Sari la conținut

Cosmina TS 0756478244


Postări Recomandate

  • Oras:sebes
  • Oras:sebes

curiozitatea m-a impins azi să incerc ceva mai neobisnuit.

 

Locatia - pensiune sau masina.

 

Modalitatea de contact : 075 647 8244

 

Detalii despre intalnire :am primit nr.de telefon de la un prieten.

el/ea nu stiu cum să zic ...arată binisor ...cam 1.65 50kg slim . SILICOANE . Cam 28 ani ...botox in buze.fund cam mic. o cicatrice pe mâna stânga...bronz la solar....e cam urâtă la fata. .nu e frumoasă dar merge pt fantezii.face oral neprotejat si anal protejat. oral cu cim.

e foarte comunicativă .te intreaba dacă iti place.nu comentează.

 

Programul de lucru :din ce am vb cu ea a spus că o pot suna oricând .

 

Note:

locatie : in masina pe câmp ,

atitudine .perfectă.nu te grăbeste deloc.era supărată că numai stau.

 

Nota 9 la oral cu cim. deep făcut aproape perfect., la normal - nu am făcut decât oral, GFE nota 10 pentru ca comunica .

 

Tarifare - 50 lei finalizare .la ora nu stiu!

 

mi-a spus că stă doar o săptămână si pleacă in germania.

asa că grabitiva. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

o recomand doar pt a vedea cum e cu un ts ..

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bai niix daca tot vegetezi pe aici, din aprilie esti inscris si NU nici o recenzie , de ce PLM nu stai tu in banca ta!Omu care a fost si spre deosebire de tine are si recenzie spune ca e TS si  tu neica nimeni,pulaverde prin padure spui ca nu! E TS!Nu va luati dupa 'presupunerile' unora care nu fac nimic pe aici.Recenzia e recenzie!

ii femeie 100% teapa aia cu TS

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba

Sal scuze ca nu am crezut. Am fost super tare senzatii tari.

Am vorbit cu fata , luat o camera la adi bar 70 lei cu "conf. sporit" venit fata in 10 min (era acolo, cred ca acolo sta.)Ii spun ca vreau ceva nou si mi-a zis ca se ocupa ea. In realitate nu ii ca si in poze. Decartat 100 ron si a inceput aventura. Sarutari mangaieli sculat gogu pus prezervativ si dat la supt. Suge bine adanc dar c-am de 8 sa zicem. II pun mana pe gugul ei si zice stai asa; isi pune si ea un prezervativ apoi vi-o vara in gura. Am facut un 69 o perioada, apoi ma pune pe spate si mi-o infige in fund iar cu mana imi facea o laba.

Dapa vre-o cateva penetrari se pune pe lateral si mi-o suge pana in gat de ma termina.

Frate ii verso de tot senzatie tare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

buna ziua la toata lumea as vrea sa va zic ca aseara din lipsa de ocupatie am zis sa incerc sa apelez la aceasta domnisoara am sunat ni a raspuns o voce misto la tel si aș zis sa vad ce iese am inchiriat o camera s a prezentat impecabil am baut un pahar de vin rosu si am inceput usor cu un masaj usor si pe urma un oral de nota 10 plus un sex nemaipomenit e cea din poze nu ca altele va recomand cu cea mai mare placere si sper sa va placa e cel mai tare ts din alba

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

buna ziua la toata lumea as vrea sa va zic ca aseara din lipsa de ocupatie am zis sa incerc sa apelez la aceasta domnisoara am sunat ni a raspuns o voce misto la tel si aș zis sa vad ce iese am inchiriat o camera s a prezentat impecabil am baut un pahar de vin rosu si am inceput usor cu un masaj usor si pe urma un oral de nota 10 plus un sex nemaipomenit e cea din poze nu ca altele va recomand cu cea mai mare placere si sper sa va placa e cel mai tare ts din alba 0767597281

Link spre comentariu
  • Oras:alba iulia
  • Oras:alba iulia

buna astazi am fost cu TS cosmina si a fost foarte bine nici nu m am gandit ca o sa fie asa bn si va recomand plus ca isi face serviciile foarte bine ai arata fff bine are niste sani frumoai parul lung o piele f fina lenjerie intima f frumoasa mi a pl mai mult ca cu o femeie nici nu ma gandeam nu veti regreta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...