Sari la conținut

bebelusa 0744874205


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Buna dragii mei de pe 1 August voi veni cateva zile in oradea de aceea am vrut sa va anunt din timp sunt ofire sociabila ofer discretie si la randul meu cer discretie maxima . Am 1,66-67 inaltime si 52-53 kg sunt genul slim am okii albastri,par blond vopsit recent.
Preturile mele sunt:
Oral (P/N) depinde de igiena 80 ron
Normal(P)+oral(P/N) 150 ron o singura finalizare
Normal(P)+Oral(P/N) 200 ron 2 finalizari

Nu ma sunati cu numar ascuns ca NU RASPUND sau mai tarziu de ora 21:00
Programul meu este de la ora 10:00 pana la 21:00
Sa nu insistati pe normal neprotejat ca nu o fac!!! Nu insistai seara nu raspund !!
Va pup si abia astept sa va cunosc :*
P.S pozele sunt reale de cand eram bruneta am sa revin si cu altele pup

  • Like 16
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Salutare tuturor!

 

Avand in vedere ca de pe forum am aflat despre vizita Alinutei ma simt mai mult decat obligat sa vin cu o recenzie care este si prima.

Am contactat-o azi dimineata dupa ora 11, mi-a raspuns prompt, mi-a dat adresa si am purces la locatie.

 

Locatie: str. Balcescu, initial mi-a zis un numar gresit de bloc initial ( sau am inteles eu gresit oricum si-a cerut scuze, desi nu trebuia) si m-am invartit 1 pic printre blocuri dar am gasit pana la urma. Apartament cu o camera, la etajul 2, foarte curat, mobila pare noua. Baia curata, atata ca nu este usa la cabina de dus. N-as putea sa depunctez doar pentru asta.

 

Aspectul fizic: E aici ii de povestit 1 pic. Cand am decis sa o vizitez am sperat sa arate ca in prima poza postata de ea. Mi-a deschis usa am ramas 1 pic blocat, arata mult mult mai bine. Fata foarte draguta cu un zambet superb, ochi frumosi. M-a asteptat in outfit-ul din pozele 5-7 plus manusi din dantela si tocuri cui, extrem de sexy. Trebuie sa precizez ca pozele o dezavantajeaza foarte mult. Are o inaltime de 1,67 aprox 48-50 kg, genul slim, care mie imi place la nebunie.Am plecat cu gandul sa stau doar un nr. dar m-am razgandit si am optat pt o ora, 

 

Actiune: luat loc in bucatarie la o tigara si un pahar de cola, conversatie placuta, care m-a dezghetat 1 pic. Sunt foarte emotiv cand cunosc o persoana de sex feminin. Dezbracare, cerut prosop, proaspat din dulap. Am primit si umeras pt camasa, apreciez foarte mult. Cand am revenit in camera ma astepta pe pat tot imbracata dar fara manusi. M-a pus pe spate, s-a urcat pe mine si a inceput cu saruturi pe corp, piept, gat, abdomen, Fk, apoi sarutat si muscat sfarcurile (marca inregistrata) extrem de placut. Te face sa te simti cu adevarat dorit de ea. Apoi oral NP extrem de placut fara nush ce artificii dar foarte senzual. Finalizat CIM in cateva minute maxim. Pus si simplu m-a innebunit. A mers la baie pt a scapa de continut si a se clati cu Listerine. Am mers la baie pt dus. Revenit in bucatarie unde am mai fumat o tigara, de fapt 2 si am povestit despre una alta. Prezenta extrem de placuta, tot timpul cu zambetul pe buze. Mi-a marturisit ca ii place ce face si ca din pacate nu vom putea beneficia foarte mult timp de serviciile ei. Dupa aprox 25 de min de discutii dus din nou, deoarece am transpirat 1 pic in bucatarie, dus ea si ne-am dus in dormitor. Din nou aceeasi nebunie, saruturi, mangaieri, chiar traieste clipa. M-am proptit intre picioarele ei, foarte curata. Pussy foarte frumoasa. M-a pus din nou pe spate si acelasi oral ca la primul numar, o nebunie. Finalizat din nou CIM foarte repede. Dus din nou, tigara, inca o poveste, imbracat si plecat cu zambetul pe buze de la ea.  

