Sari la conținut

Concurs pentru recenzii BDSM!


Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va mai dezleg la gura... :)

Premiul va fi o sedinta gratuita la mine de minim o ora.

Cine vrea sa participe in concurs trebuie sa posteze, timp de o luna, cele mai multe recenzii in sectiunea Dominare.

La fiecare recenzie facuta postezi link-ul aici, dupa fix o luna din data asta calculam numarul lor.

Nu conteaza daca sunt pozitive sau negative, important este sa fie reale.

Cei care inventeaza vor fi descalificati.

 

Ce castig eu din asta?

O sedinta cu un slav cu experienta, deci ma pot desfasura mai mult decat de obicei...

Let the game begin!

 

Daca avem si alte Stapane care vor sa participe la premiul acordat, sunt mai mult decat binevenite!  :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Si crezi tu ca asa-i dezlegi la gura pe aia care se lasa fututi in cur? Nu prea vad multe recenzii la sectiunea de bdsm..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va mai dezleg la gura... :)

Premiul va fi o sedinta gratuita la mine de minim o ora.

Cine vrea sa participe in concurs trebuie sa posteze, timp de o luna, cele mai multe recenzii in sectiunea Dominare.

La fiecare recenzie facuta postezi link-ul aici, dupa fix o luna din data asta calculam numarul lor.

Nu conteaza daca sunt pozitive sau negative, important este sa fie reale.

Cei care inventeaza vor fi descalificati.

 

Ce castig eu din asta?

O sedinta cu un slav cu experienta, deci ma pot desfasura mai mult decat de obicei...

Let the game begin!

 

Daca avem si alte Stapane care vor sa participe la premiul acordat, sunt mai mult decat binevenite! :hug1

Buna .

Pot fi si despre sedinte mai vechi sau doar care au loc de acum inainte ?

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Si crezi tu ca asa-i dezlegi la gura pe aia care se lasa fututi in cur? Nu prea vad multe recenzii la sectiunea de bdsm..

 

Este un user pe forum, nu stie nimeni cine este in viata de zi cu zi in afara de Stapana.

Deci care este problema?

In alta ordine de idei, penetrarea nu este cel mai grav lucru care se poate intampla intr-o sedinta, deci asta chiar nu este relevant.

Pot detalia ce s-a facut sau mai putin, este alegerea fiecaruia.

Din partea celor care nu practica BDSM pasiv ma astept sa nu critice concurentii doar pentru ca nu inteleg acest domeniu.

Multumesc pentru intelegere!

 

 

Buna .

Pot fi si despre sedinte mai vechi sau doar care au loc de acum inainte ?

 

Inclusiv cele din urma, dar sa nu fie mai mult de 3 luni.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este un user pe forum, nu stie nimeni cine este in viata de zi cu zi in afara de Stapana.

Deci care este problema?

In alta ordine de idei, penetrarea nu este cel mai grav lucru care se poate intampla intr-o sedinta, deci asta chiar nu este relevant.

Pot detalia ce s-a facut sau mai putin, este alegerea fiecaruia.

Din partea celor care nu practica BDSM pasiv ma astept sa nu critice concurentii doar pentru ca nu inteleg acest domeniu.

Multumesc pentru intelegere!

 

 

 

Inclusiv cele din urma, dar sa nu fie mai mult de 3 luni.

Ok .

Sedintele mele de BDSM au vechime mai mare de 3 luni asa ca nu postez pentru a castiga acest concurs . Oricum as fi specificat chiar daca nu ar fi fost acest termen de 3 luni ca nu postez pentru a castiga concursul . De aceea chiar daca au fost vreo 4 -5 sedinte pentru ca au avut loc cu aceeasi stapina si toate sedintele decurgind aproximativ la fel o da postez o singura data .

Stapina pe numele ei Luana .

Nu dau amanunte despre locatie deoarece nu am mai vorbit cu ea si nu stiu daca mai presteaza .

Programarea se facea telefonic si la ora stabilita eram la usa blocului .

Avea o garsoniera .

