Sari la conținut

belle aliona


Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

nu merita efortul, am sunat la ele si am facut o programare  ,locatia undeva pe linga MINION . Apartamentul e ok in el find 2 fete ce nu au nici o legatura cu pozele postate pe site una din fete find o veche locatara a cuibului de peste drum de fostul atlantic. Preturile comunicate find de 150 ron numarul si 300 ran ora  nu mi-a placut nici atitudinea fetelor nici pretul cerut asa ca mi-am cerut scuze si am plecat ,la usa intilninduma cu o a 3 fata

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

nu merita efortul, am sunat la ele si am facut o programare  ,locatia undeva pe linga MINION . Apartamentul e ok in el find 2 fete ce nu au nici o legatura cu pozele postate pe site una din fete find o veche locatara a cuibului de peste drum de fostul atlantic. Preturile comunicate find de 150 ron numarul si 300 ran ora  nu mi-a placut nici atitudinea fetelor nici pretul cerut asa ca mi-am cerut scuze si am plecat ,la usa intilninduma cu o a 3 fata

Ai avut noroc ca la usa nu te-ai intalnit cu o a treia "fata" cu cuculet si cefa lata sa te intrebe "ce nu-ti place fratioare?"

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...