Sari la conținut

Jennifer, Dristor, 0767930937/0762100381, locatie + outcall, non-stop


Postări Recomandate

Salut tovarasi,

 

Azi am avut vizita placuta a unei domnisoare de 27 de ani cu care ma mai intretin din cand in cand. E prima data cand fac o recenzie ... rabdare. Serviciul a fost outcall (de unde cer sa scuzati si pozele pixelate. Deh, nu am studio foto). Am chemat-o pe la 15:00, pentru cateva ore de distractie. Promptitudinea ca la ea acasa. Am stat cateva minute de vorba, eu facusem dus inainte. Am mai vorbit cate ceva si ne-am apucat de treaba. E o mica pupacioasa. Am inceput printr-un oral neprotejat, adanc, Nu s-a grabit, foarte umed, vreo 10 minute. Prima reprezia s-a dus. Am mers la dus, pregatire pentru runda 2. A durat cateva minute de oral, iarasi, sa-l trezesc pe Gogu. Am continuat printr-un doggy style, urmat de un legs-on-shoulders mergand spre organ-grinder pe parcursul unei ore.

 

Halatul: 200 RON/ora.

Locatie: nu e cazul, dar are locatie, zona Dristor (mi-a fost lene sa ma deplasez, am chemat-o outcall)

Oral: 10 si umed. Presteaza neprotejat dar functie de igienta clientului.

FK: da, functie de client.

Normal: 8.5/10.

Anal: nu presteaza.

GFE: 8/10, vorbareata si zambitoare.

Igiena: 7/10.

Telefon: 0767930937/0762100381

Servicii: locatie, outcall, hotel, oral (+ neprotej.), normal (protejat), FK.

Program: non-stop.

 

Atasat poze din outcall (pixelate, dar asta e). Fundul ala ... omoara zei!

post-24847-0-20096800-1406988237_thumb.jpgpost-24847-0-59135200-1406988242_thumb.jpgpost-24847-0-99017200-1406988249_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Varule , la igiena ai acordat cea mai mica nota din toate , te-ai sfiit s-o dai apoi ai editat , ok , ne spui si de ce ai dat 7 ? Mirosuri ceva , n-a facut dus sau pur si simplu aspectul neingrijit , epilarea care nu e tocmai bine facuta la poponeata ?

  • Like 8
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca va e dor de ea, cautati Miky Zuleyla-viatza Ta pe fb :laugh2 , ce nume artistic are :slap2

 

Antauri, poti confirma daca mumia aia e chiar ea (sau el) ? Nu imi dau seama daca e de gen masculin sau feminin, pare mai degraba neutru  :pope 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...