Dupa ce stateam de vorba la un pahar de ceva urma dusul si actiunea . De la dus veneam gol . Stapina imi punea lesa de gat si apoi imi poruncea diverse . Sa i ling tocurile si cismele , plimbare cu lesa prin camera o lingeam din cap pina in picioare in anus vroia sa insist . In pizda ma lasa doar cand vroia ea dar o faceam pina simteam acea zeama putin cleioasa . Punctul culminant era intotdeauna cu ceea ce-i placea cel mai mult stapinei . Ma punea in patru labe pe marginea patului si ma futea cu vibratorul . Ma futea pina cand finalizam .

Note :

Aspect stapina 9 o tipa pina in 30 ani cu ceva ce te atragea

Locatie 8 nu amenajata pt BDSM dar curata

Igiena 10

Atitudine 10 cred ca ar fi facut orice

Parerea mea de revenit daca mai presteaza

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un alt tip de dominare de care am avut parte nu a fost o sedinta de BDSM propriu zisa ci o dominare sexuala . Manat de dorinta de necunoscut si dupa cateva discutii pe mess si webcam am ajuns la o transexuala . Ea /el arata foarte bine . Zis si facur ajung la locatie . O garsoniera cam dezordonata , a nu se intelege ca era murdara .ci cu lucruri nearanjate prin camera .

Trans ma astepta cu jucaria la vedere . Dupa o discutie de cateva minute trans intinsa pe pat si eu pe un fotoliu imi zice mai repede un ordin de fapt sa ma dezbrac si sa merg in pat langa ea . M am coformat si gol pusca urc in pat linga ea . Am inceput sa o saut pe corp pe gat pe sani bagam limba in buric si reveneam la sani cu sarutarile .. ea tot ma impingea cu capyl si cu gura la pula ei . Pina la urma am luat i in gura si am inceput sa o sug si sugind o eu a inceput sa se intareasca pina sa facut beton . De aici este aici . Ea excitandu se a inceput sa ma forteze sa o bag pina in gat si de fapt sa ma futa in git . Zicea ai vrut pula ia pula . Si ma orta futindu ma in gat . Apou imi zice ca vrea sa ma futa . Eu ii zic ca nu vrea u dar puna la urma fortat o las sa o bage putin . Eu stamd pe spate pe pat pat si ea intre picioarele mele

Ma fute putin dupa care reusesc sa ma trag . Apoi ma pune capra si o baga . Nu o auzeam decat spunind pula ai vrut pula iti dau si tarfa ce fund stramt ai . Si ada ma futut pina am reusir sa o scot ea dund foarte tare . Se excitase .

Asta a fost o dominare sexuala

Note penteu o transexuala arata de cel putin nota 9

Atitudine ce sa zic pt ca ma dusesem din curiozitate si am ajuns da ma futa

Pt doritori recomand Shemale Gabrielle

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Un alt tip de dominare de care am avut parte nu a fost o sedinta de BDSM propriu zisa ci o dominare sexuala . Manat de dorinta de necunoscut si dupa cateva discutii pe mess si webcam am ajuns la o transexuala . Ea /el arata foarte bine . Zis si facur ajung la locatie . O garsoniera cam dezordonata , a nu se intelege ca era murdara .ci cu lucruri nearanjate prin camera .

Trans ma astepta cu jucaria la vedere . Dupa o discutie de cateva minute trans intinsa pe pat si eu pe un fotoliu imi zice mai repede un ordin de fapt sa ma dezbrac si sa merg in pat langa ea . M am coformat si gol pusca urc in pat linga ea . Am inceput sa o saut pe corp pe gat pe sani bagam limba in buric si reveneam la sani cu sarutarile .. ea tot ma impingea cu capyl si cu gura la pula ei . Pina la urma am luat i in gura si am inceput sa o sug si sugind o eu a inceput sa se intareasca pina sa facut beton . De aici este aici . Ea excitandu se a inceput sa ma forteze sa o bag pina in gat si de fapt sa ma futa in git . Zicea ai vrut pula ia pula . Si ma orta futindu ma in gat . Apou imi zice ca vrea sa ma futa . Eu ii zic ca nu vrea u dar puna la urma fortat o las sa o bage putin . Eu stamd pe spate pe pat pat si ea intre picioarele mele

Ma fute putin dupa care reusesc sa ma trag . Apoi ma pune capra si o baga . Nu o auzeam decat spunind pula ai vrut pula iti dau si tarfa ce fund stramt ai . Si ada ma futut pina am reusir sa o scot ea dund foarte tare . Se excitase .

