Sari la conținut

adela pza muncii/agip 0760825362


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O cunosc de un an de zile , si cand vin aici in bucuresti in vacanta este mereu prima fata care caut pt ca este f draguta din orice punt de vedere, ieftima 50 fin, 100 ora, locatie este ok cu are cond si us de gasit. Ea are 20 , blonda, parul lung, sani superbi, chipul f dulce . Nu este nici inalta nici minioana . Face un bbj bun , si normal in orice pos. F ok caprita cu care pot sa aprec fundulet ei deosebit. De obicei prefer sa stau o oraintrega cu numai 100 pt ca nu ma grabeste de loc. Imi ofera dus si a l inceput si la sfarsit de intalnirea . Ofera si uro cu 30 in plus ca contracost si vreau sa incerc si asta cu ea in curand. Nu saruta in gura dar asta e ok, pt ca inseamna ca tine la higiena . Niste note despre adela:

 

Locatie 8

Hygiena 10

Aspect 9

Oral 8

Normal 9

Gfe 9

Link spre comentariu
  • Oras:offshore
  • Oras:offshore

La numarul asta advertizeaza una "BIANCA, blonda draguta, cu forme apetisante, noua in locatie, te astept pe tine, domn manierat, pt. a ne simti bine impreuna, iti pot oferi oral, normal, cunn, ann, uro, dif. pozitii si mici fantezii, decebal"

 

Care mai are si poze false.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La numarul asta advertizeaza una "BIANCA, blonda draguta, cu forme apetisante, noua in locatie, te astept pe tine, domn manierat, pt. a ne simti bine impreuna, iti pot oferi oral, normal, cunn, ann, uro, dif. pozitii si mici fantezii, decebal"

 

Care mai are si poze false.

poze poate sunt false dar ea seena f mult cu fata acolo. Eu nici nu am cautat o pe net pt deja stiau cine era. Eu namai pot sa spun ca intodeuna m am simptit f ok cu ea. Ea aprec. Educatia si cu cine se porta bine cu ea este draguta si ea. Imi se pare normal.
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

poze poate sunt false dar ea seena f mult cu fata acolo. Eu nici nu am cautat o pe net pt deja stiau cine era. Eu namai pot sa spun ca intodeuna m am simptit f ok cu ea. Ea aprec. Educatia si cu cine se porta bine cu ea este draguta si ea. Imi se pare normal.

http://t.anuntul.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/bianca-blonda-draguta-cu-forme-apetisante-nou_14264171/R0P1F0V0MeQ0760825362 aici este link
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

daca sunt pozele furate si cu siguranta nu ii apartin de ce mai este inca la TESTATE???...ar trebui sa fie mutata la EVITAT  si acolo sa ramana pana cand se hotareste sa puna intradevar poze care ii apartin

Link spre comentariu
  • Oras:in ... cu liftu`
  • Oras:in ... cu liftu`

tu esti sigur ca sunt furate? ai mai fost cu ea o singura data? eu am fost minim 20de ori cu ea si orcum in relitatde este asa ca pe poze. salutare

 

italiene... lasa-ne ma, de minim 20 ori zici ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toejam , cu tot respectul , o intrebare simpla si zic eu pertinenta : daca fata de care zici tu este fata din poze , crezi ca erai singurul care ii dadea la buci ? Nu mai ajungea nimeni s-o futa ? Eu zic ca la cum arata , era coada ca pe vremuri la carne . Esti singurul care a scris despre ea . Sau poate lucreaza cu circuit inchis si atunci e posibil . Dar sa arate beton si sa se futa pe 100 RON , recunosc ca eu unul nu am intalnit pana acum .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O fi italian de import care o uitato lengua romena. 

In afara de asta, daca dameza era reala, iar el era italian, cu siguranta suta aia era de euro la cum arata in poze.

 

Prin urmare, mai taie din ele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...