 

Tarif: 200 RON/H, am stat peste o ora, nu se uita la ceas. 

 

Program de lucru: pana miercuri de pe la 10 pana la 21.

 

Note: 

Locatie: 10 nu depunctez usa de la dus.

Aspect: 10 nota subiectiva evident

Actiune: 10, desi am facut doar oral

GFE: 10 extrem de lipicioasa, pupacioasa

Igiena: 10, frumos mirositoare

Raport calitate/pret: foarte bun.  

 

P.S.: Vreau sa ii multumesc lui Adrian10 ca a reusit sa o convinga pe Alinuta sa vina pana in Oradea. Prietene ai o bere mare de la mine!   

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

        Dupa o lunga perioada de timp in care tot am schimbat mesaje si am vorbit si la telefon, a venit si marele moment in care batranul ardelean :P a ajuns fata in fata cu Bebe. In fata ochilor mi-a aparut o adevarata papusa blonda cu parul lung pana peste umar, cu niste ochi albastri-verzi superbi, picioare lungi si niste sani rotunzi si tari. In zilele trecute cand mi-a spus ca s-a vopsit si nu mai este bruneta m-am intristat, dar acum pot spune ca si cu aceasta nuanta de blond arata foarte bine.

        Fiind foarte cald mi-am dat camasa jos si apoi am mers in bucatarie sa savuram un pepene galben pe care i l-am adus. Alinuta este foarte sociabila, deschisa, mereu cu zambetul pe buze. Sunt convins ca si pe cel mai timid sau rece om reuseste sa-l faca se se simta in largul lui.

      Am discutat noi ce am discutat despre Galati, Oradea, forum, iar intre doua imbucaturi de fruct ii mai furam cate un sarut doua. :) Buzele ei erau la fel de dulci ca si pepenele. Am cerut apoi un prosop si am mers la dus, unde am gasit 2 feluri de dus-gel. Am mers in camera si pana a facut si Alina un dus am cautat un canal de muzica si apoi m-am intins in pat. A venit si Bebe de la dus si s-a intins ca o felina langa mine si apoi  m-a imbratisat si a inceput sa ma sarute peste tot, totul culminan cu un sarut FK foarte pasional. Incet a continuat cu pupaturile pe piept, sani, abdomen pana cand a ajuns la junior. Si a inceput Alinuta mea sa mi-l linga, sa-l suga chiar cu deep intr-un mod foarte erotic si senzual si aproape nepunand deloc mana pe el. Imaginea cum juniorul disparea in gurita ei nu o voi uita mult timp. A continuat asa o buna perioada de timp pana cand mi-am zis sa-i intorc serviciul si am rugat-o sa se intinda pe spate si am inceput eu sa-i sarut tot corpul, ajungand si la sanii ei  foarte frumosi cu niste sfarcuri nemaipomenite.. Am coborat mai jos unde am dat de o pasarica minutata, se vede ca Bebe are doar 18 ani. :) Si am inceput sa o ling cu o mare pofta in timp ce cu un deget bine umezit ma jucam in pasarica ei. Am mai primit din partea ei o portie de oral dupa care am hotarat sa punem capisonul. Prima data Bebe s-a aflat in pozitia lady-on-top, une a inceput sa se miste de tot patul se cutremura. Am prins-o si eu de fese apoi si ii daeam contre. Am ajuns apoi in pozitia misionar cand Bebe m-a incolacit cu picoarele si bratele, in continuu managaindu-ma sau sarutandu-ma. Fiindca mi-a placut mult imaginea cu ea deasupra mea si cu parul cum ii cadea suvoaie peste umeri in timp ce pe mine ma aducea la extaz,  am trecut din noi la lady-on-top, pozitie in care am si finalizat.

