Sari la conținut

Masaj .... telefon 0748950225


Postări Recomandate

  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Dornic de experiente noi ....

am sunat si am aflat :

- isi desfasoara activitatea in orasul Bacau 

- e  bruneta 

- e slabutica 

- are 30 de ani

- face oral + normal protejate

- anal nu face 

- momentan nu mai are locatie , dar are  ''variante '' ( probabil pensiuni sau apartamente / garsoniere in regim hotelier ) pentru a rezolva problema  '' cuibusorului de nebunii '' 

- nu are program limitat , intre anumite ore sau intre anumite zile 

- halatul e 200 de lei  ( aici , nu sunt sigur .. daca e pentru o ora sau pentru o finalizare ... ) 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

M-am vazut eu cu ea dar nu am ramas . E mica (putin de etnie) foarte slaba si roscata ! Dantura nu prea era ok . Eu unul nu am ramas

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

M-am vazut eu cu ea dar nu am ramas . E mica (putin de etnie) foarte slaba si roscata ! Dantura nu prea era ok . Eu unul nu am ramas

 

 

Salutare

- te rog daca poti veni cu mai multe detalii : o greutate aprox.  , o inaltime aprox. , motivul sau motivele pentru care nu ai ramas  ... atitudine nasoala din partea ei ? sau ... 

- cand ai vorbit tu cu ea , avea locatie  ?

 - care a fost solicitarea ei financiara sau nu ai ajung la aceasta etapa  ?

 

ps:  fiecare individ  are criteriile lui , fiecaruia din noi ii place un anumit tip sau  anumite tipuri de femei ...poate daca oferind  mai multe detalii ajuta pe alti doritori sa ia o decizie sa mearga sau sa nu mearga la ea 

ps2 : inseamna ca fetele de etnie rooma , au progresat enorm ...la telefon  nici o clipa nu s a  '' tradat '' ca fiind de etnie rooma 

 

multumesc frumos .

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

Greutate vreo 50 kg sau chiar mai putin 48 . Slabuta destul de tare . inaltime 1.54 cam asa..atitudine foarte ok din partea ei dar fizic nu m-a atras . Nu avea locatie dar ma putea rezolva cica . N-am insistat prea mult pentru ca nu era pe gustul meu . Ce pot sa va spun e ca era fibrata :)) adica era asa slabuta incat i se vedea bine bicepsul . Dantura nu prea mi s-a parut foarte ok . A fost foarte amabila . Dar nu e pe gustul meu !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...