Sari la conținut

bebelusa 0744874205


Postări Recomandate

  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo

si eu ma bucur ca te-am cunoscut am invatat multe ;).

P.S nu mai am nr tau l-am pierdut cand am schimbat telefonul

 

la ce ti-ar fi de folos numarul meu?

intreb si eu...sa nu ma bati acum, ca doar intreb :)

 

 

 

(desi...mai mult ca sigur ca eu sunt direct interesat ca tu sa ai numarul meu.

acum nu glumesc.  

 

esti o fata cu totul si cu totul deosebita.  

 

spun asta de fatza cu toti...nu doar tie, in particular.  

 

cine are ochi de vazut si simturi sa simta si alte celea...sa vada si sa simta si sa inteleaga ce vrea)

  • Like 1
Link spre comentariu

Am reusit astazi sa dau de ea pe messenger, id-ul furnizat pe pagina precedenta. Am stabilit intalnirea pe ora 6.

 

Cand am intalnit-o am ramas masca, este o faptura superba. M-a imbratisat ca si cum ne-am fi cunoscut de mult, nici n-am apucat sa inchid usa dupa mine ca mi-a si desfacut cureaua, mi-a tras pantalonii jos si a inceput un oral incredibil uitandu-se pervers in ochii mei ... oh stai, ce prostii vorbesc? Da, asa ar fi trebuit sa fie. Dar n-a fost. De ce? Pentru ca Bebelusa a considerat ca nu mai e necesar sa imi raspunda la zecile de apeluri si mesaje cu toate ca aveam programarea facuta.

 

Nota? Va las pe voi sa decideti

 

Bebeluso, nu e deloc ok. Astept sa te revansezi serios si din toate punctele de vedere :)  Timpul multora este important si daca faci o programare ar fi dragut sa o si onorezi. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Hmmm ciudat din cate imi aduc aminte am facut prigramarea pe messenger si ti-am spus clar la 6 da- sms cu ora la care esti programat. Am mai spus ma suna N nr pe zi nu am de unde sti care al cui este. Si am asteptat mult si bine mesajul si nu a mai venit....

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Salutare

 

 Eram in cautare de ceva actiune si am gasit pe acest forum anuntul acestei domnisoare

 Am contactat-o si am stabilit o intalnire

 

   locatia : strada doina, un apartament cu 2 camere curat, baia curata 

 

  Ajuns in fata apartamentului imi deschide usa o domnisoara superba, bruneta cu ochelari in spatele carora 

se acundeau niste ochi albastri foarte frumosi.  Ma invita in camera(living) unde ma servete cu un pahar de suc 

si stam putin de vorba cca 15 min , este o persoana foarte comunicativa.

   Dupa ce am stat putin de vorba ma invita sa fac un dus dar am refuzat politicos spunandui ca facusem inainte sa vin,

asa ca am sarit peste dus si am trecut in dormitor direct la actiune.

   Actiunea a inceput cu sarutari pe tot corpul urmat de un ON executat foarte bine care a durat undeva la 10 -15 min

si finalizat in CIM, am mers la baie amandoi pt igienizare , luat o scurta pauza pt hidratare si tigara , dupa care am

trecut din nou la actiune inceput din nou cu sarutari pe tot corpul, urmat de un ON 5 min dupa care i-am cerut sa punem capisonul si sa trecem la un NP ,

care a inceput cu un Lady on top urmat de un misionar unde am si finalizat

 

  tarif 200 ron/H dar cred ca am depasit o ora nu a tinut cont de timp

  

 

sa dau si ceva note  Aspect 10

                                 Locatie 10 usor de gasit

                                Actiune 10 

                               ON 10 nu se grabeste de loc

                               NP 10

                              GFE 10*

                             Igiena 10 avea un miros placut
  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Intradevar e foarte greu sa dai de ea, am tot sunat-o astazi, la 10.00 , 10.15 si pe urma dupa ora 13, cu speranta ca-i masa si lumea e acasa dar nici o sansa. A ridicat si mi-a spus ca merge la magazin si sa revin cu un tel peste jumatate de ora, si cand am sunat peste 40 de minute la fel, nu ridica. 

Cu siguranta e foarte aglomerata, mai astept o saptamana poate is mai multe sanse s-o nimeresc libera, ca nu pot sta ore intregi sa tot sun ca deja nu mai ai nici o dispozitie. Nu insist daca nu doreste.  Macar pe messenger de ar intra sa pot face o programare cu ora si zi atunci cand e sigur libera. 

Multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...