     Am mai stat asa imbratisati minute bune, timp in care ne mai sarutam si mangaiam. Dupa dus am mai stat un pic la povesti despre petrecerea care urma sa fie in aceasta seara. A fost o intalnire minunata.

    Bebe, iti multumesc ca ai acceptat sa vii in vizita la Oradea.  :kiss3

Cadou 200 ron/h

Note: 

Locatie 10- garsoniera de pe Balcescu

Aspect 10, Atitudine 10, Igiena 10, Oral 10, Normal 10, FK

 

Eu sigur voi mai trece in vizita pe la Alinuta cat timp va mai poposi pe meleajurile bihorene.

  • Like 15
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Salutare,

 

Am revenit ieri la Alinuta pentru ca mi-am ramas dator sa incerc normalul cu ea. Cu detalii legate de aspect, contact sau locatie nu va mai dau, le gasiti in posturile anterioare. Programat cu o zi inainte pentru 10 jumate dimineata. S-a amanat 1 pic intalnirea dar la 11 eram la ea cu o cafea in mana. M-a asteptat intr-o rochita scurta. M-a poftit in bucatarie unde m-a servit cu apa minerala rece. Am stat la cateva tigari si povesti destul de mult, chiar ai ce povesti cu ea. M-am cerut la dus, primit prosop curat din dulap. A facut si ea dus si ne-am dus in dormitor.

 

Actiune: din nou atitudine de prietena, foarte pasionala FK la greu pupaturi pe piept, muscat de sfarcuri, extrem de incitant. A inceput cu ON din nou foarte bun, lins, supt, DT, foarte misto. Am montat prezul si am inceput un NP peste care am sarit la prima vizita. Incercat mai multe pozitii: LOT, lumanare, misionar intre timp FK la greu pupat pe corp. Am eu o chestie cu prezervativul asa ca mi-a murit instrumentul la un moment dat la care ea s-a oferit sa-mi faca din ON si pana la urma am terminat CIM. Am facut un dus dupa inca o tigara si un pahar de apa rece si plecat am fost.

Tarif: am platit 200 RON, am stat cu mult peste o ora, mi-a si fost rusine la un moment dat.

 

Note:

Aspect: 10

Oral: 10

Normal: 10 are initiativa

Atitidine: 10

GFE: 10+    

 

De recomandat: Da, fara nici o retinere.

Update: a zis ca se vopseste bruneta dupa ce am plecat de la ea si ii posibil sa mai ramana 1 pic in urbea noastra. Sper ca mai ramane ca eu as mai vrea s-o vizitez.

 

Cu stima,

P. 

Link spre comentariu
  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo

zic si eu ... din amintiri :)

 

Alinuta e cea mai deosebita fata pe care am intalnit-o si am cunoscut-o extrem de putin timp ... (de fapt cred ca n-am cunoscut-o...desi mi-a povestit o parte din viata ei recenta).

 

respectati-o, iubiti-o...si veti avea parte de cele mai placute surprize.

 

stie mosu ce spune ...   :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

zic si eu ... din amintiri :)

 

Alinuta e cea mai deosebita fata pe care am intalnit-o si am cunoscut-o extrem de putin timp ... (de fapt cred ca n-am cunoscut-o...desi mi-a povestit o parte din viata ei recenta).

 

respectati-o, iubiti-o...si veti avea parte de cele mai placute surprize.

 

stie mosu ce spune ...   :)

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

zic si eu ... din amintiri :)

 

Alinuta e cea mai deosebita fata pe care am intalnit-o si am cunoscut-o extrem de putin timp ... (de fapt cred ca n-am cunoscut-o...desi mi-a povestit o parte din viata ei recenta).

 

respectati-o, iubiti-o...si veti avea parte de cele mai placute surprize.

 

stie mosu ce spune ...   :)

si eu ma bucur ca te-am cunoscut am invatat multe ;).

P.S nu mai am nr tau l-am pierdut cand am schimbat telefonul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...