Asta a fost o dominare sexuala

Note penteu o transexuala arata de cel putin nota 9

Atitudine ce sa zic pt ca ma dusesem din curiozitate si am ajuns da ma futa

Pt doritori recomand Shemale Gabrielle

 

Recenziile postezi pe topicul respectiv, ea cred are un topic aici, am apreciat-o si eu...  :clapp

Aici pui doar link-ul...

Ai inceput bine, abia astept sa vad ce alte experiente ai avut... :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O alta experienta care nu este legat de dominare a fost tot cu o transexusla . Sun in urma unui anunt de al ei si imi spyne ca pozele sunt reale . Daca nu sunt reale cica plateste deranjul . Ok . Zic hai sa merg . . Vorbim la telefon ca vreau sa facem doar cei place ei mai mult . Ajung locatie tot o garsoniera . Ma dezbrac fac un dus si cand ma intorc in camera ea se inrinsese pe spate si isi freca pula . Imi spune ca cel mai mult ii place sa io sug . Ma conformez si incep sa io sug . Sug ce sug si ea se intarea din ce in ce mai tare . In timp ce io sugeam in continuare ea imi puna mainile pe cap si ma tinea de cap sa nu o pot scoate din gura . Sugeam in continuare si transexuala incepuse da geama . Mam gandit ca io placea . Ma luase si pe mine valul sugindu io . Ea ma ti ea de fapt de cap cu un scop sa nu o sccot din gura pina finalizeaxa . Luat si eu de val de gemetele ei sugindu io am simtit cum pe linga pula ei mi se acurge sperma din guea . Ejaculase . Am mai supt putin apou am fost la baie si ada si a dat cineva drumul pt prima data in gura mea .

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Ma asteptam la cu totul altceva de la un Platinum Member, dar probabil ca aceste "titluri" sunt ca majoritatea obtinute la noi. Cred ca ar trebui sa-ti cumperi ochelari de vedere, iar in cazul in care ai deja, sa-ti cumperi ceva bun simt....

 

 

da.L-am mituit pe pisicuts pe vremea cand chiar se faceau recenzii pe forum si adunai puncte din astea...nu din fazan and shit..

 

da.Sunt un neinteles ca ma fut in pat nu in cur..

 

Ma retrag de pe aici ca va stric locu' de joaca.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Esti in sectiunea in care unii barbati accepta si penetrare, deci nu vad ce nu te multumeste.

Doar pentru ca un barbat accepta asta din partea unei femei, nu inseamna ca este gay.

Desi eu chiar am cautat un prieten gay, deci nu am cum sa am ceva impotriva lor, din contra, fiecare este liber sa faca in privat ce vrea atata timp cat este de comun acord.

In alta ordine de idei, multi vin pentru dominare, dar nu vor penetrare sub nici o forma, sa nu generalizam.

 

Sa incercam sa ramanem on topic.

 

Daca faci o recenzie, o scrii pe topicul respectivei Stapane, aici atasezi doar link-ul.

Daca nu are un topic, poti sa-l creezi tu, cu toate datele, apoi sa atasezi link-ul aici.

Astept recenzii. :)

Link spre comentariu
Vizitator IzabellaSex&Bdsm
Reputație: 0

Daca nu participa si Izabella nu am facut nimic! :blushing2

in felul asta putem avea 2 dintre cele mai tari domine din Buc!

 

   Sunt convinsa ca exista si mai bine de atat !  Cat Despre concurs,,,, No Comment !

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...