744.867.419 am sunat, ne-am programat doua personae(cuib pe strada caderea bastiliei aproape de Iancu de Hunedoara,vis a vis de cladirea de birouri Aliantz Tiriac).

O receptionera vorbareata ne-a intampinat si 3 dame,dintre care 2 bune.

Pretul cerut 200 nr-ul

Nu am intrat pt ca imi cazuze cu tronc receptionera,am stat cu ea in receptie pt munca de lamurire :) nu am reusit :(

Prietenul a intrat si a fost multumit,a platit in cele din urma 300 pt oral fara caciula.

Asta-I tot.

Poate va ajuta.

Ciocane tari.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...