Sari la conținut

blonda cu suvite negre nu am locatie


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Fata, 23 ani, din Oradea, Bihor, Romania Vreau sa int�lnesc:   Zodia: Taur - vezi horoscop pe ziua de azi Fumator: Spun mai tarziu. Statut social: Raspund mai tirziu. Copii: Raspund mai tirziu. Structura corpului: Raspund mai tirziu. Inaltime: Raspund mai tirziu. Culoarea Parului: Raspund mai tirziu. Culoarea Ochilor: Raspund mai tirziu. Educatia: Raspund mai tirziu. Bautura: Raspund mai tirziu. Locul ideal de a locui: In Oradea Caut: O intilnire Descriere: ofer companie domnilor generosi. Ofer discretie si cer seriozitate.Nu am locatie

 

post-128066-0-41762700-1406798583_thumb.jpg

post-128066-0-89414200-1406798642_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna ziua...

Am vizitat-o de curand pe d-soara si i-am propus un cont pe nimfomane...sa se bucure si altii de bunatatile ei...

Este foarte draguta cu mult bun simt si arat exact ca in poze: sanii mericei, tari, bine proprotionati, o pasarica frumoasa si gustoasa si un fundic frumos, tare bombat...

Desi nu are locatie, este o companie placuta...iti doresti sa o revezi...

Note:

locatie: 8/9 deoarece am facut in masina la iarba verde, undeva pe traseul spre Paleu

igiena:10 pasarica epilata, frumos mirositoare

prestatie: BJ de nota 10, cu saruturi si insistat pe partile sensibile; FK pozitia doggy style:10 mai ales si datorita unei privelisti incantatoare si a miscarilor ei; FK misionarului:10 cu saruturi din partea mea pe sanii ei deliciosi

Tarif 150 lei, un pic cam maricel, dar merita incercat...e ceva deosebit...

In concluzie e o d-soara deosebita ce merita vizitata, eu voi reveni pe la ea...

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

E foarte activa fata pe oradea online, e si discreta isi schimba id-ul des, mai sus sunt 2 dintre ele.

 

asta nu e discretie, e deja aiureala, ascunde ceva, sau se ascunde de cineva, trebuie sa fii constant totusi ...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

E ciudata tipa. eu am vorbit cu ea pe oradeaon dar nici cum nu a vrut sa-mi dea detalii. a zis sa-i arat o poza cu mine. Si altii au patit la fel, vrea neaparat sa vada o poza cu tine. Asta da discretie!!!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...